Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
6. dec 2007

kam idete?🙂zeberte aj mna 😉 😀

jesenka
6. dec 2007

stani, ten vcerajsok ma vazne mrzi, dnes teda asi nepojdes, ked ides k vasim? my uz musime, lebo uz zacina byt umrncana a nespokojna, v kociku zaspi

kika13
6. dec 2007

lenadka na sono klbikov 😀 , ides? 😀 😀

kika13
6. dec 2007

paska dnes som neskoro kukla na kona ☹ , takze dneska nic, inokedy tu aj doobeda sliedim 🙄 a dnes volako neviem, som zabudla 😅

kika13
6. dec 2007

stanka, jesenka gratulujeme vasim slecnam k sviatku 😉 😀

stanka_11
6. dec 2007

Kika dakujeme.Vanda je uz velka slecna. Ma 3mesiace 😎 . Ale to leti.Dufam, ze aj koliky pomaly ustupia. Budem cakat kedy utne 😀 .

kika13
6. dec 2007

ozaj stanka diky za to info o sone 😉

stanka_11
6. dec 2007

Jesenka, dopadlo to tak, ze mamina je u nas a von pojdeme okolo pol stvrtej.

jesenka
6. dec 2007

dakujemeeee 🙂 veru, uteka to, nechce sa mi verit, ze uz 5 mesiacov !
stani, lucka spala do pol 4 vonku, teraz je hore, takze sa obchadzame 😢

tina78
6. dec 2007

No Stani, neviem,lebo nemám nijakú vhodnú v Pc...rada by som ale ked nemám digi-foťák,tak mám dosť obmedzené možnosti...ale popracujem na tom,neboj! 😉
Ja som mojmu drahému kúpila knihu,od jeho oblúbeného autora,u neho nemám problém...bud kniha alebo hudobné DVD od jeho obľúbeného speváka....

lenadka
7. dec 2007

kika 😀 😀 😀 ze by?

kika13
7. dec 2007

paska kde sííííííííííííí? Lenadka 😉

paska
7. dec 2007

na tu

lenadka
7. dec 2007

aj ja som tuuuu 😨

lenadka
7. dec 2007

pasi, tak ma prides kuknut cez vikend??? 😀 😀 😀

srdcko
7. dec 2007

livia1, ved ma niekedy kopni do clenka, aby som vedela, ze si to ty 🙂 a kde tam vy byvate?

srdcko
7. dec 2007

baby, my mame nove auto, tak pod stromcek dostane manzel splatkovy kalendar 😀 ...ale chcem mu kupit aj dake prekvapko, asi CD Zbirku, lebo vzdy, ked ho vidi v telke sa pyta, preco ho nemame doma.....a co kupujete svokram a spol? 😎

lenadka
7. dec 2007

srdcko ja som zatial len mame a otcovi, svokrovcov sa vzdy manzel opyta co by chceli, vlani svokre vysavac napr.

kika13
7. dec 2007

lenadka vysavac, to je take skromne zelanie 😅

srdcko
7. dec 2007

mas lacnu svokru 😉 ....moja mame chce zase chromove policky tescoma, tak ze sa zlozime surodenci, lebo to je dost drahe, tak to sa jej nelubilo, ze ked ja a moj muz zarabame, tak preco to nekupime sami 🙂....a svokre sme kupili vonavku, len neviem, co svokrovi a jeho frajerke....asi kozmetiku, lebo na nich oblecenie tazko dostat kupit 😀

lenadka
7. dec 2007

to ona nechcela my sme jej sami od seba lebo ten stry bol na rozpad a novy sme kupili do 2000 Sk a slape celkom fajn 😉

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
7. dec 2007

aha, no my nastastie nikomu nic nevysime,ale ked vies, ze ty dostanes darcek tak za 300 stovky od svokra a spol, urcite to nebudem ani ja prehanat 🙂

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
7. dec 2007

ved vianoce by nemali byt o darcekoch, ale o rodinnej pohode 🙂

srdcko
7. dec 2007

tak to mas dobrych svokrovcov, moj svokor nam minule dal KONECNE spravit kluce od pivnice a normalne mi doniesom blok, 89 Sk 😠

lenadka
7. dec 2007

srdcko-zdielam tvoj nazor, navyse ja necakam ziadne "bomby" pod stromcekom, mna najviac bavi pozerat na tu malu zabu ako jej svietia ocka ked trha baliky 😀 😀 😀 😀 Vianoce u rodicov prestali byt zabavne ked moja o 8 rokov mladsia sestra vyrastla z dietata-uz bola nuda, nik sa tak super uprimne netesi a nesvietia mu tak ocicka ako deckam 😀 😵

srdcko
7. dec 2007

ved to,aj ado vcera ked papal mikulasa a nechapal kider vajicku, to bolo zlate, cololadu nabok a chcel jest umelu skrupinku 🙂 a potom zistil, ze skrupinka pasuje do maleho Sudocremu, tak sme mali pol hodku pokoj 😀

stanka7
7. dec 2007

Ahojte ja sa tiež teším na to ako bude malá reagovať.Však minulý rok bola bábo. 😎 Tiež nič nečakám wkwikľľkijľk+ toto píše krpec je to maniak na písanie.

lenadka
7. dec 2007

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre