Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka_11
7. okt 2007

Ahoj Kati,
Lubos zobral malu na prechadzku, tak som mala cas mrknut na konika.Napisala som ti IP 😉

paska
7. okt 2007

prečo by som sa mala 😀 andrejko zaspal hned jak sme dotelefonovali tak som ešte prebehla všetky výklady že kde pojdeme na nákup nabudúce 😉 😀

kika13
7. okt 2007

katka som sa zabudla opytat, ze ci bol manzel pri porode?

kika13
7. okt 2007

paska IP 😉

kkatrina
7. okt 2007

manžel bol pri pôrode

kkatrina
7. okt 2007

Stani ešte jedna IP 😉

Maťka tak ten piatok platí, ešte som sa ťa zabudla opýtať, kde ste kupovali sviečku a košieľku na krst, a či vám tam niekto napísal dátum

kika13
7. okt 2007

Košieľku sme kupovali v Handlovej a sviečku kúpila mama v cirkevnej predajni v Žiari, ale taká predajňa je aj v Prievidzi pri piaristickom gymnáziu. Meno a dátum nám vyšila známa v Lovči

kika13
7. okt 2007

paska kde síííííí 😕

paska
7. okt 2007

tu 😉 ta ne? 😀

kika13
7. okt 2007

no konecne uz som skoro zaspala 😅

kika13
7. okt 2007

si dovoluju ti nasi chlapi co?

paska
7. okt 2007

no hruza 😀 ale ved nech sa vyblazni šak za chvylu ide zarabať potom už bude noťas len môj 😀

kika13
7. okt 2007

este maju v handlovej tutohttp://www.anjelik.okshop.eu/kojenecka-krstova-... a este taku s anjelom

kika13
7. okt 2007

ty co este nespis, tiez robis dozor pre istotu?

kika13
7. okt 2007

ja sa pomaly lucim 😔 , sa mi fest drieme ☹

paska
7. okt 2007

kika šak ja som tu vždy tak na noc to už sa trénujem na skúšky vtedy drvím do noci 😖

paska
7. okt 2007

tak čaf 😉 zajtra čo?

paska
7. okt 2007

no sme si pokecali 😒 chlapi 😠

kika13
7. okt 2007

pojdeme so Samkom von 😉 , potom poslem sms

kika13
8. okt 2007

Dobréééé rááááánko 😀 😀 😀

paska
8. okt 2007

sa ti spať nechce? 😀
čavelo inak 😉

kika13
8. okt 2007

mne sa chce 😔 , len jemu nie 😅

paska
8. okt 2007

už si tatu odprevadila do práce? ja som včera čumákovala na telku do jednej v noci 😅

kika13
8. okt 2007

isiel o pol osmej, Samko zaspal, dufam ze aspon na pol hodinu, je strasne nespokojny, neviem co ma za problem ☹ . Idem dat rychlo prat a daco ozehlit. Potom sa ozvem, ked pojdeme von, vy sa o kolkej asi chystate, Samko bude jest asi o 11-tej a potom okolo druhej

kika13
8. okt 2007

stretneme sa pred ci po druhej 😕

paska
8. okt 2007

tak okolo 15.30h to už budem aj so sisou 😉

kika13
8. okt 2007

ja pojdem aj na obed, aj potom ok 😉

kkatrina
8. okt 2007

ja som košieľku kúpila dnes v detskom svete, ale chcela som ísť do Lúča len bol zatvorený. Tam je taká zlatá pani, a pri Kubkovi nám rovno na košieľku aj napísala údaje, tak teraz sa budem musieť potrápiť sama. Len dúfam že v piatok nezabudnem ešte niekde kúpiť sviečku 😔

kika13
8. okt 2007

Kati ako malý?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre