Prievidza. Kde ste všetky?

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete ]-( Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov :-S Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali 😞 co takto to zmenit? 😉
paska
18. okt 2007
nerobim 8-( ja lubim psov x-) ved uvidiš jaky su zlati

a čafffffffvvvvuuuuu 😃
kika13
19. okt 2007
prve nic moc ale lacne, druhe nema fotky :-N
kika13
19. okt 2007
zase vecer budem hladat daco pááááčko
lenadka
19. okt 2007
tak dovca u paskovcov na dvore 😃 poojdem akoze okolo a skocim tam tiez do bazena-ja sa nevtiérám, niééé 😃 😃 😃
inak u nas je teraz pekny bazen v tej jame na zumpu 😃 ak tam do leta nanakakame aj by sa tam kupat dalo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kika13
19. okt 2007
lenadka bléééééééééé :-p :-p :-p
lenadka
19. okt 2007
kika, ved ztial je to iba krasne odizolovana betonova jama, kde nic nie je 😃
kkatrina
19. okt 2007
maťka a čo toto, len tam nie je cena http://www.ubytujsa.sk/sk/lodging/detail/7848
stanka_11
19. okt 2007
Matka dakujeme za bodinko a .....navstevu.Ten cumlik pre Vandu mas doma? Vo stvrtok idem do nemocnice aj s maminou.Postrazila by mi malu a ak budes doma,skocila by som k tebe. Tak skok sem-skok tam.
kkatrina
19. okt 2007
teraz ma trklo, môj spolužiak zo základky má ubytovacie zariadenie v Štúrove, pošle mi mailom fotky, je to pri areály, predávajú aj lacnejšie vstupy na kupko
je to dom s 1 apt, 3 väčšími izbami, každá časť je samostatne pre 1 rodinu, čiže zmestia sa tam 4 rodiny
tento rok stál apt 7500 sk na 7 dní, izby boli o čosi lacnejšie
zistí mi aj či je voľné, lebo ako mi povedal rezervácie sú už rok dopredu

tak babenky premýšľajte, či to naozaj mylíme vážne a pôjdeme, a kde teda máme ten cenový strop, my sa určite chceme zmestiť ubytovanie + vstup kupko do 10 tis (jasné že stravu som do toho nerátala) :-o
paska
19. okt 2007
oukej tak zisťuj 😃
lenadka
19. okt 2007
🙂 😃 tak o com to tu-nebodaj spolocna dovca? 😃 :-p 😃
kika13
19. okt 2007
kati zistuj, len kupelnu by sme mali mat kazdy svoju, lebo kym to vsetko okupame tak nas vianoce zastihnu, kati bereme cele ubyt. zariadenie 😃 😃 , vsak pome vsetci nie bude sranda 😃
kika13
19. okt 2007
Stanka, cumlik mam doma, mali ho v lekarni, ten co mi pred tym omylom objednali, krasnucky ruzovucky 😃 😃 , zastav sa mozes aj s maminou, vsak sa pozname 😃 😃 z videnia z prace 😃 😃 . Ja mu ten cumlik davam do pusinky sikmo hore aby sa mu dotkol podnebia, vraj tam maju nejaky cuckavy bod 😉 .
lenadka
19. okt 2007
😃 aky cumlik? daj do alba 😉
lenadka
19. okt 2007
inak pssst moja este stale dudla pred spanim :-N koza velka :-p
kika13
19. okt 2007
vydrz lenadka pracujem na tom dokedy si v praci?
lenadka
19. okt 2007
do 15-tej 😉
kika13
19. okt 2007
Stanka zabudla som nemas zaco 😃 😃 , Stanka, Lenadka cumel je v albume 😉
lenadka
19. okt 2007
pekne fotecky 😉 Samko s mi podoba na teba-ten sibalsky kukuc 😃 😉
kkatrina
19. okt 2007
ja som mu povedala, že berieme celý dom 😃

každá časť je samostatná a má vlastnú kúpelňu aj WC 😉

len či bude nejaký voľný termín :-|

a povedal, že je to 1. trieda :-o
kika13
19. okt 2007
som zvedava na tie fotky :-o , ked je to znamy tak nas aspon neoplachne :-N
paska
19. okt 2007
čafko 😃
kika13
19. okt 2007
a neni si na stretku? Kiko je chory, Samko zatial v pohode, dufam, ze to od neho nechyti 😞
kika13
19. okt 2007
kati v nedelu mate mesiac, a my tri 😃 😃 😃
paska
19. okt 2007
sme už boli kukni fotken 😉 a kikovi je čo? sme vas chceli povoziť 😞 ale pasko pojde do prace až v stredu 😃 tak stihame 😃
kika13
19. okt 2007
nejaka viroza o osmej mu nic nebolo ateraz je riadne skapaty, boli ho hlava a ma nadchu :-S , kolko vas bolo, oni tam ostali spat?
paska
19. okt 2007
no ostali a ešte pridu aj zajtra nové kusy 😃
kkatrina
20. okt 2007
maťka chcela som vám zajtra písať blahoželanie 😃

úžasný víkend pred nami 😞 možno pôjdeme večer do Jalovca, len neviem či budeme mať ísť na nejakom aute, na dvore 3 a súce ani jedno :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli