Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

monulik0209
17. jan 2012

@mataharyy aj tak dakujem,hadam niekoho najdem 🙂

nika80
17. jan 2012

@monulik0209 daj si do googlu fotografovanie detí prievidza a vyhodí ti pár možností

cherry1981
18. jan 2012

@monika2606 Ahoj v ktorom tyzdn si bol uHudeca na 3D. A kolko ta to vyslo, ak mozem vediet 🙂 Planujem s dat objednat.

Baby neviete ci v PD robi aj niekto ini okem Hudeca 3D?

mataharyy
18. jan 2012

@cherry1981 Ahoj, stojí to 66,5 a dělá se to v 23-27 týdnu 😉

Zde odkaz na stránky Gynferea je tam i ceník úkonů atp 😉 www.gynferea.sk

cherry1981
18. jan 2012

@mataharyy Dakujeeeem 🙂

mataharyy
18. jan 2012

@cherry1981 Není zač, jen jestli mohu doporučit zavolej, nebo zajdi si tam s předstihem, mají dost plno a taky počítej s tím že si tam cca hodinku navíc počkáš v čekárně 😉

monika2606
18. jan 2012

@cherry1981 ahoj, presne tak ako ti píše mataharry no a ja som bola konkrétne v 25tt

cherry1981
18. jan 2012

@mataharyy Ano idem si tam zavolat a nevies ci v PD robi aj niekto iny 3D? A mozem tam zobrat aj manzela so sebou?

cherry1981
18. jan 2012

@monika2606 dakujem a mala si pri sebe aj manzela?

mataharyy
18. jan 2012

@cherry1981 Můžeš si vzít jednu osobu blízkou 😉 A jestli ho má i někdo jiný netuším, protože já k němu chodím normálně, tak jsem to nezkoumala...

cherry1981
18. jan 2012

@mataharyy Vdaka idem tam zavolat 🙂

cherry1981
18. jan 2012

@monika2606
@mataharyy Nikto mi to nezdviha, skusim neskor alebo zajtra kedze v ordinacnych hodinach je napisane, ze dneska nerobi, robi Mifkova
Dik baby

mataharyy
18. jan 2012

@cherry1981 To je jedno že on nerobí, sestra tam je a ta tě objedná, ono musíš zkoušet, dovolat se tam, je umění mají tam celkem fofr 😉

cherry1981
18. jan 2012

@mataharyy ok tak budem skusat 😀 😀

cherry1981
18. jan 2012

@mataharyy Takze uz som objednana, ideme buduci tyzden vo stvrtok 😉

mataharyy
18. jan 2012

@cherry1981 Tak paráda 😉

monika2606
18. jan 2012

@cherry1981 áno mala som ho pri sebe, bez neho by som si to asi tak neužila ako s ním 🙂
NO jasné skús zajtra zavolať, raz sa určite dovoláš 🙂

weirdo
18. jan 2012

@monulik0209 - takisto Valovica neodporucam, fotil nam svadobne a teda ako fotomontaz vsetko 😀. Ale vtedy aj tak nebolo tolko vela fotografov. Co sa tyka fotografov, tak neviem, ci chces take atelierove, my sme malu aj s nami dali fotit a fotil nas chalan doma, lebo vonku nebolo pekne, ale teda my sme boli moc spokojni. Fotil v pohybe, aj take strojene, ale viacmenej nechal tomu volny priebeh a fotil si, co nam vyhovovalo, kedze mala lietala hore dole.
Bol to Peter Meciar, www.petermeciar.sk (dufam, ze to sem tak mozem dat, ze to neni proti pravidlam MK) 🙂

monulik0209
18. jan 2012

@weirdo vdaka a on je z pd?? no mi sme mali zajednaneho valovica na svadbu a tri dni pred svadbou nam to zrusil,ze nema cas a nema nikoho kto nas pride fotit 😠

weirdo
18. jan 2012

@monulik0209 - ano ano, z PD, prijemny chalan, strasne vie pracovat s ludmi podla mna. Skus mrknut, je aj na FB, Peter Meciar Photography. Ale v podstate ma to iste aj na tej web stranke.
Valovic ma uroven, darmo 😀. Ako ste to potom vyriesili?

monulik0209
18. jan 2012

@weirdo no kukala som foto,ma ich velmi pekne....len tam nema cennik,nevies ake ma ceny??? a ktomu valovicovi.no nijako,uz sme tak narychlo nikoho nezohnali,tak nas fotili znami a mame krasnych 3OO fotiek a zadarmo 🙂

weirdo
18. jan 2012

@monulik0209 - esteze ste to tak doriesili 🤐
Nas to fotenie vyslo tusim 60€, bolo to pred cca pol rokom, pracuje velmi rychlo, to je velka vyhoda, hovori ze do 2 tyzdnov, ale na druhy den sme mali "predsnidavku" par foto a potom tusim do tyzdna vsetky mailom, potom to dal na DVD, plus 20 foto vytlaci vo formate 13x18 tusim. Na DVD dava vybranych 50 foto tusim, nam dal niektore aj CB aj normal, tak ich bolo viac ... ak by si chcela este nejake konkretne info, tak mi napis, popripade IP ak chces.

monulik0209
18. jan 2012

@weirdo dakujem za info,to neni vela za tolko fotiek... a on ma nejaky atelier??? ci foti doma???

weirdo
18. jan 2012

@monulik0209 - neni zac. Foti doma/vonku, nema atelier, aspon teda o nom neviem ... radsej sa spytaj, ale myslim, ze foti v terene 🙂

monulik0209
18. jan 2012

@weirdo vdaka moc,hadam nahovorim aj muza na fotenie a ked nie,tak aspon nejake pekne foto malej 🙂

mixka
20. jan 2012

ahojte, chcem sa spytat, chodia vam deticky do skolky v bojniciach ?? je to dobra skolka, ste spokojne ?? prip mate typ na dobru skolku v prievidzi na starom sidlisku ?? dakujem 🙂

b.janka
24. jan 2012

@monulik0209 ahoj... viem že fotí aj môj spolužiak zo strednej... ja som sa u neho nedávala fotiť... takže neviem žiadne podrobné info... ak chceš nájdi si ho na fb... michalak dadoo photography

b.janka
24. jan 2012

baby neviete aká je tá súkromná základná škola v pd na zapotôčkoch na ulici ľ. ondrejova?

21
28. jan 2012

@b.janka odpoved v ip...

alka221
29. jan 2012

ahojte baby, chcem sa opytat na koszegyho a na mirenu, ake mate skusenosti s jeho zavadzanim? 😎 uvazjem ze si ju dam zaviest, neviete ci ju zavedie aj tak ze najprv uspia? mam po porode panicky strach...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre