Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
13. aug 2008

pasulik ale ked som bola v hypernove kupovali ju prave rodicia dvojciat ako ohradku pre ne /aj tam jedno supli a ono potom nechcelo ist von 😀 -podla mna jeto lepsie ako ohradka lebo mne sa o pozicanu ohradku od svagrinej decko obuchalo o tie tyce aj ked tam bola siet-ona proste vie spadnut 😀 a na tej postielke neni o co otrieskat 😀
ozik mozno svagrina ohradku preda 😕

lenadka
13. aug 2008

kati, to som nahodou tam bola cez vikend s nasimi, lebo ja a hypernova sme od seba na mile vzdialene 😀

srdcko
13. aug 2008

inac, ja som mala tiez drevenu postielku a teraz mame cestovnu a to je sto a jedon...je vacsia a nemame modriny na hlave, ako poznamenala lenadka 😉

lenadka
13. aug 2008

srdcko a kde si ju kupila v hypernove??? 😀 😀 😀

srdcko
13. aug 2008

nie lenadka, dala mi ju kamoska, ona ju mala pri dvoch detoch a zavadzala im....tak mi ju darovala....ale je super, zlzis, das do auta a ide sa

lenadka
14. aug 2008

srdcko pri druhom si tiez kupim 😀 😀 😀 aj trosku lutujem ze som nevzala tu v hypernove-bola super este aj navrchu taky prebalovak mala 😅

srdcko
14. aug 2008

lenadka, tak ja ti potom dam tu moju, aby ti nebolo luto...... 😉

kkatrina
14. aug 2008

ja mám tiež doma cestovnú postielku z akcie v hypernove - ale 4 roky staršieho dáta 😀 - mám ju požičanú od sesterky. Ja som ju využívala ako ohrádku a teraz je poskladaná v obyvke a neviem čo s ňou. Či ju ešte pre istotu nechám alebo už vrátim 😕

paska
14. aug 2008

ahojte
potvrdzujem katka má skladaciu postielku na dovolenke bola chvýľu naša 😉 inak važne je to dobrá vec andrejko tam pekne hajal takže ja si tiež kúpim potom pre to tretie 😀 😀 😀

lenadka
14. aug 2008

takze ked bude akcia musime si dat echo 😀 😀 😀 alebo kupovat trojmo 😀 🙂 😉

jeja21
14. aug 2008

Ahojte baby, som z Prievidze a veľmi na net nechodím, len teraz som sa sem dostala a všimla som si, že rozoberáte tému jasličiek a škôlky a tak by ma zaujímalo, že kde sú tu nejaké súkromné jasličky pre 2 ročné deti, pretože od januára idem do roboty a do škôlky mi malú ešte nezoberú. Díki.

srdcko
14. aug 2008

IDEME DO SKOLKY 😀 hurra, dneska som si bola pre rozhosdnutie a je to na 100 %

jeja21, vitaj, sukromna skolka je na ulici L.Ondrejova, byvala ZS, hned hore nad Vrahom 🙂

lenadka
15. aug 2008

jeja ja neviem 😅

srdcko gratulujem 😀 ako sa nam rozliezaju tie deti po jaslickach a skolkach 😉

paska
15. aug 2008

chytro Vás pozdravím aj tých čo len čítajú 😀 😀 😀 čavteeeeeeeeeeeee 😉

kkatrina
15. aug 2008

jeja na L. Ondrejova určite berú aj 2 ročné deti - myslím že aj s plienkou, a ešte jedna súkromná je aj na mládeži - za budovou Geoslužby 😉

srdcko
16. aug 2008

kkatrina ovladas lepsie tie skolky ako my v PD 😀

kkatrina
16. aug 2008

srdcko 😀 Prievidza je moja srdcová záležitosť - ešte stále sa tak jednou nohou pokladám za meštianku 😉

a napadlo ma že ešte je jedna súkromná - alebo aspoň bola aj pri čínskom múre 🙂

bambulla
17. aug 2008

ahojte baby

bubba
17. aug 2008

aboj bambulla 😉

stanka7
17. aug 2008

ahojte hlásim sa späť do služby 😀 Včera sme došli ale som aj rada že som už doma.Počasie nám vyšlo 😀 Ale tá oblasť Domaše nič moc 😝 Sa to tam zopsulo museli sme chodiť k vode autom bo pod našou chatou bol samý súkromný pozemok 😠 Ale aspoň sme pobehali kadejaké památky a skanzeny ešce týždeň by som tam bula tak hutorim skvelo po vychodňarsky. 😀

stanka7
17. aug 2008

Ináč pozdravujem jasličkárov a škôlkárov 😅

srdcko
17. aug 2008

vitaj vydovolenkovana stanka7....hadam aj nam vyda pocko, aspon tak, ako vam 😎

bubba
17. aug 2008

krasne slovo si vymyslela 😀 skoro som si oci polamala kym som to docitala 😀

srdcko
17. aug 2008

slovne zlozeniny a dvojzmysly, to je moje 😀 😀

kkatrina
18. aug 2008

ahojte 😀
my ideme zajtra do Banskej Štiavnice na 3 dňový výlet - bez detí 😝 😀 🙂

paska
18. aug 2008

fíííha ale vám je 😀

srdcko
18. aug 2008

kkatrina, len aby ste z trojdnoveho vyletu traja nedosli 😀 ...tak nech vam vide pocasie, uzite si to 🙂

paska
19. aug 2008

😀 srdcko aj mna to napadlo 😅 😀

stanka7
21. aug 2008

Tak pekný výlet kati 😎 My máme dnes dva rôčky oslavu robíme o týždeň v sobotu dúfam že bude pekne 😅

stanka7
21. aug 2008

kati ináč ja som rodená štiavničanka je to také historické mesto ale dá sa tam čo obzerať aj jazier je veľa po okolí 😵 ale v centre to dosť aj chátra myslím tie staré domy 😖 potrebovali by vééééľa prachov aby to zrekonštruovali 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre