• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
kam idete?:slight_smile:zeberte aj mna :wink: :grinning:
6. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stani, ten vcerajsok ma vazne mrzi, dnes teda asi nepojdes, ked ides k vasim? my uz musime, lebo uz zacina byt umrncana a nespokojna, v kociku zaspi
6. dec 2007 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenadka na sono klbikov :grinning: , ides? :grinning: :grinning:
6. dec 2007 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paska dnes som neskoro kukla na kona :frowning2: , takze dneska nic, inokedy tu aj doobeda sliedim :rolling_eyes: a dnes volako neviem, som zabudla :sweat_smile:
6. dec 2007 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanka, jesenka gratulujeme vasim slecnam k sviatku :wink: :grinning:
6. dec 2007 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kika dakujeme.Vanda je uz velka slecna. Ma 3mesiace :sunglasses: . Ale to leti.Dufam, ze aj koliky pomaly ustupia. Budem cakat kedy utne :grinning: .
6. dec 2007 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj stanka diky za to info o sone :wink:
6. dec 2007 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jesenka, dopadlo to tak, ze mamina je u nas a von pojdeme okolo pol stvrtej.
6. dec 2007 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujemeeee :slight_smile: veru, uteka to, nechce sa mi verit, ze uz 5 mesiacov !
stani, lucka spala do pol 4 vonku, teraz je hore, takze sa obchadzame :cry:
6. dec 2007 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Stani, neviem,lebo nemám nijakú vhodnú v Pc...rada by som ale ked nemám digi-foťák,tak mám dosť obmedzené možnosti...ale popracujem na tom,neboj! :wink:
Ja som mojmu drahému kúpila knihu,od jeho oblúbeného autora,u neho nemám problém...bud kniha alebo hudobné DVD od jeho obľúbeného speváka....
6. dec 2007 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika :grinning: :grinning: :grinning: ze by?
7. dec 2007 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paska kde sííííííííííííí? Lenadka :wink:
7. dec 2007 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na tu
7. dec 2007 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som tuuuu :fearful:
7. dec 2007 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pasi, tak ma prides kuknut cez vikend??? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2007 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
livia1, ved ma niekedy kopni do clenka, aby som vedela, ze si to ty :slight_smile: a kde tam vy byvate?
7. dec 2007 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, my mame nove auto, tak pod stromcek dostane manzel splatkovy kalendar :grinning: ...ale chcem mu kupit aj dake prekvapko, asi CD Zbirku, lebo vzdy, ked ho vidi v telke sa pyta, preco ho nemame doma.....a co kupujete svokram a spol? :sunglasses:
7. dec 2007 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
srdcko ja som zatial len mame a otcovi, svokrovcov sa vzdy manzel opyta co by chceli, vlani svokre vysavac napr.
7. dec 2007 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenadka vysavac, to je take skromne zelanie :sweat_smile:
7. dec 2007 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas lacnu svokru :wink: ....moja mame chce zase chromove policky tescoma, tak ze sa zlozime surodenci, lebo to je dost drahe, tak to sa jej nelubilo, ze ked ja a moj muz zarabame, tak preco to nekupime sami :slight_smile:....a svokre sme kupili vonavku, len neviem, co svokrovi a jeho frajerke....asi kozmetiku, lebo na nich oblecenie tazko dostat kupit :grinning:
7. dec 2007 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ona nechcela my sme jej sami od seba lebo ten stry bol na rozpad a novy sme kupili do 2000 Sk a slape celkom fajn :wink:
7. dec 2007 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, no my nastastie nikomu nic nevysime,ale ked vies, ze ty dostanes darcek tak za 300 stovky od svokra a spol, urcite to nebudem ani ja prehanat :slight_smile:
7. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved vianoce by nemali byt o darcekoch, ale o rodinnej pohode :slight_smile:
7. dec 2007 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to mas dobrych svokrovcov, moj svokor nam minule dal KONECNE spravit kluce od pivnice a normalne mi doniesom blok, 89 Sk :angry:
7. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
srdcko-zdielam tvoj nazor, navyse ja necakam ziadne "bomby" pod stromcekom, mna najviac bavi pozerat na tu malu zabu ako jej svietia ocka ked trha baliky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vianoce u rodicov prestali byt zabavne ked moja o 8 rokov mladsia sestra vyrastla z dietata-uz bola nuda, nik sa tak super uprimne netesi a nesvietia mu tak ocicka ako deckam :grinning: :dizzy_face:
7. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to,aj ado vcera ked papal mikulasa a nechapal kider vajicku, to bolo zlate, cololadu nabok a chcel jest umelu skrupinku :slight_smile: a potom zistil, ze skrupinka pasuje do maleho Sudocremu, tak sme mali pol hodku pokoj :grinning:
7. dec 2007 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja sa tiež teším na to ako bude malá reagovať.Však minulý rok bola bábo. :sunglasses: Tiež nič nečakám wkwikľľkijľk+ toto píše krpec je to maniak na písanie.
7. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. dec 2007 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok