Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kudlanka3
19. nov 2007

Ďakujem paska a srdcko za privítanie.Práve dováram obed. 😅 Pekne sa tu majte.A Lívia ozvi sa... 😀 😀

bebek
19. nov 2007

Caute baby, teda aj chlap, neviete niekto kde a ako sa da urobit kalendar so svojim dietatom?
Inak superstar pozeram, neviem co tam ten Konrad este robi, ale vcera nebol az taky nemozny, ale myslim ze dnes vypadne Ivana. Ved aj v koni je tato tema uz a zda sa mi ze tie baby len nadavaju tak som to prestala citat. Mne osobne sa najviac paci Dominika, teda spevom samozrejme.. 😉

srdcko
19. nov 2007

bebek, skus www.fotolab.sk.....ja si tam davam robit fotky ked su akcie 1 kus za 1,9 SK a su celkom dobre, sice leskle ale za 200 SK dam porobit fotky celej rodine 😀

bebek
19. nov 2007

Srdcko, som sa ta chcela spytat, kde to robis?No mala mi tu uz tuka ffgfffvvdggghnhhjrgjhgfdvvggbbgtgtfggvvfcbbhbgvxg, tak musim ist cau cau

stanka7
19. nov 2007

Caute srdcko celkom dobré ceny na foto.To musíš najprv stiahnuť fotky do PC a potom pošleš?Aj ja rada fotím deti ale dávam si ich robiť do Bojníc tuším Valovičovi.Mám len obyčajný foťák ale možno ježiško donesie digitálny 😀 Ináč ani ja nemám favorita na super stár ale to som sa len tak pýtala o tom téma nemusí byť 😵

livia1
19. nov 2007

stanka7 nie bibka babo este nema. so svojim ex co chodila do februara sa snazila vyse roka ale nic.
my mame zatial len maleho. 😀 v novembri pred rokom som bola tehotna ale od 8 tyzdna to nerastlo a zistili mi to az v 11 tyzdni a aj to ze su tam dve sme sa dozvedeli az potom ☹ .zistil mi to hudec. mala som ho pri porode, zistil missed a teraz k nemu patrim. 🙂

srdcko
19. nov 2007

stanka7, fotky si sitahnem bud z mobilu asleob fotaku cez USB a potom som si dam tu stranku, objednavka obline a uz to iba natahuje z disku a do 3 prac. dnivh im mam hotove....a k 1vej objednavke mas aj zdarma softver na tvorbu vlastnych fotoalbumov
a robim v sportcentre 🙂

paska
19. nov 2007

srdcko a si v robote teraz?

bebek
19. nov 2007

Srdcko a ako potom fungujes, ked prides s nocnej s malym? Alebo sa ti da v robote pospat?

srdcko
19. nov 2007

jasne, bezne chodim spavat okolo 11-12 tej a stavam o 5,3, to sa da, potom este pospim s Adom...a niekedy sa mi dokonca vobec nechce spat...ale dneska som myslela, ze mame prazdny hotel a do 1-2herj je diska.....no co, ranna kava to isti, ved je to len raz za cas

paska
19. nov 2007

sa maš si aj zatancuješ 😀

bebek
19. nov 2007

Tak to sa da. Ozaj baby handlovcanky, myslite, ze by som mohla ist s malou na plavaren? Nieje tam najaka studena voda, alebo spinava? Naviete len tak nahodou?

paska
19. nov 2007

bebek neviem tiež sa ešte len chystáme 😅

srdcko
19. nov 2007

bebek, my sme boli s malym v chalmovej v tej teplej vode, kt. vobec nemala tolko stupnou, co mala mat 😠 a to si mala pocut tie babky, hlavicku si namoci, napije sa vam vody 😠 😠 mafiu na nich 😎

paska akurat mi pred ocami tancuje na mol spolocensky unaveny riaditel Bochemie, cakam, kedy lahne na zem 😀

paska
19. nov 2007

😀 neuveritelné a v pondelok večer 😀

srdcko
19. nov 2007

tak im to asi newprekaza, ze by museli zajtra vstavat k detom, alebo do prace 🙂 akurat sa ten ujo vala po pulte na recepcii

kika13
19. nov 2007

pasi vsak aj my si dakedy pojdeme volade skocit 😀 , bru nocku prajem

kika13
19. nov 2007

a Katrinke s Davidkom prajem skore uzdravenie 😉 a nech ich rychlo z tej nemocky pustia domov, lebo doma je len doma 😅

srdcko
19. nov 2007

zadymil zosilovac, koniec disky, hurrraaaa buvat 🙂

lenadka
20. nov 2007

bebek ja handlovsku plavaren neodporucam, mala mi tam prechladla, lebo sprchy nefunguju, studena voda z nich tiekla, teda vlazna aby som im nekrivdila, ale isli nejako na povel alebo co stala som pred nou s malou a nesla, postavila sa k nej druha baba a isla, tvarila sa ze neexistujem 😠 ,dvere na susiarni jedny rozhasene ze sa zavriet nedali, druhe chybali=prievan...
chodte radsej do Bojnic do janovho kupela-budes spokojna-teplucka voda, cisto tam je, akurat ta satna je trosku mala, ale da sa 😉 a v zime je aj lacnejsi

stanka7
20. nov 2007

Ahojte akurát som došla s malou z prechádzky.Teraz otravuje Lucku 😀 Ona sa chce s ňou hrať na školu ale malá ešte nevie o čo ide 😅 Tak piští sa jej to nepáči 😀 Dnes som bola u zubárky celkom fajn ani ľudí nebolo vlastne záleží aj od koľkej tam v čakárni tvrdneš 😠 Lenadka tiež som toho názoru my sme tam boli s Luckou ešte ked mala vari zo štyri roky od vtedy nie 😖 V Bojniciach sme ešte neboli.Srdcko máš o zábavu postarané som sa musela aj zasmiať 😀 Aj ja som špekulovala nad takou prácou na recepcii ale ukáže čas.

stanka_11
20. nov 2007

Maťka, ako si postupovala pri vybavovani MD. Posielala si potvrdenie do Ba na Socialnu poistovnu?
Katka je v nemocnici? Co je Davidkovi?

paska
20. nov 2007

kukuk 😀

kika13
20. nov 2007

Ahoj Stanka, najprv som si vytlacila tlacivo na rodicovsky a tlacivo potvrdenie o naroku na materske pre ucely vyplaty rodicovskeho prispevku odtialto: http://www.upsvar-pd.sk/joomla/index.php?option...
potom som to vypisala 😀 , a ten druhy papier som po telefonickom rozhovore s jednou milou pani z Ba poslala na potvrdenie do BA, pretoze tam mame spracovanie miezd. Treba to poslat na SP, Zahradnicku 31, 829 02BA, Odbor nemocenskych davok a oni to orazia a poslu naspátek, netreba to posielat na nikoho konkretneho, potom s tym treba ist u nas, ked sa to vrati aj s tym druhym papierom na UPSVaR, Ty si posielala pani Janke L. rodny list? Vraj mame narok z roboty na daky prispevok cico 😕 .Ja som jej ho uz poslala.Aj na ten urad bude zase treba kopiu rod.listu, tam vzadu na tlacivku je napisane co vsetko.
Katkin ma zapal priedusiek, sopliky a zapalene usko ☹ .Su v Bojniciach. A diky za krasne fotecky 😉 . pa

kika13
20. nov 2007

paska kukikuk 😀

bebek
20. nov 2007

Ahojte, citam Lenadka, ze v tej Handlovej sa moc nezmenilo. Ja som tam bola naposledy tak prad 3ma rokmi a tiez to tam bolo v takom stave ako pises. Rozmyslala som nad kupelami, len som sa bala, ci si tam babky ritky nemocia 😒 Ale ked pises, ze je to OK tak asi vyskusame tam.To bude mala cela bez seba. Ale tam asi nie je taky mensi bazen, ci ano?

jesenka
20. nov 2007

ahojte baby,
no konecne mi spojazdnili net !!! skoro 2 tyzdne bez, uplny abstak...idem vas trosku citat spat, nech som v obraze 🙂

jesenka
20. nov 2007

no, uz som trosku v obraze 🙂

k tej plavarni, prave teraz v nedelu rano som si tam zbehla zaplavat, malu som nechala mangelovi nech sa stara a kedze som tam nebola rok (v tehotenstve mi zakazali) bola som trosku prekvapena. Zo sprchy isla taka horuca voda, az ma skoro obarila ! Predtym som bola zvyknuta na ladovu, ako baby spominali. Su tam nove skrinky, na toalete papier, detsky bazen s novymi krasnymi obrazkami na stenach...takze trosku zmena k lepsiemu. Listok stoji na hodinu 35, na 2hod. 40, pohodka. Pre dospelaka. A este su zlavy pre poistencov VšZP - myslim 15 Sk a nejake dalsie. V bazene 2 ludia, no paraada.

Stolicku so stolom nam kupila svokra v Careffoure za 990 Skk, drevenne. Ten system, ze to mas bud vysoku stolicku alebo stolik so stolickou. Je to zlate.

a sa to tu pekne zas rozmnozilo 🙂

bebek
20. nov 2007

Jesenka a co sprchy, a hajzliky-ciste?

jesenka
20. nov 2007

no stare obkladacky, s tym nic nerobili, ale spinave sa mi to nezdalo. Aj ked som to poriadne nestudovala. A voda bola prijemna, detsky je vzdy este teplejsi. Ked som odchadzala, akurat tam prisla jedna rodinka asi s 1,5-2 rocnym chlapcekom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre