• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
nerobim :rolling_eyes: ja lubim psov :dizzy_face: ved uvidiš jaky su zlati

a čafffffffvvvvuuuuu :grinning:
18. okt 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve nic moc ale lacne, druhe nema fotky :sweat_smile:
19. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase vecer budem hladat daco pááááčko
19. okt 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dovca u paskovcov na dvore :grinning: poojdem akoze okolo a skocim tam tiez do bazena-ja sa nevtiérám, niééé :grinning: :grinning: :grinning:
inak u nas je teraz pekny bazen v tej jame na zumpu :grinning: ak tam do leta nanakakame aj by sa tam kupat dalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka bléééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ved ztial je to iba krasne odizolovana betonova jama, kde nic nie je :grinning:
19. okt 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka a čo toto, len tam nie je cena http://www.ubytujsa.sk/sk/lodging/detail/7848
19. okt 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka dakujeme za bodinko a .....navstevu.Ten cumlik pre Vandu mas doma? Vo stvrtok idem do nemocnice aj s maminou.Postrazila by mi malu a ak budes doma,skocila by som k tebe. Tak skok sem-skok tam.
19. okt 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma trklo, môj spolužiak zo základky má ubytovacie zariadenie v Štúrove, pošle mi mailom fotky, je to pri areály, predávajú aj lacnejšie vstupy na kupko
je to dom s 1 apt, 3 väčšími izbami, každá časť je samostatne pre 1 rodinu, čiže zmestia sa tam 4 rodiny
tento rok stál apt 7500 sk na 7 dní, izby boli o čosi lacnejšie
zistí mi aj či je voľné, lebo ako mi povedal rezervácie sú už rok dopredu

tak babenky premýšľajte, či to naozaj mylíme vážne a pôjdeme, a kde teda máme ten cenový strop, my sa určite chceme zmestiť ubytovanie + vstup kupko do 10 tis (jasné že stravu som do toho nerátala) :astonished:
19. okt 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej tak zisťuj :grinning:
19. okt 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :grinning: tak o com to tu-nebodaj spolocna dovca? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. okt 2007 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati zistuj, len kupelnu by sme mali mat kazdy svoju, lebo kym to vsetko okupame tak nas vianoce zastihnu, kati bereme cele ubyt. zariadenie :grinning: :grinning: , vsak pome vsetci nie bude sranda :grinning:
19. okt 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka, cumlik mam doma, mali ho v lekarni, ten co mi pred tym omylom objednali, krasnucky ruzovucky :grinning: :grinning: , zastav sa mozes aj s maminou, vsak sa pozname :grinning: :grinning: z videnia z prace :grinning: :grinning: . Ja mu ten cumlik davam do pusinky sikmo hore aby sa mu dotkol podnebia, vraj tam maju nejaky cuckavy bod :wink: .
19. okt 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aky cumlik? daj do alba :wink:
19. okt 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pssst moja este stale dudla pred spanim :sweat_smile: koza velka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydrz lenadka pracujem na tom dokedy si v praci?
19. okt 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 15-tej :wink:
19. okt 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka zabudla som nemas zaco :grinning: :grinning: , Stanka, Lenadka cumel je v albume :wink:
19. okt 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotecky :wink: Samko s mi podoba na teba-ten sibalsky kukuc :grinning: :wink:
19. okt 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mu povedala, že berieme celý dom :grinning:

každá časť je samostatná a má vlastnú kúpelňu aj WC :wink:

len či bude nejaký voľný termín :unamused:

a povedal, že je to 1. trieda :astonished:
19. okt 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava na tie fotky :astonished: , ked je to znamy tak nas aspon neoplachne :sweat_smile:
19. okt 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafko :grinning:
19. okt 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neni si na stretku? Kiko je chory, Samko zatial v pohode, dufam, ze to od neho nechyti :frowning2:
19. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati v nedelu mate mesiac, a my tri :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme už boli kukni fotken :wink: a kikovi je čo? sme vas chceli povoziť :frowning2: ale pasko pojde do prace až v stredu :grinning: tak stihame :grinning:
19. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaka viroza o osmej mu nic nebolo ateraz je riadne skapaty, boli ho hlava a ma nadchu :confounded: , kolko vas bolo, oni tam ostali spat?
19. okt 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ostali a ešte pridu aj zajtra nové kusy :grinning:
19. okt 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka chcela som vám zajtra písať blahoželanie :grinning:

úžasný víkend pred nami :frowning2: možno pôjdeme večer do Jalovca, len neviem či budeme mať ísť na nejakom aute, na dvore 3 a súce ani jedno :unamused:
20. okt 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok