Prievidza. Kde ste všetky?

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete ]-( Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov :-S Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali 😞 co takto to zmenit? 😉
kkatrina
11. okt 2007
Leni to nie otočené, lebo on nespí ani teraz cez deň. On proste v noci by jedol aj každú hodinu a pol, a to nemôže. A keď sa nad ním zľutujem a dám mu skôr tak potom ho bolí bruško, grcká a kaká. Takže plačeme tak či onak a ja už naozaj neviem čo budem robiť.
čisté zúfalstvo 😞
lenadka
11. okt 2007
chuda male a aj ty...take trapenie a neskusila si mu dat v noci cistu vodicku kym nepride cas na mliecko? Ja som taky problem nemala, ja som mojej malej dala ked chcela-ved bola dojcena ked chcela kazdu hodinu tak dostala aj kazdu hodinu :-p
kika13
11. okt 2007
Kati klobuk dole, mna by uz asi odviezli. Nas zatial v poho, sem tam sa pojeduje, ale to je nic. Vyskusaj si zarobit glukozovu vodicku a trosku ho tym oklamat :-N , ked cajik nezabera. Si spominala, ze si nepotrebuje odgrgnut po jedeni, mne ked sa naje, tak si kvikne a zaspi a za 15minut, niekedy aj za hodinu sa zobudi zodvihnem ho a este raz urobi prasiatko a spi. Ked si dobre neodgrgne tak je strasne nepokojny a povracka sa, ale ked na to davam pozor, tak je v pohode. Ale to ma kazde babo inak.

Paska zajtra ma byt este teplo 😉 a potom uz kosáááááááááááááááááá ]-( .
Ked pojdem von tak sa ozvem, ty pojdes az ked vyzdvihnes Sisku?
kika13
11. okt 2007
Paska mas IP 😉
paska
11. okt 2007
nie pojdem doobeda bo poobede idem k mame spať 😉
paska
12. okt 2007
😎 pekný deň
kika13
12. okt 2007
Ahóóóóój 😃 😃 😃
lenadka
12. okt 2007
halooo halooo 😃 😎
kiko13
12. okt 2007
tak už ste sa všetky pekne pozdravili a teraz davajte čo máte nové, nejak vám tu viazne komunikácia 😃 😃 😃
kiko13
12. okt 2007
paska moja polovička sa ťa pýta kedy idete von?
kkatrina
12. okt 2007
ahojte 😃

my sme dnes minuli nenormálne veľa koruniek, a to sme kupovali iba maximálne potrebné veci 😞 a tak rozmýšľam že som ešte nebola v mäsiarstve :-|
človek by ani nepovedal, že kvôli jednému krstu toľko starostí

Dávidko už spinká, tak dúfam že najhoršie máme za sebou

Maťka máš IP 😉
kika13
12. okt 2007
katka máš IP
lenadka
12. okt 2007
baby napiste aj mne IP 😃 😃 😃 😃 -srandujem- 😃 😃 😃
stanka7
12. okt 2007
Ahojte Leni díííík za tie lepiace kryty sú fakt asi najsamlepšie 😃 Aj nosiť ich chce.Rozmýšľam že ked sa minú kúpime daľšie. 🙂 Dnes je strááášne škaredo 😞 Bola som na chvíľu s deckami vonku ale museli sme sa sťiahnuť bo začalo trošku pršať ]-( Naša malá by len po vonku lobzovala.Teraz sa hrá a na chvíľu je kľud.Tak zatiaľ pápa.
kika13
12. okt 2007
Paska si doma alebo netuješ od vašich?
kika13
13. okt 2007
Kde stééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kika13
13. okt 2007
som stranku pokazila :-N
kkatrina
13. okt 2007
halooooooooooooooooooooooooooooooo
ja som doma, máme predkrstovú horúčku - upratovaciu 😃
paska
13. okt 2007
KIKA Už SOM doma kdeeeeeeeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeeeeeeee? 😃
kika13
14. okt 2007
ahoj, kati ako dopadol krst, hod nejake foto 😉
lenadka
15. okt 2007
pasi som ta nepochopila v piatok, ze kedy budes mat to afto a kedy sa zastavis🙂 :-N ale teda tento vikend to asi nebolo, ked ze si neprisla 😃 😉
kkatrina
15. okt 2007
krst dopadol ok, o pol jednej sme už mali upratané a vegetili sami doma 😃
foto pridám v priebehu týždňa, teraz účtujem 😃 😃
lenadka
15. okt 2007
kati tesim a cakam 😉
lenadka
15. okt 2007
stani, no nasa ich vobec nechcela, hned si to strhla a viac som jej to ani nedokazala nalepit a to som skusala vselico :-p ale okluzor este vonku chvilku ponosi, tak uvidim. Ja som ich kupila v optike barborik, tam su tak zlatí ludkovia 😉
paska
15. okt 2007
dobrý
paska
15. okt 2007
večer
kika13
15. okt 2007
aj tebe, konečne už ide aj kóň 😃
paska
15. okt 2007
no veru už som tu slintala kedy uý pojde 😃