• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
ahojte babenky....akurat som nahodila malemu slipky a vytiahla som mu nocnik, tak hadam sa stihneme trafit... :slight_smile: ....aj u vas tak fuka? rano bola ina kosa v byte, my sme otoceny na HAndlovu, daco strasne...ste ma normalne inspirovali tou plavarnou, asi si zajdeme dakam cez vikend, mam volno,tak sa budeme rodinkovat :slight_smile:
21. nov 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: šak podem všetci naraz :grinning: bude sranda
21. nov 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už aj ja som na materskej.Ale na predĺženej,dcérka je dosť často chorá,tak mi to padne aj vhod.Zamestnanie mi nehrozilo a človek musí z niečoho žiť.Majte sa tu pekne. :slight_smile:
21. nov 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kudlanka si tehu? :slight_smile: alebo si si dala predlžiť materskú?
21. nov 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka tie tlaciva mam, aj vypisane uz asi mesiac :grinning: . Kolko to trvalo, kym ti to niekto poslal spat? Aby som vedela, ci sa s tym mam ponahlat. Kopiu rodneho listu Vandy som im uz do Blavy zasielala na tu istu adresu, co si pisala.
21. nov 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jesenka, tak sa im podarilo spustit net skor ako si cakala :slight_smile:
21. nov 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Stanka, ja som to poslala minuly tyzden, a zatial nic, tak to radsej posli cim skor :sweat_smile:, oni maju kedy :angry:
21. nov 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, ja som ti dneska kyvala, bola som s Adom na zastavke pri nemocnici, ja cela v modrom a ty cela v oranzovom...bola si to ty, ze? :grinning:
21. nov 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska nie som tehu,len som si dala predĺžiť materskú.Už som toho za tento rok mala akurát dosť.V januári dcérke vyberali nosné mandle,vo februári mala šarlach a od vtedy má stále streptokoka.Teraz v októbri mala mononukleózu,tak zas bola v nemocnici.Tak mi zo zdravotných dôvodov uznali materskú.Tak do apríla môžem ešte byť s ňou doma. :slight_smile:
21. nov 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Stani, fakt uz bolo nacase, ako sme mohli kedysi zit bez internetu??? :grinning:

Kudlanka, mas to tazke, chudiatko Katka, prajem vela zdravicka, ma toho za sebou dost, tak nech ju uz choroby obchadzaju!
22. nov 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :grinning: , my mame atb lebo Samko ma zlateho stafylokoka :frowning2: , neviem kde to lapil, dufam ze sa nam podari toho zbavit :confounded:
22. nov 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko-jasne! a ja ze kto mi to kýva, ja som ta teda nespoznala :grinning: :grinning: :grinning: keby mi to nenapises dodnes nevieeem :sweat_smile:
22. nov 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika to mohol od bars koho kto na neho kychol :unamused: niektory ludia su nosici aj ked sa to u nich neprejavuje nijako-dzrim palce nech sa vyliecite co najskor :wink:

kudlanka-tiez sa liecte, to je najhosie ked su deticky chore :frowning2:
22. nov 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak prajeme skore uzdravenie...
inak ten napad dat si stretko na plavarni nebol az taky zly, len aby sme daco nechytili :slight_smile:
22. nov 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo? rybu? :grinning:
22. nov 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, aby sme neprechdli.... :slight_smile: ci pojdeme si ulovit kapre na sviatky ? :grinning:
22. nov 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprechladneme čo ty nekukáš reklamu? dame si marťankov a je to :grinning:
22. nov 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ado este nemoze, to je az od 3 rokov :slight_smile: ale mozme si spravit martateku-galakticku diskoteku na plavarni :grinning:....ale my mozme pit denn Actimel ,ako nam radi Milosko Buban :slight_smile:
22. nov 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: no baby ak velmo budete chciet ist na tu plavaren snad to risknem, ked uz voda tepla tecie :grinning: to my sme potom uz radsej do Ziaru chodili, tam su satne :dizzy_face: detsky bazenik :dizzy_face: :dizzy_face: no eňo ťuťo :grinning:
22. nov 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka nevymyšlaj hej? :grinning: šak hento mame tuto za rohom reštika je tiež hned vedla tak čo :wink:
22. nov 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka restika???? :sweat_smile: :sweat_smile:
22. nov 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lesna ale tebe uvarím doma a donesem ti v obedári :grinning:
22. nov 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lesna besnaaa :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kudlanka3 kde si?
22. nov 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som bola dnes kuknúť na plavárni ale len kedy býva otvorená :grinning: Lucia bola na tanečnej tak sme sa s malou motali. :fearful: Leni kde si ráno uháňala?Na vlak? :sweat_smile: Srdcko ja dávam malej "pikovit"Sú to vitamínky v sirupe na imunitu a tak. :grinning: Malá mi bola dvakrát za sebou chorá tak ked dobrala lieky som jej ho nasadila. :wink: Jasné že ju úplne neochránim proti bacilom ale aspoň trošku.Luciu napchávam marťanmi :slight_smile:Detičkám prajem skoré uzdravenie.Kika zlatého stafilokoka mám aj a mne krčná povedala že to neva že toho má veľa ľudí.Aj keby ma preliečila chytím ho znova ked niekto spraví hapčí. :confounded: Pokiaľ nerobí problémy zdravotné môžem s tým žiť.No čo už keby som z neho aspoň niečo mala ked je zlatý :grinning:
22. nov 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jesenka ďakujem Ti pekne,dúfam že už toho bolo dosť,dokonca jej chcú vyberať krčné mandle,ale ja to nedovolím,Katka je oslabená,mala toho dosť.Ahoj
22. nov 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika13ja som tiež mala toho zlatého stafylokoka a zistilo sa,že som ho chytila od malej i keď ona má streptokoka.Streptokok sa prenáša v škôlkárskom veku,je to úplne bežné.Skús si dať spraviť výter z hrdla,či niečo také nemáš aj Ty a ak máš manžela aj on.Lebo Ten stafylokok je dosť nebezpečný.Ahoj
22. nov 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka ďakujem.. :slight_smile: Lívia tu som,ja som taký nočný živel.Ozaj máš ten tekutý púder??Nemal byť 17-ho??Ako inak žijete,ozvi sa.. :sunglasses:
22. nov 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka7 ,ja adovi nedavam ziadne vityminy, radsej si s tatikom spapa grapefruit, alebo klobasu :grinning:....ved pokial je vsetko ok, nebudem mu davat nic, aby si na to nezvykol...ale ked ma nadchu, tak vzdy nasadime Otrivin a sipkovy cajik... :slight_smile:
23. nov 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kudlanka3 ja som to objednavala tento tyzden koli tomu ze si objednali aj babi z roboty a aby mi stihli dat peniaze. tento vikend tu nebudeme lebo cestujeme do galanty. ideme na taky maly dvoj dnovy vylet.v nedelu sa vratime tak ti potom cinknem. :grinning:
kika ja som mala streptokoka naiseria a mne povedali ze to nieje az take dolezite si dat vybrat mandle pokial doktorka nezistila ze mne z nich vyteka hnis.inak som vobec nebola chora. maly mi bol na posledy chory pred jeden a polrokom.teraz dufam ze ani nebude ved papa kazdy den ovocia aj za troch. :grinning: :grinning:
23. nov 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok