Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jesenka
31. okt 2007

moja svokra je "garazovana" a je si toho velmi dobre vedoma, takze urcite polichotena bola, ale nebolo to pre nu nic neobvykle

lenadka
31. okt 2007

ja som sa skor bala, ze odidete skor ako ja sa do mesta dostanem 😉 nembój ked nie dnes dakedy sa tam uz len dostaneme 🙂 😀 aj decka berete? ci budu u vasich?

jesenka - garazovana??? 😀 😀 😀 😀 fakt dobrééé 😀

paska
31. okt 2007

leni aj deváky by som zobrala 😅 sisa tam rada papá a andrejko ryžu lúbi 😀

lenadka
31. okt 2007

pasi, sak ja som tu-do tej 13-tej urcite-tak sa potom nejako dohodneme 😉

livia1
31. okt 2007

ahojte ste vsetky z prievidze? 🙂 ja som zo severu . kolko rocne mate deti? nas matko ma 5,5 roka.

kika13
31. okt 2007

Ajojte uz sme domááááá, u nasich bolo fajn ale doma je doma. Ahoj livia, vitam ta, mame tu aj prckov od skoro mesacnych az po päť rocne slecny 😀 , tak sa pridaj 😀
Ten stolar je Handlovcan, taky mlady chalanisko 😀 , je to šikovníček 😉
Pasi cakame 😀 😀

kika13
31. okt 2007

jaj ozaj livia, ja som z Ha aj Paska, Ale pochadza z Pd ak sa nemylim 😉 🙂 , Katka je zo Seče, ale pochadza z Jalovca, Lenadka z Jalovca, Stanka z Raztocna, Jesenka z Raztocna, Srdcko z PD.

kkatrina
31. okt 2007

livia vítame nový prírastok 😀

jesenka ja ho nemôžem používať lebo:
1. je červený - my sme predsa chlapi
2. nezmestí sa nám do kočíka
3. dostali sme nový
😀 😀 😀 😀 😀 😀

kkatrina
31. okt 2007

Kubko má zase 40 horúčku, už som zúfalá, ledva zdíma ☹

kika13
31. okt 2007

kati tak hadam robte nejake zabaly aleboco 😕

jesenka
31. okt 2007

katka, cez vikend sme v zase v Ba, takze nebudem doma, skodaaaaa...
tvoje dovody 😀 😀 😀 / proste nemaju chybu
a kubkovi antibiotika nezaberaju?
chudiatko, vobec ti to nezavidim ☹

livia vitaj 🙂

paska
31. okt 2007

katka aj my máme červený a kočík máme čierno červený 😅

livia vitaj 😀 pekné meno keby mám ešte dceru tak by sa tak volala livia alebo olivia 🙂

stanka_11
31. okt 2007

Katka, Matka mam pre vas info z ineho sudka ako su nase deturence. A to nasa pracicka. Mozno uz viete, mozno nie, ale Manu odchadza z TB. Od januara by mala byt riaditelka Dexie. 😅 To sa nam to pekne vsetko meni.Zachvilu tam nikoho nebudeme poznat. ☹

Jesenka(Tina) malej som kupila kolotoc nad postel a fakt to zabera. Nadsene ho sleduje a ma na chvilu o zabavu postarane. 😀 Dobra kupa.

kika13
1. nov 2007

Stanka ja odpadnem a koho tam daju, dufam ze Darinku by som mesiac oslavovala 😀 , ide riadit? 😀 To vzdy chcela, perovat nas 😖 .

srdcko
1. nov 2007

paska, to ked simi pisala, ja som mala este nocnu....

srdcko
1. nov 2007

livia1, aj ta tu vitam medzi nami 🙂
dneska je tak krasne vonku, take pokne dusicky neboli uz davno, radost prat 😀

livia1
1. nov 2007

ja som dnes ani neprala ani nrebola na cintorine. vladala som ist len k rodicom ale aj tam som zaspala. 😀 inak dakujem za privitanie. 🙂

jesenka
1. nov 2007

No Stanka, to som rada, ze nelutujes, mne mangel tiez hovoril, ze vyhadzujem prachy, ze uz ju to bavit nebude, ze uz je "velka" a teraz nic ine nerobi len chodi natahovat kolotoc 🙂🙂🙂
dnes bola u mna kamoska, ta ma 5 mesacne babo a tiez sa jej pacil, asi kupi 😀

jesenka
1. nov 2007

a cas bol kraaasny, bola som fotit jesen a bala som sa, ze uz je neskoro a mala som ist pred tyzdnom, dvomi...ale este to stalo za to !

srdcko
2. nov 2007

jasne, ze to este sotji za to, my sme sa vcera este vyblaznili s listami, pokial to sluzbukonajuci nepozameta pre vchodom 😀 ale to skor sneh napadne 🙂

paska
2. nov 2007

srdcko čaf 😀 moj zakonity sa včra pýtal že kto to bol? ja že kamoška z koňa a on že dalšia zavislačka 😀 😀 😀

srdcko
2. nov 2007

ze nie,ja tam nie som az tak casto, ako vy 😀

paska
2. nov 2007

no šak to bolo v dobrom 😉 aj pasko je zavislak ked je doma 😀

srdcko
2. nov 2007

to poznam, ale my len chatujeme, oni kukaju vselijake stanky a potom len pytaju peniaze, lebo to co vidia, chcu aj kupit 😀 aspon ten moj 🙂

srdcko
2. nov 2007

ked tvoj muz je pasko, moj potom bude asi srdckos, ked ja som srdcok, pravda 😀

srdcko
2. nov 2007

teda ja som srdcko 🙂

paska
2. nov 2007

srdckoš 😀

paska
2. nov 2007

oni píšu do ockov z prievidze a okolia

srdcko
2. nov 2007

ale pochybujem, ze on by tu pisal ako kiko13 🙂 mozno, keby bol doma na materskej a nudil by sa ako my 🙂 mozno by tu aj prispel dacim

stanka7
2. nov 2007

Ahojte práve čítam vaše príspevky my sme boli dva týždne chorý vlastne malá.Ale už je fit.Som zvedavá do kedy.Srdcko čau ja že sa po tebe zem zľahla a ty makáš.Aj ja som mala na pláne ísť niekam robiť ale svokre predlžili v práci zmluvu do marca tak by som krpca nemala s kým nechať.Všetci tu chodia pracovať.Včera sme boli v Ráztočne na cirkuse celkom bolo fajn.Ešte aj dnes majú vystupko je to čisto detský cirkus.Leni ty si nebola? Asi by som ťa tam stretla však?Na hroby ideme dnes trochu sa prejdeme.Tak zatiaľ pa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre