Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
8. okt 2007

už je ujo doma? 😀

stanka7
8. okt 2007

Ahojte dáááávno som tu nebola.Až dnes som zistila Pasi že môj manžo sa pozná s tvojím.Boli spolužiaci.Gratulujem k daľším prírastkom.Sa to tu rozrastá.Malá mi už behá sama.Ale ked sme vonku hľadá ešte oporu.Po dome sa má čoho chytať.Zúbkov máme sedem.Nejak sa to pozastavilo.Cakám že sa to pohne o chvíľu zase.Lucka mi chodí do školy zatiaľ to ide len to ranné vstávanie.Idem jej zohriať mliečko a ide spať.Tak zatiaľ ahojte. 😅

kiko13
8. okt 2007

Ano teta ujo už dorazil pred hodinkou 😀

paska
8. okt 2007

sa ťa moja dcera nemohla dočkať 😀

stani ja som ani nevedela len lenadka sa ma pýtala či viem s kým sa mi manžo baví 😉 😀

kiko13
8. okt 2007

tak ju pekne pozdravujem a na budúce si zariadim čas tak aby som bol prítomný 😀 😀 😀

paska
8. okt 2007

😀 dobre ale nepoviem jej to lebo bude besná 😀 sa jej kika pýtala či je do uja 😀 😀 😀
pasko odkazuje že má lesklé 😎 ale od plejka 😀

kiko13
8. okt 2007

jasné nič jej nehovor 😀 pasko už musel vystrielať pol galaxie, ešte že pôjde do práce aby sa populácia stihla trošku rozmnožiť 😀

paska
8. okt 2007

on nestriela galaxiu je tajný agent 😎 som sa zlakla čo to tu píšeš o populácii 😅 😀

kiko13
8. okt 2007

agent 007 😀 😀 😀 , no musím sa ho na to popýtať čo to je zač keď sa nevie od toho odtrhnúť

paska
8. okt 2007

tak počkaj pošlem ho 😉

kika13
8. okt 2007

paska hod linka na to auto 😉

paska
8. okt 2007

počkaj idem to kuk

paska
8. okt 2007

kua 😠 mi nejde tá stránka otvoriť
ale mám foto stiahnuté tak hodím do albumu a potom zmažem nech mi tu admina nenadáva 😅

paska
8. okt 2007

kukáááááááááááááááááááááááj 😎

kika13
8. okt 2007

pasi kde ho maju kiko ti ho chce ist vyfúúúknuť 😀

paska
8. okt 2007

teda 😠 nedám to ja chceeeeeeem 😠 😀

kika13
8. okt 2007

srandujem 😀

paska
8. okt 2007

no veď 🙄 ja nie....... 😉

lenadka
9. okt 2007

katka kde budete mat krst?

lenadka
9. okt 2007

V Chrenovci???

paska
9. okt 2007

ahoj 😀

lenadka
9. okt 2007

caves 😀 pasi v sobotu sme uz robili paradu s "kozuskom" tak nazvala ten svetriko-kozustek mala. prisila som jej tam haciky a pytala sa do kostola 🤐 tak som ju tam zasikovala 😀 a ona sa len chcela vsetkym pochvalit, ze ma kozusok 😀 😀 😀 ked ludia vychadzali stala pri dverach a kazdemu nezabudla pripomenut ze ma kráááásny kozusok a ze cela je krasna...som sa na nej sulala 😀 😀 😀

paska
9. okt 2007

ja ten štrikovaný? 😀 no hej háčiky tam chýbali sisa to ani moc nenosila rýchlo z toho vyrástla ale háčiky stihli odísť 😀
ešte som našla krááásnu vetrovku s ružami tá jej bude akurát aj tú ti donesiem 😉

lenadka
9. okt 2007

hej ten strikovany 😀 ked som ho oprala dala som ho do avivaze a ostal super makucky, noralne po dome sa v nom po 4 nahanala ze je macicka jemnucka 😀
na tej vetrovke som ten zips dokafrala, ako som to roztiahla tak sa zlomil-sakra! Ale to staci vraj vymenit bezec, tak sa dnes poobede na to idem opytat😝
no tie haciky to ti verim, ved mala hned na 1x ten rpisity skoro znova odsklbla, lebo sa chcela vyzliekat a ako vsetko "skusime to silou" 😅

kkatrina
9. okt 2007

ahojky,
Maťka celkom sa poslúchame, už aj kašel ustáva. Dnes som bola v lekárni po Humanu, za dve balenia som platila 440 Sk. Tak celkom fajn, len jedna krabica mi nevydrží ani 6 dní. ☹ Už vypije skoro 100.

Leni krstíme teraz v nedeľu ale tu v Kostolnej Vsi. Podarilo sa nám dohodnúť s farárkom. Tak som zvedavá. 😕

lenadka
9. okt 2007

Kti som sa tesila ze ak v Chrenovci ze by som dobehla kuknut s malou, ona rada do kostola chodi /asi je po babke/ 😀

paska
9. okt 2007

😀 leni 😀
kika no ten neni zlý len sa mi zdá malinký to chce naživo 😀 a naomak 😀

lenadka
9. okt 2007

pasi, nemusis nosit ved ja sa zastavim 😀 😀 😀 mam zajtra teren na handlovske strany, nepotrebujes dodat piskotky? 😕 😀

paska
9. okt 2007

leni ja zajtra teren pd 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre