Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
12. dec 2007

kika to ano, pomoze, ked treba. Niekedy je sice trochu otravena 😝 , hlavne ked chce ist von s kamoskami alebo sa chce vykecavat na nete 😅 .Ale hold niekedy su aj povinnosti. Ale zas tak casto ju tym nezatazujem. Ved maly je taky moj privesok 😀 😎

lenadka
12. dec 2007

Danulka tak podla foto by som si netypla ze mas 14 rocnu babu 😅

srdcko
12. dec 2007

kika13, mohli by sme dake stretko dat,najlepsie zvukotesna hala, aby nebolo pocut ten krik, ked sa stretneme aj s ratolestami 😀

paska
12. dec 2007

😀 😉

danulka2
12. dec 2007

lenadka rok po skole sme nemali co robit, tak sme si urobili Domcu 😀 😀 😀

kika13
12. dec 2007

co uz spite vsetky 😕 ?

kkatrina
13. dec 2007

ide ma poraziť, zase idem s Kubkom k doktorke ☹ v sobotu mám skúšku, nemám dopísanú časť DP a ešte aj toto 😖 už mi to pripadá ako nekonečný príbeh 😲

srdcko
13. dec 2007

kkatrina neboj, bude dobre, my zeny sme od prirody stvorene zvladat taketo skusky 🙂

kudlanka3
14. dec 2007

Nik tu nie je???Tak inokedy,ahojte. 🙂

kika13
14. dec 2007

kudlanka tu sméééé 😀 , huráááááááá ide kóóóň 😲 😲 😲

kkatrina
14. dec 2007

aj ja so túúúúúúúúúúúúúúú 😀

kkatrina
14. dec 2007

pasi dakujem, si fakt super 🙂

kika13
14. dec 2007

kati ten ples zatial nie, ale dakujéééééééééééééééééém 😀 , paske odovzdam prave je tu 😉

stanka_11
14. dec 2007

Ahojte babule 😀 ! Ja len ta na skok, lebo nestiham.... 😝

tina78
14. dec 2007

Ahoj Stani!Ó, máš nové foto! A tuším sme sa dlho nevideli,lebo aj účes máš iný, že?Teraz sa už asi nebudeme stretávať v tých našich 3-4-mesačných intervaloch,čo? ☹ Škoda....

stanka_11
15. dec 2007

Maťa, myslim, ze to nebude az take zle 😅 .Nech tvoj maly trocha podrastie, nasa uz bude velka slecna, tak dobehnem 😀 . Cez vikend, ked je tato doma, mam k dispozicii aj poriadne auto 😎

kkatrina
15. dec 2007

Maťka ak si to ešte rozmyslíte daj vedieť. Tento usporadúva Peťkov krstný, tak to by sme vybavili. 😉

tina78
15. dec 2007

Jooj Stani, to budem veľmi rada,ked nás prídete pozrieť!My teraz beháme s malým po doktoroch, musíme chodiť na rehabilitácie a aj na pľúcne kvoli tomu,že mu nahnisala ranka po očkovaní proti TBC. 😢 Ale ved ked budeme väčší,tak sa dohodneme a prídete!

stanka_11
16. dec 2007

Maťka,realne to bude urcite az v novom roku 🙂 . Nech ma maly aspon 3mesiace 😉

stanka_11
16. dec 2007

Na rehabilitacie chodite s nozickami, ze 😕 ?Ako casto? Chodis do Bojnic? Na plucne ides kedy? Napis potom, ako ste dopadli, lebo nasej tiez troska hnisala ranka, ale lekarka nas neposlala nikam.Vraj sa to moze niekolkokrat zopakovat a ni je to nic vazne.

tina78
16. dec 2007

Hej na RHB chodíme s nožičkami do Bojníc, najbližšie ideme 9.1. učím sa reflexné cviky a potom s nimi trápim malého doma...sestrička vravela,že deti pri tom väčšinou neplačú, ale náš drobec je výnimka, ten kričí akoby sme ho drali z kože 😀
No a na pľúcne ideme ešte v piatok, ked sme tam boli, dr. mu z tej ranky vytlačila kvantum hnisu...vravela,že teraz sú tie vakcíny dosť agresívne a veľa detí na to citlivo reaguje...a navyše vraj to mal aj zle pichnuté, podla nej mu to pichli hlboko... 😠

kkatrina
17. dec 2007

ahojky,

my sme dnes boli v poradni, Dávidko má 6650 g a 66 cm 😀
inak ho chúďatko očkovali, ale on sa ani nemykol, nezaplakal, proste žiadna reakcia, to bude taký hrdina 😀

stanka_11
17. dec 2007

My sme mali ist do poradne vo stvrtok, ale nepojdeme kvoli chripkovej epidemii. Skoda, uz som bola zvedava tiez kolko vazime a o kolko sme narastli 🙂

kika13
17. dec 2007

ahojte 🙂 , my mame ist v stredu na poradnu, tak zajtra volam, ze co ked je epidemia aj u nas 😖 , potrebujem mliecko tak tam aj tak budem muset bezat sama. Nasmu Samkovi tiez hnisa plecko, styri mesiace v pohode a teraz sa mu to tak rozhnisalo, som mu to potlacila tak vysla taka vodicka s krvou a pred vcerom volam mojho, ze pod sa kuknut na to a som mu chytila rucicku a mu to z nej vyliezlo 😝 , no fuj to som este nevidela, normalne mu zostala diera v pliecku, tak som mu to este stlacila, sme plakali obidvaja. Teraz mu to umyvam repikoma vyzera ze sa to hoji a zmensuje sa 😒 .

kkatrina
17. dec 2007

maťka mne v bojniciach vraveli že to je normálna reakcia keď to hnisá a nemá sa to vytláčať. Dávidkovi to trošku tiež nahnisalo, ale už to má zaschnuté a pomaličky to mizne.

kika13
17. dec 2007

ja keby mu to nevytlacim tak mu asi odpadne ruka, mal uz hrcu priemer asi 2cm, mne to povedala kamaratka a aj som volala s kamoskou ktora je zdravotna sestra.

kkatrina
17. dec 2007

maťka ešte som tu 😀

som rada že sa naraz stretávame, už som ti chcela volať že čo je s tebou 😲

kika13
17. dec 2007

no co by bolo 😀 , makam 😝 , som umyvala riady, robila mlieko, papala, teraz som si nachystala zehlenie, esteze milacik maly spinka 🙂

kika13
17. dec 2007

a co kubko? 😕

stanka_11
17. dec 2007

Ahojte 😀 , aj ja som tu. Nasa mala uz tiez spinka 😔 .Len to zehlenie asi necham na zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre