Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
20. máj 2010

my sme boli minulý rok v eno na akcoške,bolo tam strááááááášne hlučno čo moja malá neznáša,bolo tam veľa detí z okolitých škôl,čiže sa hrozne dlho čakalo v rade na súťaže a čo sa týka darčekových predmetov,tak ništ moc(ale evidentne pre takých školákov prvého stupňa to bolo veľmi zábavné a super bol tam aj laci strike úplne krpatý a skromný človiečik ).no ale šak zadara čo pozerám koňovi na zuby že? 😀 ale boli sme sa pozrieť aj v areáli,pre decká nič zaujímavé,ale ja som si teda obzrela ako to tam vyzeralo ,hasiči robili ukážky pre decká,dali im "zakúsiť" čo to je tlak vody koľko sily musia mať,aby to udržali,tak sa na tom dobre bavili hehe 😀 no a samozrejme moja cicuška sa bála že ju ofŕkaju 😝 😀

bubba
20. máj 2010

jáj a keď sa jej konečne ušlo miesto na skákacom hrade,tak ju tam skoro zadupali.ale strašne sa jej lúbili také plochy na maľovanie,tam deťom poobliekali igelity a oni maľovali svoje kresby. určite by som neodporúčala pre malé deti a hlavne pre také ktoré neobsedia lebo naozaj tam chodí veľa školákov,povačšine sú len pod dozorom jednej učiteľky X detí takže aj keď sme čakali v rade na súťaže a malú už mrle žrali,tak aj tak nás nikto predbehol a nakoniec nič nevysúťažila a ani si nezasúťažila.

bubba
20. máj 2010

sioux už mi prišli pracie giličky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ja nemám čo prať áááááááááááá a teraz musím čakať,je to kruté lebo som strašne na to zvedavá 😀

qetinka
20. máj 2010

Bubbaaaa...ja mam plnu praačku,dobehniiiiii,aj s gulkami 😉 😀 😀 😀 nečakaj na svoje 😉 😀

katrin21
20. máj 2010

bubba: mala je este mala.. ale tento rok tam nebude tolko skol,lebo je to sobota.. tak snad bude lepsie, ale jasne, ze ono to nie je den deti.... je to skor tak pre vsetkych ,aby si aj starsi prisli na svoje... tento rok tam asi bude samo tomecek spievat.... uvadzat bude uz klasicky Milanko z mAF STORY

katrin21
20. máj 2010

susika: z tych majstrovstiev nam dojdu zu dopredu na DOD a budu asi 30ludi brat na vyhliadkovy let 🙂 takze🙂 🙂

hanka21
20. máj 2010

Kočky a kde sa to bude diat...a co??sli by sme aj mi s malou trochu nech sa vyblazni...

katrin21
20. máj 2010

zajtra? na letisku...

hanka21
20. máj 2010

No to este niesme v pd.....sme na prazdninach u mna doma...

susika
20. máj 2010

Kati-to akože aby som šla?ved by som to neprežila? alkohol teraz nemožem a oblbovaky tiež nie a iank by soms a ja do leitadla ani nedostala🙂)))inak by osm išla všetkými 10-timi...v živote som neletela, mám paniku z toho, že podo mnou nič nie je , okrem kuska plechu.....a čo by bolo s mojim prckom? kam by sa chudiatko podela?...no,a le keby bol tato doma, isto by šiel, ešte je to vo hviezdach, ako klasicky, vždy, ked sa niečo deje, sme samé....a on je naštvatý, že vždy všetko prepasie 😀

ak zajtra uvidíte človeka s foťakom a bude stale kamerovať, tak to som ja🙂))idem dokumentovať pre mojho chlapa🙂)chudačik, ani vlani nemohol ísť, a teraz tiež je fuč🙂

katrin21
21. máj 2010

zuzka, nieeee, jasne ze tehu nepojdes 😀 😀 len ma toí napadlo, ked sa spomenula ta medzinarodna akcia... ze aj to tam budeme mat 🙂 inak, ja lietanie milujem... letela som uz , ani neviem kolko krat.. aj v Boeingu,aj v malej Cesne, nad Nitrou...

bubba
21. máj 2010

do koľkej je tá akcia dnes?no počasie zatiaľ nehrozí a mm mi zobral auto a príde ktovie kedy a trepať sa na letisko s malou + 3x prestupovať a to ešte ani neviem ako chodia busy....no u nás asi dnešok nehrozí,škoda chcela som ju zobrať.

katrin fakt sobota?normálne uvažujem,že tomu dám ešte jeden GO a skúsim tam s ňou ísť.a moderátor ktorého ste mali je aj "kakaovník" a vie to s deckami super.len moja malá sa ho bála lebo chodil s mikrofónom a ten mal hrozne nahlas a ona ako som už povedala neznáša hluk.jej aj vadí keď svokor kosí záhradu,alebo keď pri nej naštartuje auto,tak sa tak neskutočne zlakne....podľa mna bude mať niečo ako "dokonalý sluch" keďže je z hudobníckej rodiny 😅

adena13
21. máj 2010

kočky,včera som bola na tom muzikály Dracula. Ešte teraz som plná dojmov.Bolo to nádherné.Počas 1. polovici som mala skoro stále zimomriavky a 2-krát som sa normálne rozplakala..fakt, krása.Ten Húlka má nádherný hlas a táto úloha je ako vyšitá pre neho, vysoký chlap s istým sexepilom..fakt odporúčam.. 🙂 🙂 🙂

bubba
21. máj 2010

adena zááávidím v dobrom...fakt 😵 😵

qetinka
21. máj 2010

Baby tak co ste boli..na letisku čo hovorite? Moj Oliver ..."mamiiiii pome preeeeeeč..." a Nicolas malinky uchvaaaateny zo vsetkeho a najviac z vrtulnikov🙂
a ludi samozrejme dosť....Siouxsie..zahliadla som ta kdesi pri reštike 😉 😅

lenadka
21. máj 2010

qetinka, zabudla si ju kopnut do clenka-nie nahodou? 😉 😀

katrin21
21. máj 2010

a mna ste nevideli?????

qetinka
21. máj 2010

😖 nie Katka nevideli...
🙂
Decka sa predchvilkou zobudili a Nicolas ma skvelu naladu a Oli je nervozny.. 😒

bubba
21. máj 2010

ahojte,počuli ste o tom podvodníkovi na MK?? katastrofa. admini zablokovali asi 20 ak nie viac nickov v ktorých jedna IP adresa vymýšľala rozne príbehy,kradla ľudom fotky z albumov a vydávala ich za svoje...

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

údajne to vraj robila nejaká 16 ročná baba no ja neviem ale je to celé divné.písala aj do témy zomrelo mi dieťa,katastrofálny scénar,tak keď sa už puberťáci bavia takýmto smutným spôsobom,to potom už čo budú robiť naše deti 😅 😅 😅

katrin21
21. máj 2010

nasej Kike sa tam veeelmi pacilo a mne tiez 🙂 podla mna dore urobene.. 😉

katrin21
21. máj 2010

bubba: a ta anarida, nemala to byt anairda??? lebo to by mi nesedelo.. tu si pamatam este s Msvadby a teraz je na streche a pohoda baba... uf.. nam tam blokli kamosku, kasarku, lebo ze mala tiez viac nikov.. dva priznala,ale my sme vedeli preco ich ma... a ostatne boli z jej prace kolegyne - to iste IP... sila.... niekedy je to nespravodlive, jasne ,m ze su aj take
" postihnute" co si tu vymyslaju a bavia sa na tom,ale obcas to podla mna admini aj prehanaju.,...

lenadka
21. máj 2010

k augustovkam-teda do tej temy kam teraz patrim pisala jedna 16-tka, hrala sa tam na 2 baby, mne sa zdala od zaciatku prastena, malo som reagovala na nu a potom ako akoze potratila a hned po kyrete otehotnela a cakala akoze dvojicky som uz na nu nereagovala vobec, lebo som s nej mala koprivku...kati este aj rudinovi som vravela mat taku dceru prastenu, tak ju prizabijem asi 😅

bubba
21. máj 2010

no lenadka to je ona 😀 mne to príde trochu divné lebo toto je dlhodobá záležitosť ja som napríklad spod jej nickov poznala matinqua a jeho ženu elibetku,no tí boli proste 100 percentní nepovedala by som (a ich nicky tiež patrili medzi zablokované) na fb som to pozerala a zistila som ,že elibetkin brat je vo vztahu s danou babenkou ktorá to vraj všetko spískala ,no ale zasa ktovie čo je na tom pravdy 😅 možno to na nu niekto hodil fakt neviem.dôležité je,že sa zasa potvrdilo čo ja stále hovorím,na verejné fórum fotky nepatria 😖 a to budem musieť pouvažovať,či z mojich 50 ks friends čo majú na fb prístup k mojim osobným veciam nebudem musiet ešte zopár osekať 😝

bubba
21. máj 2010

ináč ona písala skoro všade a to čo hovoríš že potratila,čakala dvojičky,malo vraj aj pokračovanie,že ju do toho nechal s tým všetkým manžel

bubba
21. máj 2010

jáj a prečo o tých fotkách lebo v teme zomrelo mi dieťa mala v albume krásne kučeravé dievčatko o ktorom písala že je to jej dcéra ktorá umrela...atd...no viete si predstaviť žeby ste tam našli fotku svojho dieťaťa? 😅

eimiky
21. máj 2010

baby takých podvodníčok je tu viac, dávajte si pozor na albumy, mne sa raz stalo, že jedna baba mala v albume moje dieťa, že sa jej práve narodilo ale bolo to na pokeci nie tu.Ja som tam veľa nechodila ale ona to už viackrát urobila.Je to smutné, že sa vie niekto takto zabávať...o lujzatku viem tiež už dlhšie...

eimiky
21. máj 2010

tiež sme boli na letisku krpec bol trochu vyplašený ale inak v pohode až na to blato 😝

hanka21
21. máj 2010

Citam to tu baby.To fakt sa tu aj take deje.Boze kam to spejeme toto nase slovensko...Uz ako tak vieme zit cez net...a najdu sa ludia co este aj take stranky maju na srandu..No co k tomu dodat....Hroznee.Ona tu bola taka znama ked tu vsetci poznate jej nicky???
A na letisku bolo teda fajn..uz hadam na rok sa tam aj mi dostaneme.Hovoril muz ze sanevedel ani do priemiselnej do roboty dostat.... 😒

lenadka
22. máj 2010

eimiky, bubba, v tom pripade by som to skopirovala ulozila a podala trestne oznamenie, alebo zalobu na sud ze mi sposobila psych. traumu...lebo najst pri fotke svojho dietata pozn. ze umrelo by bol poriadny sok :-/

eimiky
22. máj 2010

lenadka aj som upozornila adminov niekoľkokrát ale tí to majú na háku,moje foto si len uložila do albumu, že práve porodila synčeka, môjho.Chorá osoba.Tie foto dievčatka mala stiahnuté z netu á lujzatko, z niekadial zo zahraničia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre