Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
10. nov 2007

bebek, ja jej davam 300 Sk na den, ked si muz pride pre Ada okolo 16-17tej a 400 SK, ked tam je do vecera do 19tej....ale kamosky co robia pravidelne(PO-PI) davaju tak 4500 Sk/mesiac, ako matersku

bebek
10. nov 2007

srdcko a kde si k tej opatrovatelke prisla? Dala si si inzerat? Kolko dni robis v tyzdni?

kkatrina
11. nov 2007

ja by som asi do roboty od 1,5 roku aj chcela ísť, ale určite nie do žiadnej finančnej inštitúcie, bolo to o držku, lenže treba splácať úver, takže ak do roboty, tak len do takej kde sa to oplatí. 😒

ale ak moja svokra nezostane na invalidnom tak o tom ani nemusím uvažovať, lebo nemám kde nechať Dávidka, v tomto zapadákove opatrovateľku zoženiem len tažko ☹

srdcko
11. nov 2007

preco kkatrina, ja som si dala inzerat do telky a ozvalo sa mi asi 20-30 zien, zobrala som hned prvu, co zavolala a nelutujem...
bebek, ja robim napr. v pondelok mam dennu-12tku, v utorok idem od 19tej-7mej rano a streda, stvrtok mam volno, v piatok zase cez den, takze sa mi to stale takto strieda, co je vpohode, lebo vlastne Ado je len cez dennu cez tyzden u opatrvatelku a ked robim cez vikend beru si ho nasi, alebo svokrovci... 🙂

my nastatie ziadnu hypoteku nemame, ale do roboty som isla pre to, aby nam vobec dali daku pozicku, keby daco, lebo manzel je zivnostnik a jemu uver nedaju, tak nech mam aspon ja daky prijem.... 🙂

lenadka
12. nov 2007

srdcko, celkom fajn to mas 😉 aj ty aj maly mate aspon zmenu-ja som mala doma ponorku 😅

srdcko
12. nov 2007

ved hej...aspon di vzykne bezo mna 🙂

lenadka
13. nov 2007

hej tu je nejak mrtvo 😕

kkatrina
13. nov 2007

Ahoj Leni,

my máme soplíky. Včera sme boli u doktorky dala nám len sprej do nošteka - teda celý som si ho zaplatila, ale mám pocit že dnes je to ešte horšie. Ráno o 4 sa začal dusiť, takže dosť dobrá sranda ☹

kkatrina
13. nov 2007

Dávidko má 5360 g a 60 cm 😀

včera doktorke skoro vypadli oči z jamok 😝

Maťka nezabudla som ti náhodou vrátiť jednu bielu čiapočku?

lenadka
13. nov 2007

kati, dobry prirastok🙂 😝 🙂 nech sa rychlo uzdravi chrobak maly...

v nedelu mala pokazila ram na okuliaroch vykrivila ho a vyklbila ten pantik 🙄 😠 a ujo Barborik to gratis opravil 😵 😵 😵 ma stastie potvora mala! 😀

kkatrina
13. nov 2007

v takýchto situáciách si povieš, že dobrý ľudia ešte žijú 😉

kika13
13. nov 2007

kati a ci ja viem kolko som ti dala ciapok, odloz si ked budes mat tretie 😀 😀 😀

srdcko
13. nov 2007

lenadka, inak barborik je fakt super, om ti aj poradi, je stasne malo tykycto obchodnikov, co len nezarabaju 🙂

kkatrina, aj nas Ado ma sople a ked vidi, ze sa mu idu vytahovat, tak uteka, kade moze 😀

stanka_11
13. nov 2007

Ahoj Kati,
to ste pekne podrastli. Nas vazila doktorka minuly utorok a mame 5100g a 59cm.Mala zatial sopliky nema (musim si zaklopat), len to brusko keby nas uz netrapilo 😠 . Mam ale pocit, ze sa to pomaly zlepsuje... 🙂

kika13
13. nov 2007

Dneska poobede sme sli z Pd a som ta Stanka videláááááááááá 😀 , si vozila, to bola Jesenka s tebou? 😨

paska
13. nov 2007

ahojte 😀 aj ja som vás asi videla ked som išla z pd 😎

kiko13
13. nov 2007

paska a nas si nahodou nevidela 😀

stanka_11
13. nov 2007

Dnes sme kocikovali spolu s Jesenkou 🙂.
Baby, nabuduce riadne mavajte 😀 , aby sme vas videli, alebo sa rovno stavte na kus reci 😎

srdcko
14. nov 2007

vy sa mate, ze byvate takto pokope 🙂

srdcko
14. nov 2007

baby, chcem sa spytat, uz vam prisla materska na ucet? lebo chodila uz 13 a zatial nic ☹

kika13
14. nov 2007

srdcko a ja som vcera stresovala 😅 , ze nedosli koruny, ale ani paske tak musime este cakat, sakra prace 😖
Stanka nabuduce mavame o stotristo 😀

srdcko
14. nov 2007

aha, tak dobre, som v klude.... 🙂 hadam dneska, lebo uz mam naplanovane "nakupy" 😀 za 1 den omesakania by mohli aj dake percenta navyse poslat 😀

paska
14. nov 2007

😀 srdcko ty si dobrá

baby ja vam budem trubiť 😀

srdcko
14. nov 2007

baby, neviete, kde by som zohnala pre maleho stol a stolicku, najlepsie drevenu, za rozumnu cenu? taku malu, ako maju deti v skolke, aby sa mal kde hrat...som kukala aj na nete, ale tam maju len same Macko Puf za nehorazne ceny....niaku taku, co aj ked docarbe, tak mi to nebude az tak luto

lenadka
14. nov 2007

srdcko, neviem, stolicku mam eviem odkial ale je nova origos skolkarska, este zabalena, ako sme dom kupili bola tam, uz mi na nu chlopi sadaju 😠 este ze je zabalena a stolik ked sa prestahujeme planujem dat urobit svagrovi 😀 -chudak este nevie 😀 😀 😀 😎

srdcko
14. nov 2007

ja tiez rozmylsam, ze stol dam spravit kamaratovmu otcovi, lebo umely mu nechcem kupit a hadam aj tu stolicku niekde zozeniem

kkatrina
15. nov 2007

ahojky,
ja nestíham, včera svokra odišla do nemocnice a akosi mám roboty vyše hlavy. Navyše Dávidka tie soplíky vôbec neprechádzajú, ale aspoň už lepšie v noci spinká. 😉
sa máte že sa párite pri prechádzkach, ja som tu samá ako prst ☹
v nedeľu sa narodilo dievčatko jednému z tadeto, ale veľkú nádej tomu nedávam

leni IP

lenadka
15. nov 2007

srdcko, vies co skus zo skolky najblizsej-opytat sa ci nemaju jednu vyradenu-teraz ma napadlo 😉 tu co mam doma to je z jasli co sa rusili v PD-robila v nich svokra, tak mohli lacno odkupit nejake veci, hracky, nabytok...aj dve lehatka detske mame odtial doma-tie na com deticky v skolke spavaju, jedno je zospodu trochu zlomene, ale da sa na nom fungovat, netere a mala na nich v lete vonku pri bazeniku lohnia 🙂 ved tusim aj malu v albume mam na nom odfotenu 😉

kati, neboj, ja som sa tak pri kocikovani zoznamila z babami od nas s dediny a zacali sme kamosit 😉 par krat sa zrazite s kocikmi, staci pozdravit, prihovorit sa a tema okolo babatiek je vzdy nejaka 😀 my sme sa kolko razy rehotali-ze pocuvaj o com zase tocime??? same kakat, grckat, papat...zmenme temu 😀 😀 😀

kkatrina
15. nov 2007

dnes som sa rozhodla že začnem s vianočným upratovaním 😲

nie že by som sa zbláznila a nemala čo robiť, ale keďže som na to sama, musím robiť v predstihu, veď tento rok budem musieť namiesto svokry ešte aj piecť 😝

stanka7
15. nov 2007

Ahojte dnes zase blbne to počasie 😝Kkatrinka aj mňa čaká vypekanie svokra že aby sme začali od 1.12 to isto minulý rok som tak spravila a do vianoc sa to zjedlo a musela som vypekať znova ani ma nehne 😠 Maximálne dva týždne pred vianocmi nemám ani čas.Srdcko veru ani ja netuším ,že by niekde v bazároch? 😅 Leni išla si domov z práce ked sme ti kývali s Luciou z busu? Bola som jej kúpiť snehule do tohto bohovského blata 😀 Dúfam že nasneží a nech sa blázni po vonku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre