Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
7. dec 2007

stanka7, to poznam, ja som minule vysla z WC a maly za PC drtil Beatlefield-vojnova hra.....sa tesim aj ja na vianoce, hadam nebudem kazdy den napravat stromcek 🙂

stanka7
7. dec 2007

Toho sa bojím aj ja.Mám už na stole v obývačke adventný veniec a minule mi odtiaľ štopla sušený pomaranč a s víťazným úsmevom mi ho pchala do ruky 😀

lenadka
7. dec 2007

stani caves a ako sa mate uz je zdrava???

srdcko
7. dec 2007

to co som naspisala tu poslednu vetu 😕 asi mi uz sisi 😀

srdcko
7. dec 2007

moj maly mojej babke vytiahol sviecku z adventneho tak, ze tam na adventnom ostal stat knot zo sviecky 😀 😀

stanka7
7. dec 2007

Včera som bola s ňou trochu doobeda vonku stretla som aj tvoju malú s ocinom. 😉 Pozerala som že má celkom dobre to očko zakryté tým krytom je to asi tým že by mala menšie okuliariky?Bo naša Lucia cez to čumí. 😠 Ale už jej to ani nedávam.Vy ste boli s ňou už na kontrole?Dnes som musela ráno ísť malej pre predpis na lieky.Berie na chudokrvnosť.To má po mne 😠

srdcko
7. dec 2007

nas maly, som si vcera vsimla, sa hra na astmatika, teda aspon dufam, musim sa segry spytat,ci ho to nahodou nenaucila, a ked nie, asi zajdem k doktorovi, mozno sa mu fakt zle dycha ☹

kkatrina
7. dec 2007

my sme včera boli na zimnej besiedke v škôlke, to bola úplná paráda sledovať trojročné deti ako veria na čerta a ako sa ho boja (aspoň niekoho 😀 ) ale Mikuláš to všetko zachránil 😉
inak my našim chceme kúpiť spoločný darček - friťák, svokrovi som kúpila košeľu a ešte to doladím nejakou kozmetikou, a svokre fakt neviem, rozmýšľam že tiež voľačo do kuchyne, ale najväčšie starosti mi robí že absolútne netuším čo kúpim manželovi ☹

srdcko
7. dec 2007

ja uz sa tesim, ako budeme chodit do skolky na besiedky a na maskarne...kkatrina, sa jej spytaj co chce, ked oni povedia ze bud nic, alebo to je jedno 😀 ...

stanka7
7. dec 2007

Aj u nás je to tak kúpte hocičo.Najviac ma ale potom štve že to leží v skrini 😠

stanka7
7. dec 2007

Ale som si povedala tento rok to bude len kozmetika a knihy 😀

stanka7
7. dec 2007

Leni kde si ostala?

kkatrina
7. dec 2007

mne svokra povedala že nič, lebo že pre ňu je darček to že stojí po tej operácii na nohách, no ale nekúp niečo 😲

srdcko
7. dec 2007

kozmetika to isti, ale keby som mala kupovat svokrovcom knihu, netusim aku....asi najlepsie vkladnu 😀 😀 😀

stanka7
7. dec 2007

srdcko a plnú prachov nie?nech sa im to ráta 😀 svokor má rád detektívky

srdcko
7. dec 2007

ale kkatrina, fakt to zdravie je to najcennejsie, skoda, ze to nepredavaju v balickoch ☹

srdcko
7. dec 2007

a este rpzum by mohli predavat, a v parlamente by ho mohli fasovat 😀

lenadka
7. dec 2007

stani tu som...boli sme na kontrole dr. ma sfungal ze malo nosi okluzor-to som mu priznala, tak povedal z bud 3 hodky dene alebo nemusime viac chodit. Tak po tyzdni bitiek/inak ho nechcela/ ho nosi podstivo. Mohli sme jej vraviet cokolvek stale bol dolu, az ked dostala na zadok posluchla ☹ Hlavne ze ked som dr. na prvej navsteve vravela ze jej uteka oko tak povedal ze ktore??? Ze jemu sa nezda a vzapeti na druhej kontrole na zvozi ako sirotu 😝

srdcko
7. dec 2007

stanka7, ja ma pocit, ze moj svokor asi moc rata nevie, on je rad, ze si precita noviny 🙂

stanka7
7. dec 2007

fakt ked nemáš zdravie je to o ničom ale katka drobnosť poteší.

stanka7
7. dec 2007

Leni asi starne ten dokino.Ja sa už teraz trasiem čo nám zase povie a musím vziať už aj malú pre istotu 😖

srdcko
7. dec 2007

baby, aj na 1,5 rocnej prehliadke sa ockuje?

lenadka
7. dec 2007

ja svokre asi nejaky pekny pulover kupim-ak si nezapyta ine, svokrovi tradicne ponozky a kozmetiku, vlanajsie vianocne ponozky so sobmi nosi ako sviatocne🙂
mame som kupila knihu+parfemik a sestra chcela tiez knihu tak ju ma, napisala mi 3 s nich si mam vybrat tak som kupila vsetky, jednu mame, jednu jej a jednu budu mat spolocnu🙂 Ocino dostane encyklopediu od A po L. Muz encyklopediu automobilov + nejake ponozkýýý a mala vyriesene-detom sa lahko kupuje od nas koobezka, knizka o Tomasovi, svetrik, detsky kufrik, pastelky, omalovanky, batoztek a podobne blbosti od svokrovcov dostane lyze nasi sa nevyjadrili ale vlani jej chceli bicykel kupit tak uvidim 🙂

stanka7
7. dec 2007

srdcko mne krpca očkovala teraz ale má 15 mesiacov a potom až ako trojročnú bude očkovať

srdcko
7. dec 2007

aha, takze asi nebudu, potom az v troch rokoch....lenadka, ja mam take ponozky od muza,ale s kravickami, to este za slobodna som dostala, ked ho bavilo mi daco kupit, teraz mi da peniaze, nech si idem kupit ☹

kkatrina
7. dec 2007

my sme Kubkovi kúpili pultík s náradím, dve knižky jednu rozprávky do postieľky a druhú poučnú o zvieratkách v lese - je to aj také puzzle a nejaké oblečko, od našich dostane oblečko a neviem čo ešte vymyslia, od svokrovcov žehličku - lebo on rád žehlí 😀 a od švagriny pokladňu - aby sa mohol hrať na obchod 😉
Dávido je iná kapitola, kúpila som kolotoč na postieľku, ale svokra mi dala peniaze že mu ho dajú oni tak teraz neviem ten hrniec sa mi vidí ešte zavčasu pre 2,5 mes. dieťa

lenadka
7. dec 2007

kati asi je to skoro, ale ved ho pocka 😉 alebo mu ho kup na narodky, lebo meniny ma tiez teraz v zime 😉

lenadka
7. dec 2007

kati a pocula som ze po sviatkoch idu hracky rapidne cenovo dolu-tak s hrncom neponahlaj aj ten hovoriaci psik je po Vianociach o polku lacnejsi /vlani z 1200 na 600!!!/

marcela2908
7. dec 2007

ahojte, môžem sa pridať? 😉

kkatrina
7. dec 2007

marcela jasné že môžeš 😉

leni ja rozmýšľam nad tým koberčekom s hrazdičkou, to by mohlo byť tak už od 4 alebo 5 mesiaca keď sa začne pretáčať na bok a naťahovať za hračkami, ja potrebujem niečo čo by ho zabavilo teraz aby som sa mohla v pohode učiť a písať 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre