Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
2. nov 2007

neboj, zijem stanka7, len toho casu je pomenej, kym vsetko postiham, moc sa mi nechce este po veceroch vysedavat za pc

paska
2. nov 2007

kika mi nejde icq 😕 🙄

kiko13
2. nov 2007

a co si s tym porobila si ho zavarila coooooooo? 😀 😀 😀

paska
2. nov 2007

😠 😠

livia1
3. nov 2007

ahojte ako ste prezili dnesny den? 🙂 ja som do pol dvanastej spala po nocnej.dufam ze vecer sa mi podari zaspat. 😝

kika13
3. nov 2007

Ahojte my sme dnes obehli cintorin, ja som zehlila, kiko varil 🙂 a teraz si podavame Samka z ruky do ruky, lebo vyvadza, vykrikuje akokeby ho zato platili 😠 .
Katrinka co je s vami, Kubkovi je uz dufam lepsie 😕

kika13
3. nov 2007

Livia kde pracujes, ak to neni tajomstvo 😅

stanka7
3. nov 2007

Ahojte ja som mala dnes trochu pracovný deň umývala som okná 😝 Dúfam že bude zajtra pršať 😀 Po obede som bola s malou trochu vonku dnes cez obed málo spala tak vari večer bude spinkať lepšie 😔 Ináč sme boli samé bo manžo je dnes v práci. ☹ Pasi ja som asi trošku doplietla odkiaľ sa naši chlopi poznajú oni robili tuším spolu na SAD ja som písala že boli spolužiaci som už z toho jeleň čo už. 😒 Malý ti už bežká sám? Ja tú moju babiku už musím naháňať 😀 Srdcko ti verím pokiaľ si zvykneš nieje moc času na vysedávanie pri PC 😢

srdcko
3. nov 2007

no to my sme mali dneska nakupovaci den, potraviny, plienky, skoda ze nemame v PD Billu, lebo ked nie su ziadne "in action" tie v Bille sa oplatia 🙂 a potom sme sli trosku von vyblazit sa medzi listie 🙂 a teraz som v praci 😠

livia1
4. nov 2007

kika13 ja pracujem v yazaki 😀 a som rada ze som sa tam vratila lebo august a september som robila na priori v duke a tu almuznu co mi dali si mozu strcit za klobuk.
dnes sme prvy krat vonku aj to sme isli hned ku mojim rodicom. dnes sa nam v
ratil ocino po 5 tyzdnoch z belgicka 😀 ,tak sme ho nechali aby si oddychol.my sa chystame na nakupy zajtra.

paska
4. nov 2007

livia tak to sa teším stebou 😉 nam takto chodil tato po 6týždňoch z holandska to bola doma vždy malá oslava 😀 poobede sa tešili deti a vnoci mamina 😀

srdcko
4. nov 2007

baby, mne tak cez zimu chodil muz na 10 dni do CR a potom bol styri dni doma, tak to sa clovek bal aj po daco zohnut doma 😀 😀 😉

paska
4. nov 2007

😀 😀 srdcko

livia1
5. nov 2007

paska tak v tom mas uplnu pravdu. cez den si ho uzil maly a vecer ja. 😀 😀 .isiel sa este aj kamaratom ukazat ale kedy sa vratil netusim. 😒 dnes tochu oddychujem. mam dovolenku 😅 .
srdcko teba poznam z videnia 🙂 zo severu.

livia1
5. nov 2007

kika13 kde byvas ked si sa pytala kde robim? poznas ma? pozerala som tvoj album ale ty mi nic nehovoris. 🙂

livia1
5. nov 2007

stanka7 teba poznam z yazaki. ved ty si mi bola subleader v roku 2001. ty si bola tehotna ked ja som dala vypoved a to som este nevedela ze som tohotna aj ja. 😀
mas pekne deti. 🙂

paska
5. nov 2007

ahojte tu je nejak ticho 😕

kkatrina
5. nov 2007

ahojte,

konečne som sa sem dostala ☹
s Kubkom sme behali po doktoroch, lebo ATB nezabrali a ešte sa mu zapálili aj ušká, od stredy skoro vôbec nepočul. Celé dni som bola s deťmi sama, lebo Peťko ťahal v robote všetky služby, takže sme neboli ani na hroboch. No a aby toho nebolo dosť, tak všetci ktorí u nás ešte neboli, si zmysleli že z hrobov nás prídu navštíviť, tak som mala o zábavu postarané.

Zajtra ide Kubko konečne do škôlky, a ja namiesto oddychu idem behať po doktoroch - mám príšerný ekzém a nezaberajú mi žiadne maste a chcem ísť aj na gyndu - už som to dostala rozkazom 😀 (od manžela)

jáj a učím, teraz mám už každú sobotu skúšku, tak si na mňa občas spomeňte 😉

Stani dobrá novinka, pre TB je to len dobre, ale tí chudáci v Dexii, ešte nevedia čo ich čaká. (aj začnem ľutovať že som dala výpoveď 😀 ešte sa zbaviť Mony a Bibi a celkom dobrý kolektív by tam bol 😀 )

paska
5. nov 2007

kati prebohA to je jak zo leho filmu 😒 saj sa chytro do priadku hore aj dole 😀

kkatrina
5. nov 2007

pasi dík 😀

ja už čakám kedy bude 1.1.2008 😀 😀

stanka7
5. nov 2007

ahojte Pasi malý nieje chorý?Ja som dneska behala po PD chcela som si niečo pekné na seba kúpiť ale akosi mi nič do môjho kukuč nepadlo tak som len malej kúpila šatočky oblečiem jej ich na vianoce pod stromček.Srdcko to bola dobrá pripomienka s tým zohínaním ja sa nemusím mne nechodí manžo het asi by som to ani psychicky nezvládla.Nieže by som si nevedela poradiť ale vo dvojici to ide ľahšie. 😎 Livia vítam ťa ale akosi mi nič tvoja tvárička nehovorí ☹ ak si to na tých fotkách ty.Premlelo sa tam veľa ľudí ale lovím v pamäti 😀 Ja by som sa tam nechcela vrátiť ale tiež nehovorím do predu.To by som sa tam vrátila už tretíkrát bŕŕŕ´. 😝

stanka7
5. nov 2007

Baby do kelu ked tak čítam čo som načmárala tak si niekto pomyslí že by som nezvládala to zohínanie to niééééé myslela som tým keby mi chodil preč robiť. 😀

kika13
5. nov 2007

Jááj Kati, som na vas myslela, ze co je s vami, nechcela som ti volat, aby som ti ich nepobudila. Chudiatko Kubko, muselo ho to velmo bolkat a uprimne lutujem aj teba, nechapem, kde beries tu silu, mne ked dve noci za sebou poriadne nespi, tak som ako matoha a nie este toto. My sme boli dneska v Bojniciach na infektologii, koli vysledkom z toxo co som mala pred porodom, ale nastastie vsetko ok ,aj maly aj ja, ma len nejaku uzlinku za uskom, ale povedal, doktor ,ze to nic neni, ale obcas ze mu to mam kuknut, ci to nerastie, ale ze mu to nemam hystericky kazdy den trikrat obzerat, lebo aj s takym sa uz stretol 😀 .Ja som povedala, ze nech neboji, ze ja len raz za tyzden 😀 , tak na mna tak kukol, ze ci si robim srandu z neho 😅 . Urcite si najdi cas a bez k tomu doktorovi s tym ekzemom.. Ja mam na rukach medzi prstami z umyvania flias jarkou 😅 .Este aj tu skolu mas, no klobuk dole a uceniu zdar 😉 .Sa ozvi ked budes mat stihu.

kika13
5. nov 2007

Livia byvam v Handlovej, som sa pytala, ze kde robis bo som zvedavka zvedava, nie preto, ze by som ta poznala,ale preto ze ta nepoznam 😀 . Ja som chodila si kazde rano kupovat do duke pecivko, ked som este robila v priore ale, ja som uz od oktobra minuleho roka doma, tak to sme sa nestretli 😒 . Lebo som sa ulievala dobrovolne 😀 . Uzite si teda toho tatinka, ked bol tak dlho prec z domu 😉 🙂 .

kkatrina
5. nov 2007

maťka pri Kubkovi som aj ja mala ekzem medzi prstami, to je asi aj z toho umelého mlieka - myslím lebo je to mám aj na zápästí tam kde skúšam teplotu mliečka, lenže teraz to už mám všade na prstoch, pri nechtom aj na pažiach

a nemysli si, ja už nemám síl a ani trpezlivosti, Kubko už 5 noc spí s babkou, inak by som si to išla hodiť ☹

fenistil kvapky na Dávidka nemajú žiadny účinok 😠 a to som sa tešila že si trošku dlhšie pospím 😝 😀

zavolám ti, Peťko bude mať nový telefón aj paušál - niečo zadara, tak sa potom ozvem z jeho telefónu 🙂

kika13
5. nov 2007

vsak vies ze mi mozes prezvonit vecer a cez den ked je polovicka doma tak tiez 😉 , uz ti spia prckovia? 😕 Ja mu ten fenistil davam na puciky 😀 .

paska
5. nov 2007

kika sisa ti zase písala? 😀

kika13
5. nov 2007

my si obcas piseme so Zubejdou 😀

kika13
5. nov 2007

s princeznickou 😀

kika13
5. nov 2007

najradsej posiela skripot nechtov nezbednica 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre