Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
11. okt 2007

Leni to nie otočené, lebo on nespí ani teraz cez deň. On proste v noci by jedol aj každú hodinu a pol, a to nemôže. A keď sa nad ním zľutujem a dám mu skôr tak potom ho bolí bruško, grcká a kaká. Takže plačeme tak či onak a ja už naozaj neviem čo budem robiť.
čisté zúfalstvo ☹

lenadka
11. okt 2007

chuda male a aj ty...take trapenie a neskusila si mu dat v noci cistu vodicku kym nepride cas na mliecko? Ja som taky problem nemala, ja som mojej malej dala ked chcela-ved bola dojcena ked chcela kazdu hodinu tak dostala aj kazdu hodinu 😝

kika13
11. okt 2007

Kati klobuk dole, mna by uz asi odviezli. Nas zatial v poho, sem tam sa pojeduje, ale to je nic. Vyskusaj si zarobit glukozovu vodicku a trosku ho tym oklamat 😅 , ked cajik nezabera. Si spominala, ze si nepotrebuje odgrgnut po jedeni, mne ked sa naje, tak si kvikne a zaspi a za 15minut, niekedy aj za hodinu sa zobudi zodvihnem ho a este raz urobi prasiatko a spi. Ked si dobre neodgrgne tak je strasne nepokojny a povracka sa, ale ked na to davam pozor, tak je v pohode. Ale to ma kazde babo inak.

Paska zajtra ma byt este teplo 😉 a potom uz kosáááááááááááááááááá 😠 .
Ked pojdem von tak sa ozvem, ty pojdes az ked vyzdvihnes Sisku?

kika13
11. okt 2007

Paska mas IP 😉

paska
11. okt 2007

nie pojdem doobeda bo poobede idem k mame spať 😉

paska
12. okt 2007

😎 pekný deň

kika13
12. okt 2007

Ahóóóóój 😀 😀 😀

lenadka
12. okt 2007

halooo halooo 😀 😎

kiko13
12. okt 2007

tak už ste sa všetky pekne pozdravili a teraz davajte čo máte nové, nejak vám tu viazne komunikácia 😀 😀 😀

kiko13
12. okt 2007

paska moja polovička sa ťa pýta kedy idete von?

kkatrina
12. okt 2007

ahojte 😀

my sme dnes minuli nenormálne veľa koruniek, a to sme kupovali iba maximálne potrebné veci ☹ a tak rozmýšľam že som ešte nebola v mäsiarstve 😒
človek by ani nepovedal, že kvôli jednému krstu toľko starostí

Dávidko už spinká, tak dúfam že najhoršie máme za sebou

Maťka máš IP 😉

kika13
12. okt 2007

katka máš IP

lenadka
12. okt 2007

baby napiste aj mne IP 😀 😀 😀 😀 -srandujem- 😀 😀 😀

stanka7
12. okt 2007

Ahojte Leni díííík za tie lepiace kryty sú fakt asi najsamlepšie 😀 Aj nosiť ich chce.Rozmýšľam že ked sa minú kúpime daľšie. 🙂 Dnes je strááášne škaredo ☹ Bola som na chvíľu s deckami vonku ale museli sme sa sťiahnuť bo začalo trošku pršať 😠 Naša malá by len po vonku lobzovala.Teraz sa hrá a na chvíľu je kľud.Tak zatiaľ pápa.

kika13
12. okt 2007

Paska si doma alebo netuješ od vašich?

kika13
13. okt 2007

Kde stééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kika13
13. okt 2007

som stranku pokazila 😅

kkatrina
13. okt 2007

halooooooooooooooooooooooooooooooo
ja som doma, máme predkrstovú horúčku - upratovaciu 😀

paska
13. okt 2007

KIKA Už SOM doma kdeeeeeeeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeeeeeeee? 😀

kika13
14. okt 2007

ahoj, kati ako dopadol krst, hod nejake foto 😉

lenadka
15. okt 2007

pasi som ta nepochopila v piatok, ze kedy budes mat to afto a kedy sa zastavis🙂 😅 ale teda tento vikend to asi nebolo, ked ze si neprisla 😀 😉

kkatrina
15. okt 2007

krst dopadol ok, o pol jednej sme už mali upratané a vegetili sami doma 😀
foto pridám v priebehu týždňa, teraz účtujem 😀 😀

lenadka
15. okt 2007

kati tesim a cakam 😉

lenadka
15. okt 2007

stani, no nasa ich vobec nechcela, hned si to strhla a viac som jej to ani nedokazala nalepit a to som skusala vselico 😝 ale okluzor este vonku chvilku ponosi, tak uvidim. Ja som ich kupila v optike barborik, tam su tak zlatí ludkovia 😉

paska
15. okt 2007

dobrý

paska
15. okt 2007

večer

kika13
15. okt 2007

aj tebe, konečne už ide aj kóň 😀

paska
15. okt 2007

no veru už som tu slintala kedy uý pojde 😀

kika13
15. okt 2007

tomu sa hovorí absťák ale u nás to bolo podobné, len sme skúšali a nič

paska
15. okt 2007

zajtra ideme mestom ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre