• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
už je ujo doma? :grinning:
8. okt 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dáááávno som tu nebola.Až dnes som zistila Pasi že môj manžo sa pozná s tvojím.Boli spolužiaci.Gratulujem k daľším prírastkom.Sa to tu rozrastá.Malá mi už behá sama.Ale ked sme vonku hľadá ešte oporu.Po dome sa má čoho chytať.Zúbkov máme sedem.Nejak sa to pozastavilo.Cakám že sa to pohne o chvíľu zase.Lucka mi chodí do školy zatiaľ to ide len to ranné vstávanie.Idem jej zohriať mliečko a ide spať.Tak zatiaľ ahojte. :sweat_smile:
8. okt 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano teta ujo už dorazil pred hodinkou :grinning:
8. okt 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ťa moja dcera nemohla dočkať :grinning:

stani ja som ani nevedela len lenadka sa ma pýtala či viem s kým sa mi manžo baví :wink: :grinning:
8. okt 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju pekne pozdravujem a na budúce si zariadim čas tak aby som bol prítomný :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dobre ale nepoviem jej to lebo bude besná :grinning: sa jej kika pýtala či je do uja :grinning: :grinning: :grinning:
pasko odkazuje že má lesklé :sunglasses: ale od plejka :grinning:
8. okt 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné nič jej nehovor :grinning: pasko už musel vystrielať pol galaxie, ešte že pôjde do práce aby sa populácia stihla trošku rozmnožiť :grinning:
8. okt 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on nestriela galaxiu je tajný agent :sunglasses: som sa zlakla čo to tu píšeš o populácii :sweat_smile: :grinning:
8. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agent 007 :grinning: :grinning: :grinning: , no musím sa ho na to popýtať čo to je zač keď sa nevie od toho odtrhnúť
8. okt 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak počkaj pošlem ho :wink:
8. okt 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska hod linka na to auto :wink:
8. okt 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkaj idem to kuk
8. okt 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua :angry: mi nejde tá stránka otvoriť
ale mám foto stiahnuté tak hodím do albumu a potom zmažem nech mi tu admina nenadáva :sweat_smile:
8. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukáááááááááááááááááááááááj :sunglasses:
8. okt 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi kde ho maju kiko ti ho chce ist vyfúúúknuť :grinning:
8. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda :angry: nedám to ja chceeeeeeem :angry: :grinning:
8. okt 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandujem :grinning:
8. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď :rolling_eyes: ja nie....... :wink:
8. okt 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka kde budete mat krst?
9. okt 2007 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Chrenovci???
9. okt 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :grinning:
9. okt 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves :grinning: pasi v sobotu sme uz robili paradu s "kozuskom" tak nazvala ten svetriko-kozustek mala. prisila som jej tam haciky a pytala sa do kostola :zipper_mouth: tak som ju tam zasikovala :grinning: a ona sa len chcela vsetkym pochvalit, ze ma kozusok :grinning: :grinning: :grinning: ked ludia vychadzali stala pri dverach a kazdemu nezabudla pripomenut ze ma kráááásny kozusok a ze cela je krasna...som sa na nej sulala :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ten štrikovaný? :grinning: no hej háčiky tam chýbali sisa to ani moc nenosila rýchlo z toho vyrástla ale háčiky stihli odísť :grinning:
ešte som našla krááásnu vetrovku s ružami tá jej bude akurát aj tú ti donesiem :wink:
9. okt 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ten strikovany :grinning: ked som ho oprala dala som ho do avivaze a ostal super makucky, noralne po dome sa v nom po 4 nahanala ze je macicka jemnucka :grinning:
na tej vetrovke som ten zips dokafrala, ako som to roztiahla tak sa zlomil-sakra! Ale to staci vraj vymenit bezec, tak sa dnes poobede na to idem opytat:stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tie haciky to ti verim, ved mala hned na 1x ten rpisity skoro znova odsklbla, lebo sa chcela vyzliekat a ako vsetko "skusime to silou" :sweat_smile:
9. okt 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Maťka celkom sa poslúchame, už aj kašel ustáva. Dnes som bola v lekárni po Humanu, za dve balenia som platila 440 Sk. Tak celkom fajn, len jedna krabica mi nevydrží ani 6 dní. :frowning2: Už vypije skoro 100.

Leni krstíme teraz v nedeľu ale tu v Kostolnej Vsi. Podarilo sa nám dohodnúť s farárkom. Tak som zvedavá. :confused:
9. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kti som sa tesila ze ak v Chrenovci ze by som dobehla kuknut s malou, ona rada do kostola chodi /asi je po babke/ :grinning:
9. okt 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: leni :grinning:
kika no ten neni zlý len sa mi zdá malinký to chce naživo :grinning: a naomak :grinning:
9. okt 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi, nemusis nosit ved ja sa zastavim :grinning: :grinning: :grinning: mam zajtra teren na handlovske strany, nepotrebujes dodat piskotky? :confused: :grinning:
9. okt 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja zajtra teren pd :grinning:
9. okt 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok