Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bebek
4. dec 2007

Ahojte, ja si tiez viac precitam v dietati.Lenadka, ja idem zajtra do PD, tak ak by si nieco potrebovala, asi pojdem do tesca.
Srdcko mala stromcek nestahuje, iba ozdoby dava dole.
Jesenka ja som tiez skusala tu metodu ale dodnes nepomaha. Mala reve az pokial za nou nepridem. Uz som skusala aj Lenadki
nu metodu, ale ani to.Ja jej poviem, ze idem kakat, nech si lahne a pocka ma, nie ona tam bude aj pol hodinu sediet a hrat sa s vankusami a perinou, potom zacne revat a ja to vzdam a idem za nou... 😖

kkatrina
5. dec 2007

Stani ja mám mamu predplatenú a dieťa sa snažím pravidelne kupovať. Inak ja to mám tak rotriedené, že mama je také ľahšie čítanie ale poučné, a v dieťati sú odborné články od slovenských lekárskych kapacít. Ale vždy sa viac teším na mamu. 😉

lenadka
5. dec 2007

stanka 11, ja som mala predpaltenu mama a ja a kamoska kupovala Dieta a ked sme ich precitali vzdy sme si ich vymenili 😀 😀 😀 cca rok to trvalo, potom sme obe prestali kupovat nakolko rocne decka-no uz sme boli asi presytene. Mne sa pacia oba v mama a ja viac reklam je putavejsi na obrazky a tak, ale v dietati je viac info, zdal sa mi viac odborny, manej komercny. Striedalo sa to raz sa mi zdalo lepsie dieta, raz mama a ja. Aj teraz som si kupila po 1,5 roku mama a ja lebo tam bolo CD-cko s rozpravkou-ze pre malu. Inak mam doma casopisy Mama a ja, tie ak niekto chcete darujem a mozete studovat a aj tento ked ho precitam, je tam teraz clanok ako deti naucit SAME sa hrat-teda tema pre mna ako vysita 😀 😉

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danulka2
5. dec 2007

ahoj jesenka. Ten vekovy rozdiel medzi detmi sme neplanovali. Nejako sme sa ,,pozabudli,, ,ze roky ubiehaju. Potom v robote mala kolegyna babatko, nasledovala sestra s malym, bratovi sa narodilo male, kamaratke tiez, a na mna to tiez dolahlo, ze uz je cas na druhe. Teda ja som o babatku uvazovala uz dlhsie, len manzela som trosku musela presvedcit, ze aj on chce 😀

kudlanka3
5. dec 2007

Lívia,ešte som tam nebola,lebo som vybavovala niečo iné,zajtra ale isto pôjdem,som zvedavá čo mi povie,aj tak sa prvý raz ku Katke nezachovala pekne,tak ak bude mať blbé reči,pôjdem od nej preč,lebo ani ku mne nebola dobrá,mám dosť zlé skúsenosti s ňou ja osobne a od detstva sa bojím zubárov,len pre ňu. 🙄 Však uvidím,potom by som sa ozvala...

danulka2
5. dec 2007

srdcko ja som sa pytala na ten hrniec.Len mam trosku strach, aby po dvoch dnoch u nas neboli tie hrnce ,,dva,, .Pretoze maly sa permanentne hra na ramba a vsetko co vezme do ruk najskor otestuje hodenim o zem 😒 . Mimochodom kauza VIANOCNY STROMCEK. Domca sa pytala,ci ho maly nebude stahovat. Povedala som jej, ze ho uviazeme /myslela som ten stromcek/ a ona na to: mami a za ruku alebo nohu? Dorotka jedna, urobila si zo mna srandu 😀 😀 😀

danulka2
5. dec 2007

stanka7 a kika13 aj ja mam trochu problem s tymi vakmi. Mam 2 drahsie /asi 350sk/ a 4 lacne po 45sk z vypredaja. A mozem vam povedat,ze dobre funguje ten drahy len jeden a z tych lacnejsich fungeju 3. Takze nejde o cenu ale o kvalitu toho vyrobku. Myslin, ze problem je v tom ventile.

lenadka
5. dec 2007

danulka, ked som bola v tecsu tak som sa s tym hrncom hrala pre istotu ja zo strvrt hodinku 😀 ale nekupila som ho nakolko sa mi zdalo ze mala je uz nam velka 😉 a ze bude len tak na polici trcat-tak naco aj tak sa hra len z vlacikmi 😎

stanka_11
5. dec 2007

Kika, Katka mate IP 😉

livia1
5. dec 2007

srdcko ahoj. cez vikend som na teba myslela, ze uz som vas dlho nevidela vonku. 🙂 a hned v pondelok a utorok sme vas videli. 😀

lenadka
5. dec 2007

nikto nechcete tie casopisy "mama a ja" ? Najskor som ich chcela odkladat, ale su len na kopke a nic s nimi 🙄

kika13
5. dec 2007

tie zazracne spacebagy mi ani nespominajte, nam nedrzi ani jeden uz sme vyskusali asi vsetko, stalo ich asi 6, alebo 8, 1000sk, no do jedu 😠 😠 😠

kika13
5. dec 2007

ja odoberam mama a ja a som spokojna, aj moj drahy, tiez číta o dušu 😀

kkatrina
5. dec 2007

už sme doma a dokonca som prinútila svoju polovičku nakupovať vianočné darčeky 😀
malému som kúpila ten kolotoč, ale svokra mi naň dala peniaze že mu ho dá ona, takže ja zase môžem vymýšľať niečo nové, ale ako vás tak čítam, že by ten zázračný hrniec? 😀

kkatrina
5. dec 2007

pasi, stanka IP 😉

stanka_11
5. dec 2007

Kati, vies, ze som o tom uvazovala aj ja 😀 .Tie baby nas dobre namotali 😀 😀 😀

kika13
5. dec 2007

no náš keby sa nechce hrat s tym pejskom tak nevadi, lebo sa s nim zahram aj ja 😀 😀, ja som si dnes s prckom fantasticky zdriemla, uz som to potrebovala ako soľ 😵

kika13
5. dec 2007

kupte hrnce, potom poviete ake su 😉

kika13
5. dec 2007

kati a ja mam kde IP? 😀 😀 SRANDUJéééééééééééééééM

stanka7
5. dec 2007

Ahojte ja ešte tiež nemám darčeky 😖 Nemám čas ísť do mesta alebo lepšie povedané malá je furt chorá a nikoho nechce len mamu 😒 Ale vari o týždeň sa podarí 😀 Včera som trochu piekla ale ako na potvoru malá cez obed nespala tak som mala nervy keby som to vedela tak sa do toho ani nepúšťam. 😠 No a ked došla Lucka zo školy tak zase tá mrnčala že padla do kanála.Ja neviem kade chodí ale mala som toho dosť ešte že prišiel domov manžo tak mi pomohol to dopiecť 🙂 Dnes som radšej nerobila nič 😀 Tiež sa vám stáva ked si niečo naplánujete tak to nevyjde?

kkatrina
5. dec 2007

Stanka ja už radšej neplánujem 😀 😖

inak v piatok musím vrátiť knihy do knižnice a napísané nemám takmer nič, tak čo s tým? 😠
aj zajtra zabijem pol dňa na kožnom, potom budem s Dávidkom a o pol štvrtej má Kubko v škôlke besiedku pre rodičov - príde im aj Mikuláš 😀 tak už chystáme kameru aj foťák 😉
inak som zvedavá či zajtra ráno nebude sklamaný, lebo tento rok som zatrhla sladkosti, kúpila som mu iba malinký adventný kalendár a jedného mikuláša, potom už len samé potrebné veci 😀

kika13
5. dec 2007

ahojte, neviete prosim, ktore dni a o kolkej sa robi sono klbikov v Pd? Musime ist a maju len pevnu linku, tak tam zatial nechcem volat ak poradite 😉

tina78
5. dec 2007

Ahoj Kika, myslíš v Bojniciach v nemocnici? Ak hej,tak potom: Utorok, streda a štvrtok o 13.30.

kika13
6. dec 2007

tina myslim na poliklinike v Pd 😕

kika13
6. dec 2007

co kupujete svojim polovickam? poradte 🙂

stanka_11
6. dec 2007

Kika, neviem, ci si k Dr. Oulehlemu uz volala, ale ak nie, tak ked sme boli my na sone ordinoval pre deti Pondelok az Piatok od 13:00-14:00.
...no a mangel si zaziadal vynovit satnik s koselami,tak nebudem vymyslat nic ine 😵

stanka_11
6. dec 2007

Maťa-Tina, kedy si doplnis fotku? Ta ruzova teta ma myli 😀

danulka2
6. dec 2007

kika ja som drahemu objednala kozmetiku z avonu a este nevie co.

paska
6. dec 2007

čautéééééééééééééééééééééé 😀
kika tak čo ideme aj dneska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre