Prievidza. Kde ste všetky?

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete ]-( Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov :-S Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali 😞 co takto to zmenit? 😉
paska
8. okt 2007
už je ujo doma? 😃
stanka7
8. okt 2007
Ahojte dáááávno som tu nebola.Až dnes som zistila Pasi že môj manžo sa pozná s tvojím.Boli spolužiaci.Gratulujem k daľším prírastkom.Sa to tu rozrastá.Malá mi už behá sama.Ale ked sme vonku hľadá ešte oporu.Po dome sa má čoho chytať.Zúbkov máme sedem.Nejak sa to pozastavilo.Cakám že sa to pohne o chvíľu zase.Lucka mi chodí do školy zatiaľ to ide len to ranné vstávanie.Idem jej zohriať mliečko a ide spať.Tak zatiaľ ahojte. :-N
kiko13
8. okt 2007
Ano teta ujo už dorazil pred hodinkou 😃
paska
8. okt 2007
sa ťa moja dcera nemohla dočkať 😃

stani ja som ani nevedela len lenadka sa ma pýtala či viem s kým sa mi manžo baví 😉 😃
kiko13
8. okt 2007
tak ju pekne pozdravujem a na budúce si zariadim čas tak aby som bol prítomný 😃 😃 😃
paska
8. okt 2007
😃 dobre ale nepoviem jej to lebo bude besná 😃 sa jej kika pýtala či je do uja 😃 😃 😃
pasko odkazuje že má lesklé 😎 ale od plejka 😃
kiko13
8. okt 2007
jasné nič jej nehovor 😃 pasko už musel vystrielať pol galaxie, ešte že pôjde do práce aby sa populácia stihla trošku rozmnožiť 😃
paska
8. okt 2007
on nestriela galaxiu je tajný agent 😎 som sa zlakla čo to tu píšeš o populácii :-N 😃
kiko13
8. okt 2007
agent 007 😃 😃 😃 , no musím sa ho na to popýtať čo to je zač keď sa nevie od toho odtrhnúť
paska
8. okt 2007
tak počkaj pošlem ho 😉
kika13
8. okt 2007
paska hod linka na to auto 😉
paska
8. okt 2007
počkaj idem to kuk
paska
8. okt 2007
kua ]-( mi nejde tá stránka otvoriť
ale mám foto stiahnuté tak hodím do albumu a potom zmažem nech mi tu admina nenadáva :-N
paska
8. okt 2007
kukáááááááááááááááááááááááj 😎
kika13
8. okt 2007
pasi kde ho maju kiko ti ho chce ist vyfúúúknuť 😃
paska
8. okt 2007
teda ]-( nedám to ja chceeeeeeem ]-( 😃
kika13
8. okt 2007
srandujem 😃
paska
8. okt 2007
no veď 8-( ja nie....... 😉
lenadka
9. okt 2007
katka kde budete mat krst?
lenadka
9. okt 2007
V Chrenovci???
paska
9. okt 2007
ahoj 😃
lenadka
9. okt 2007
caves 😃 pasi v sobotu sme uz robili paradu s "kozuskom" tak nazvala ten svetriko-kozustek mala. prisila som jej tam haciky a pytala sa do kostola :-x tak som ju tam zasikovala 😃 a ona sa len chcela vsetkym pochvalit, ze ma kozusok 😃 😃 😃 ked ludia vychadzali stala pri dverach a kazdemu nezabudla pripomenut ze ma kráááásny kozusok a ze cela je krasna...som sa na nej sulala 😃 😃 😃
paska
9. okt 2007
ja ten štrikovaný? 😃 no hej háčiky tam chýbali sisa to ani moc nenosila rýchlo z toho vyrástla ale háčiky stihli odísť 😃
ešte som našla krááásnu vetrovku s ružami tá jej bude akurát aj tú ti donesiem 😉
lenadka
9. okt 2007
hej ten strikovany 😃 ked som ho oprala dala som ho do avivaze a ostal super makucky, noralne po dome sa v nom po 4 nahanala ze je macicka jemnucka 😃
na tej vetrovke som ten zips dokafrala, ako som to roztiahla tak sa zlomil-sakra! Ale to staci vraj vymenit bezec, tak sa dnes poobede na to idem opytat:-p
no tie haciky to ti verim, ved mala hned na 1x ten rpisity skoro znova odsklbla, lebo sa chcela vyzliekat a ako vsetko "skusime to silou" :-N
kkatrina
9. okt 2007
ahojky,
Maťka celkom sa poslúchame, už aj kašel ustáva. Dnes som bola v lekárni po Humanu, za dve balenia som platila 440 Sk. Tak celkom fajn, len jedna krabica mi nevydrží ani 6 dní. 😞 Už vypije skoro 100.

Leni krstíme teraz v nedeľu ale tu v Kostolnej Vsi. Podarilo sa nám dohodnúť s farárkom. Tak som zvedavá. =-)
lenadka
9. okt 2007
Kti som sa tesila ze ak v Chrenovci ze by som dobehla kuknut s malou, ona rada do kostola chodi /asi je po babke/ 😃
paska
9. okt 2007
😃 leni 😃
kika no ten neni zlý len sa mi zdá malinký to chce naživo 😃 a naomak 😃
lenadka
9. okt 2007
pasi, nemusis nosit ved ja sa zastavim 😃 😃 😃 mam zajtra teren na handlovske strany, nepotrebujes dodat piskotky? =-) 😃
paska
9. okt 2007
leni ja zajtra teren pd 😃