• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
Lenadka ďakujem. :sweat_smile: :sweat_smile: Na všeličo som iné myslela,len nie na poštu... :grinning:
11. dec 2007 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning:

ja dnes zarezávam už od 5, Dávidkovi sa dnes nechcelo spinkať dlhšie :unamused:

pasi som rada, že sa ti páči a si s ním spokojná :wink:
11. dec 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kati

Peťovi odkazujem, že niekedy si čas na ten záťah nájdem a perá sa ešte nejaké najdu :grinning:
11. dec 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, Vladko odkážem, on sa len poteší, lebo z jedného záťahu prišiel v sobotu ráno, a ver mi, vôbec som ho nechválila :grinning: :angry:
11. dec 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo narobíš Katka, občas sa zadarí :grinning:
11. dec 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som hotova, objavila sa pricina lucinkinej nespokojnosti v poslednom tyzdni ! musim sa pochvalit - MY MAME ZUB !
11. dec 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka tak to ti gratulujem, ste sa poponáhľali :grinning:

inak Kubkovi vyšiel prvý zub keď mal 14 mesiacov :grinning:
11. dec 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kkatrin, to by som brala asi viac, cim neskor vyjdu, tym neskor sa zacnu kazit, nie? :slight_smile:
11. dec 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jesenka, tak to mozme zajtra "oslavit". Deturence si daju mliecko, a my to, co mozu kojace maminy :grinning:
11. dec 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, to asi nebude caj s rumom, ze? :slight_smile:))
11. dec 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky nam vysli prve zuby v 3.mesiaci :grinning: ale teraz sa malemu nemozu prerezat druhe horne stolicky :frowning2:
11. dec 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani meníš fotečky? :grinning:

aj ja by som už mala, ale keď sa mi tááááááááááák nechce :frowning2:
11. dec 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ma k tomu dohnala :grinning:

švagrina stiahla nejaké nové do pc, tak mám z čoho vyberať :slight_smile:
11. dec 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj :grinning: , krasne fotecky ste si popridávali :wink: , my este po zuboch ani stopy :sweat_smile:
11. dec 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka, v 3.mes.? paanecku, to je poriadne skoro !!!
11. dec 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, lenadka, dostala si pochvalu v teme "vyznajme si sympatie"
11. dec 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka obe moje deti mali takto skoro zuby. U Domci mi to moc nevadilo, lebo som ju kojila 2,5 mesiaca ale Tomaska som kojila 9 mesiacov a veru som si aj poplakala, ked tak dobre zahryzol :sweat_smile:
11. dec 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky kade chodite na prechadzky s drobcami? Aj sa tu niektore pravidelne stretavate?
11. dec 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka-vazne??? Idem kuknut :grinning: :grinning: :grinning:
gratulujem k zuuuubku, este ze je len jeden tym ta moc neuhryzne, mojej 1. narastol v 10 mesiaci, kati teda a to som si myslela ze je neskoro :sweat_smile: ale tvoj ma teraz krasne zubky ako perlicky-som si stihla vsimnut :wink:
12. dec 2007 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dik, inak mamina ma strašila že ak bude po mne tak 40 horúčky a pod., ale našťastie na to, že mu išli tak neskoro tak to bolo ukážkové, akurát nás jeden deň potrápili očné, ale on si vždy vypýtal mastičku na jasná, dali sme nurofen a bolo to ok. :grinning:
Dávidko už slintá poriadne teraz a kukala som mu do pusu už má jasienka také naliate, tak ten bude asi rýchlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danulka mi sa stretávame tak sporadicky, ja pochádzam z Jalovca, tak keď idem k rodičom tak hodíme stretko s lenadkou a stankou 11 - inak to je aj moja bývalá kolegynka, kika je tiež bývalá kolegynka ale s tou sa tretávame častejšie, máme aj také iné techtle mechtle :grinning:
ale baby z ha sa stretávajú - kika a paska, v Ráztočne stanka s jesenkou, tak si musíš vybrať kde to máš najbližšie :grinning: :wink:
12. dec 2007 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka mala prve zuby hroza horucky, ale napodiv od stoliciek to islo vsetko ok aj rychlo vyliezli a len z miernou prehankou :wink:
12. dec 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cakame na ocne zuby, ale stale nic...tie prve som ani nevedela, kedy vysli, az ked sme u susedy dali adovi lyzicku a cinkla, to uz mal Ado pol roka :slight_smile: , hned sme posielali sms-ky po celej rodine :slight_smile:
12. dec 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko nám očné išli medzi prvými, posledné stoličky :grinning:
12. dec 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsak spravime dake hromadne stretko :wink:
12. dec 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika na valentina a poparime drobcov :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka :grinning: :wink:
12. dec 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tvoja slecna ti uz urcite aj vela pomoze s malym, ja som mala 18 ked sa mi narodil brat, tak mam teraz dvoch šmajchlíkov :grinning:
12. dec 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska kde síííí?
12. dec 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, jej mas takeho brasku maleho:slight_smile: skus paske zaspievat: "paska moja desíííí, chybas mi ta desííííí..." a ona pride-vazne!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi idem za pol hodinu do mesta :wink:
12. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok