Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
15. okt 2007

zajtra tu mam cely den mamu, musim sa venovat tak asi nepojdem nikam

paska
15. okt 2007

bože ty furt volačo máš 😉 no neva ja pojdem šak musím tie prachy pomíňať 😀

kika13
15. okt 2007

už chodíme von len doobeda a cez obed lebo potom je poriadna kosa ☹

kika13
15. okt 2007

keď pôjdem sama určite sa ti ozvem, tento týždeň ma dobehnúť aj svokra lebo dnes tu nebola, nie že minieš všetko 😀

paska
15. okt 2007

neboj na kavu odložím 😀

kika13
15. okt 2007

som dnes nejaka divna, nic sa mi nechce 😅

kika13
15. okt 2007

uz sa ukladam pomaly, pozdrav prckov 😉

paska
15. okt 2007

tak bež buvkať tato ti už postelu zohrial 😉 ta ne? 😀

kkatrina
16. okt 2007

no neskoro do noci vypisujete a potom ráno dospávate a nemá kto písať na koňa 😲 😀

Maťka máš IP

paska
16. okt 2007

katka ty si srandistka 😀 som hore od šietej 😒

kkatrina
16. okt 2007

nemáš na mňa ja skoro celú noc, a potom od piatej ☹

lenadka
16. okt 2007

ja som sa stale budila zo 5 x som malu zakryvala

kkatrina
16. okt 2007

my sme od 12 hod do pol druhej odsávali soplíky, masírovali bruško a presviedčala som ho že ešte nemôže jesť, keď som konečne zaspala - asi o druhej, po 10 min ma prišiel zobudiť manžel že Kubko chce maminku. Tak sme sa s Dávidkom sťahovali naspäť do spálne, kým som upokojila Kubka a znovu zaspala, o 4 hod bol hore zase Dávidko a tak dookola 😕

lenadka
16. okt 2007

katka tak tohoto a bojim pri druhom dietati otras 😒 ved si nic nespala 😖

kkatrina
16. okt 2007

no Leni niekedy sa aj ja divím ako ešte fungujem, lebo cez deň sa mi nedá spať. Vieš ako sa utešujem - že aspoň schudnem 😀

lenadka
16. okt 2007

no nic moc neviem ci to chudnutie za to stoji ☹ 😅

kkatrina
16. okt 2007

jasné že nestojí, ale musím na tom nájsť niečo pozitívne 😉

Leni ono sa to dá, keď Kubko chodí do škôlky, keby bol doma tak to si neviem ani predstaviť. Teraz aj keď nespím ale si trošku oddýchnem, Dávidko je dobručký, plače len od hladu, alebo keď sa nemôže vykakať, inak aj keď nespí tak je tichučko a ja si môžem robiť.

lenadka
16. okt 2007

kakta uz netrpezlivo cakam kedy pridas fotky, dnes som tajne nazizala, ze ci nahodou nie uz 😅 😝

kika13
16. okt 2007

Ja som dnes nestihala ani konikovat, mala som tu dneska moju maminu, tak sme behali po obchodoch a bola si troska pokocikovat, nebyva tu tak sa jej ziadalo 🙂 .
Teraz som okupkala a nakrmila Samka a uz buvka. Tak mozem aj sem tukat. Inak chystam sa zehli zase 😠 , furt to iste, plienky a male vecicky 😀 .
A vy co nove?
Pasi kedy bude nove fáro? 😕

kika13
16. okt 2007

kati a pasi IP 😉

kika13
16. okt 2007

Lenadka kedy ta uvidime nazivo? 😕 😀

stanka_11
16. okt 2007

Ahojte,
ja som uz tiez malu ulozila a zatial spinka 🙂 Na svoje pomery zaspala zavcasu.Uvidime kedy bude prve budenie na papanie. No zatial ma cakaju podobne aktivity ako teba Matka - zehlenie 😢 .

kika13
16. okt 2007

Stanka, tak zehleniu zdar 😀 😀 😀

kika13
16. okt 2007

Stanka hore v nastaveniach si nastav, kolko ma ta tvoja slecna tyzdnov, bo stracam prehlad 😉

kika13
16. okt 2007

inak nas Samko ma taky kazdodenny ritual, kazdy den rano o pol piatej zacne tlacit, aha takto 😠 😠 😠 , moj hovori, ze je presny ako atomove hodinky 😀

paska
16. okt 2007

a kedy ste boli vonku? nešli ste náhodou do lidlu?

kika13
16. okt 2007

nie do lidlu nie, boli sme v bille, 101-ke a v makyte

paska
16. okt 2007

ja som bola v banke a potooooooom 😀 kupila som andrejkovi španielsku deku 😵 ale paskovi nepoviem kolko stála 😅

paska
16. okt 2007

a de si?

kika13
16. okt 2007

tu som uz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre