Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
12. feb 2007

Inak baby mrcha mi meska 6 dni. Uz som mala obavy ze druhe babo. Tak som si rano robila test a aj napriek tomu, ze babo by nam spravilo pekny "skrt cez rozpocet" som bola trosku sklamana ze vysiel negativny 😖 som sibnuta 😅

papula
autor
12. feb 2007

Ahojte ako sa mate co mate nove?
lenadka a coze sa ti zachcelo druhe babo?Mozno test klamal 😉

paska
12. feb 2007

ahojte 😉 lenadka toto som ja zažívala ale opačne 😖 ked som zostala druhý krát téhu. bolo to prekvapko lebo tiež sme s tým nerátali a ked som si spravila test tešila som sa jak malé decko na hračku a za pár minút som rozmýšlala nad tým či to ja teraz vôbec potrebujem 😒 ale teraz vidím že som to potrebovala 😉 😀

papula
autor
12. feb 2007

no vidis lenadka.idem volat doktorovi ake mi prisli vysledky bral mi v piatok krv dufam,ze budu dobre.

paska
12. feb 2007

ahoj papula 😉 tak daj vedieť ako si dopadla

papula
autor
12. feb 2007

No tak zatial ich este nestihla sestricka skontrolovat maju hróóózne vela roboty mam zavolat neskor 🙄 ach to dnesne zdravotnictvo 😖

papula
autor
12. feb 2007

no ako paska deturence posluchaju?A malinky ako?Ako ti spinkava v noci?kojis ho?

paska
12. feb 2007

deturence v pohode sisa má sopel a andrejko papá dva krát za noc cicíkové mliečko 😀

papula
autor
12. feb 2007

tak to mas v pohode.Bodaj by som aj ja kojila a co najdlhsie 😀

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bebek
12. feb 2007

Caute, caute.
Lenadka neboj, bude aj druhe. Aj ja chcem druhe, ale az v novom dome, co bude ktovie kedy. Lenadka, veru len pekne pockaj. Ja som bola doma v nov. a dec.Byvali sme u nasich. S nimi si super rozumieme, aj priatel, ale byvat tam este s jednym dietatom, nikdy. Ja tam budem byvat pokial bude priatel v anglii. Ked sa vrati, tak pojdeme do jednoizbaku do PD, pokial nepostavime. AJ ja malej davam najprv cajik ,ale ona sa mi potom aj tak zobudi okolo tej 4:00 a to jej davam uz mliecko. Alebo jej mam dat cajik znovu? To mas pravdu cim starsia tym horsie spava. To budu asi tie zubky. Ked mala 2-3 mes. Prespala celu noc.

papula
autor
12. feb 2007

Ved jasne treba si dat najprv do poriadku byvanie a potom moze prist aj druhe 😉 Ja som uz tiez taka nervozna,este stale nemam nic kupene ☹ Cakame kym sa nejako umudri to pocasie pretoze potrebujeme este vymalovat chodbu a premiestnit nejako izbu kedze mame 1-izbak a potom chcem uz v klude nakupovat,ale koncom mesiaca sa chcem vybrat do Pd kuknut nejake kociky,lebo v Ha neni sanca.Mam uz sice nejake vyhliadnute na babatku tak rozmyslam aj nad tym,ze objednam cez net,ale radsej by som kupila osobne vsak uvidim ako pochodim.Neviete kde je v Pd nejaky dobry vyber kocikov a postielok?

paska
12. feb 2007

na námestí pri jak je železiarstvo a domáce potreby hore na poschodí 😉 a ešte vo vtáčniku

papula
autor
12. feb 2007

dakujem pojdem tam kuknut.

paska
12. feb 2007

kukni ja by som tiež nejaký zobrala zatial mám kočiarik po siske

bebek
12. feb 2007

Baby, ten obchod na namesti je naj, maju tam naj vyber a naj ceny. Su tam aj drahe, ale ked som to porovnavala, tak sa tam da kupit najlacnejsie. Aj ja som tam kupovala. Ale dajte si pozor, citala som v teme babatka nieco o vadnych kocikoch, neviem presne ako sa ta tema vola, vela totiz stiahla z predaja sojka. Pozriem a dam vediet.

bebek
12. feb 2007

Tak nakukla som tema sa vola nebezpecne kocarky, je uzamknuta, ale si ju pozrite je na strane 2. zatial papa

papula
autor
12. feb 2007

bola som v meste kupit si papat,lebo uz umieram od hladu 😀
paska a co ho mas v zlom stave ked chces novy?vsak pokukam ja mam inak vybrate kuknite moj album tam su obydva co sa mi pacia a hlavne ten ciernostrieborny.Ak sa vam chce tak to pozrite aspon mi poviete vas nazor.

lenadka
12. feb 2007

Bebek,
asi este pockaj s cajikovanim, je este malicka a ked dojcis aj v noci vraj to poporuje tvorbu mlieka viac ako ked len cez den. Ked bude mat okolo roka a uvidis mozno bude ako moja, ze uz cez den nebude chciet moc pit, len v noci vyrusovat...😖 tak potom oducat. Ten obchod na namesti nad zeleziarstvom sa aj mne paci, par kocikov je aj vo vcielke /nad Makytou/, vo Vtaku je ich menej.
Papula,
hihi to mi pripomina zahniezdovanie co si pisala🙂)a nemaj stresy ved mas este caaasu 14 tyzdnof-chichi to ani neznie ako vela 😀 Kocik si asi radsej kup osobne, obchytkas ho, skusis ako sa "hojda", mne to na mojom chybalo, ako sa s nim manipuluje. Cez net by som kupovala iba vtedy ak by som ten typ kociara videla a vyskusala u niekoho kto ho napr. ma. Inak tie "mrcha" kociky 😠 by uz mali byt stiahnute z predajní. 😕

paska
12. feb 2007

neni zlý je fajn ale je ťažký a my tu nemáme výťah

papula
autor
12. feb 2007

no lenadka uz vidim ako sa budem nahanat ak tapnuta,ale nejako to zvladnem 😝 S tym kocikom mas sice pravdu,ale aj ked si objednas z netu tak ho mozem do tyzdna vratit takze toho sa nejako neobavam.Ten obchod je v Ruzomberku aj by som tam zasla,ale prave tento typ tam nemaju priamo na predaj takze mam smolu,ale vsak uvidim.

papula
autor
12. feb 2007

No to viem,ze tieti kociky su tazke cca18kg,ale mne to aztak neprekaza byvame na prizemi,ale tieto kociky ma hrozne vela mamuliek.

bebek
12. feb 2007

Papula, ak dobre vidim , ten kociar na obrazku sa vola tako a neviem ci prave ten nebol na zozname kociarov, ktore soika kazala stiahnut z predaja, lebo je skodlivy pre dieta. A cez net nekupuj aj ja som kupila a do tyzdna som ho aj vratila, na obrazku vyzeral krajsie a ked som ho dostala, no otras. Lenadka, mas pravdu , ona este potrebuje papat, aj ked uz nemam tolko mlieka, lebo cez den papava uz 3krat. Ostatne bud flasa, alebo kojim

paska
12. feb 2007

som si všimla že ich je jak maku ale sú pre babo pohodlné
inak vo vtáku majú z týchto široký výber teda oni tam majú len takéto
sú fajn ale ja by som niečo lahšie taký peg perego alebo cam

lenadka
12. feb 2007

Papula,
teda moj kocik vazi ovela menej a co som si ponadavala ked som ho v plackanici po snehu mala tlacit + k tomu vaha babatka, nejaky ten nakup a ani domov nedojdes 😝 . Ale zase ak chces rychlo schudnut do toho! 😀 Inak naozaj dobre vyberaj, aj to ako sa da zlozit /v pripade cestovania do kufra auta/ alebo ci sa da rucka prestavit /ak ides busom niekam/, ci sa da rucka celkom prehodit /aby si videla na babo a ono na teba/. Ja osobne som nemala nervy mat babo otocene od seba /ci nahodou nieco nekale neje, nevracia, nesvieti mu do oci, neotravuje ho nejaky hmyz, alebo nema ciapku cez pol hlavy,.../ 😅
Nejaku vybavicku /oblecko/ uz ale mas nie? Lebo ked ide o postielku a kocik, niektore to kupuju az ked sa narodi /jedna kamoska dosnes nincen postielka a kocik kupili ked bola mama v porodnici/. Nasa mala tiez spavala somnou a az po 6-tich tyzdnoch zacala aj v postielke.

papula
autor
12. feb 2007

lenadka normalne sa to hanbim povedat,ale nemam ani ziadne oblecko poviem pravdu na co budem klamat.Ja nemam este vobec nic a oblecko nemam preto,lebo este nemame hotovu skrinu pre maleho mam objednaneho stolara ,ktory mi bude robit podla predstav,ale ma ho objednaneho az na 3.3 skor sa mu neda,ale to sa nebojim,lebo on to ma do tyzdna hotove a je velmi dobry a aj dost lacny,robil nam aj kuchynsku linku krasnu,kvalitnu a za dobru cenu 🙂 Ja viem je to hanba,ze nemam ani ziadne vecicky,ale nemam to kam dat ja aj moj drahy mame skrine preplnene,tak to nechcem mat pohodene,len tak.Chcem nakupovat az ked budem mat vsetko hotove potom to budem mat hned vsetko na poriadku.

paska
12. feb 2007

ja som oblečko začala kupovať až v 30tt a pri malej sme kočík kupovali až v 38tt

lenadka
13. feb 2007

papula,
no vidis ani paska to nemala skor. 😉 Ja som to nevydrzala a kupovala som skor, dokonca som cca v polovicke tehotenstva kupila krasne ruzove satocky na leto a pritom som nemala sajnu ci bude dievka a ci chalan. Ako posadnuta som kupovala dievcenske veci, no male mozno aj chcelo byt chalan, ale ked to videlo co by malo na sebe co malo robit??? 😀 Inak zakladnu vybavicku som kupovala az ked som vedela ze dievka bude /po 30 TT/ dovtedy som mala len take blbiny. Aj tak som kupovala viac neutralne oblecko /az na tych par siat/ a mama mi dokonca do porodnice dokupovala kosielky, lebo mala mala reflux a stale jej vygrckavalo-musela som casto prezliekat. Papula normalne ti to zavidim, pre mna tehotenstvo bolo najkrajsim obdobim zivota🙂) Tak sa drz a pohladkaj brusko musis byt teraz roztomila 😀 🤐

lenadka
13. feb 2007

Inak taky dobry stolar by sa nam zisiel na jar budeme potrebovat kuchynu 🙂

paska
13. feb 2007

ahoj len 😉 už makáš? ja tiež už od piatej 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre