Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
10. nov 2008

suhlasim,tiez som za,ze 3 roky rozdiel je najohrsie co moze byt.tiez hovorim zo skusenosí 😉

danulka2
10. nov 2008

najlepsie je rozdiel 13rokov 😉 😀

danulka2
10. nov 2008

inak fakt je dobre zacat den /aspon/ myslienkou na sex 😀 . Cloveka to aspon navnadi 😉 😅

danulka2
10. nov 2008

zas som tu sama ☹

martinka16
10. nov 2008

Danulka aj ostatne baby caveskujte....

tak ja mam na plane ze rozdiel bude 4 roky ked uz bude mat maly rok skolky za sebou , aby si spravil nejaku imunitu a netahal potom domov vseliake choroby ked bude doma babo,,,,ja teda neviem aky je asi idealne rozdiel , myslim ze taky ani neexistuje ale 3 roky sa mizda pre prve dieta dost citovo zatazkavajuce koli tomu ze zacina byt vela veci novych skolka, nejaky ten rezim a este sa aj doma prisposobovat malinkemu babetku musi to byt pre preve dieta tazke preto som pisala ze takto o rok by som uz chcela byt tehotna...maly bude mat try pojde akurat do skoly a kym by sa druhe narodilo uz by bol zabehnuty a necitil by sa podla mna nejak odlozeny do skolky kym by som ja bola doma s novym babetkom,,,,,ja neviem stale spekulujem a myslim ze to aj tak vyriesi za nas cas alebo nahoda

baby a preco nieje dobry vek,rozdiel 3 roky?ake mate skusenosti a preco by ste to uz tak neplanovali????
Napiste dost ma to zaujima,,,,

martinka16
10. nov 2008

nie danulka aj ja som tu 😀

danulka2
10. nov 2008

neviem martinka, ale ja osobne by som nechcela mat deti rychlo po sebe lebo by som sa obom asi nemohla plne venovat. Dominika bola samostatnejsia od uplneho malicka, vtedy by to este slo. Ale keby som mala prveho Tomaska, tak druhe by muselo dlho pockat. Ale ani sme neplanovali mat ich skoro po sebe. Uzilil sme si jedno, potom trocha prace a volnost a sup na druhe. Nam to takto vyhovovalo.Ale uz v nejakej inej teme som sa vyjadrila, ze keby boli podmienky, tak som ako jablon a rodim kazdy rok 😀 . Mne sa totiz velmi pacia velke rodiny 🙂

danulka2
10. nov 2008

baby a zajtra co si beriete pre deti?Alebo ich nechate tatinom?Nech si uziju 😀 😉

bubba
10. nov 2008

danulka,hadam by si nechcela do MC prist bez deti 😀 😀 😀 ja malej beriem caj,olovrant(asi banan)plienku 😀 😀 ,prezuvky.vezmem pre istotu aj pre seba 😉

danulka2
10. nov 2008

bubba a nebude tam dost deti? Naco nosit drevo do hory? 😉 😀

martinka16
10. nov 2008

danulka 😀 😀 😀

danulka2
10. nov 2008

juj baby, ale sa tesim, ze spoznam nove tvare z konika 😉

bubba
10. nov 2008

ja som zasa rozmyslala,ze ak sa nas zide vsetkych 10+kazda ma minimalne jedno dieta,to by bolo 25 kusov v priemere ze kde by nas dali ak sa tam naaaaaaahodou nepomestime 😀 😀 😀

danulka2
10. nov 2008

bubba hotova mala svadba 😀 😀 😀

bubba
10. nov 2008

nooooooooooo vacsia ako bola ta moja 😀 😀 😀

danulka2
10. nov 2008

bubba hlavne, ze bola 😉

danulka2
10. nov 2008

zuzanka kde si? aj s manzelom pubertiakom 😉 😀

danulka2
10. nov 2008

teraz tu mozem byt 10minut vkuse, lebo moje starsie dieta veceria 😀

paska
10. nov 2008

danulka 😀

martinka16
10. nov 2008

Ahojky baby,,,,ňtak som sa sem konecne dostala,,,,
maly dnes neskutocne vymyslal s dudlamy,,,mal k dispozicii 3 kusy a ani jeden nebol ten "spravny" stale sa preberal a jedoval az nakoniec zaspal bez dudule ,,,skoro som odpadla ,,,tak by som zajtra mu vyskusala asi dudulu nedat ked ju vlastne sam odmietol,,,no ale to uvididm az zajtra co mu zase brnkne na nosanek,,,,
tak co zajtra plati?????

mitta
11. nov 2008

Ahojte. Prosím Vas nemate niekto kontakt na baby plavanie v Bojniciach, ale na to v tom Janovom bazene, nie v nemocnici. Ak niekto viete, poprosim IP. Dakujem

lenadka
11. nov 2008

mitta, tak to som prekvapena ze v Janovom je baby plavanie 😕 🙄

danulka2
11. nov 2008

martinka plati plati 🙂
mitta skus www ,inak ti neviem poradit

danulka2
11. nov 2008

ten moj maly zavislak zas pozera Popolusku 😀

bubba
11. nov 2008

my sme tiez chodili dlho plavat ale zeby sa v janovom bazene plavalo s batolatami neviem 😅
kto dnes pride?my,2ks 😀

mitta
11. nov 2008

pocula som o tom, ze sa tam plava. Prestahovali sa tam z Kaskad.

kkatrina
11. nov 2008

martinka ja mám rozdiel medzi deťmi presne 3 roky. V škôlke problém nebol, lebo Kubko tam chodil od 2 rokov. Prvé dva mesiace po narodení Dada strašne žiarlil - prejavovalo sa to hlavne večer - nechcel chodiť spávať, hádzal sa o zem a tak ale Dadkovi zle nerobil a ani mu nikdy neublížil. Potom sa to umravnilo 😀 ale teraz keď už aj z Dávidka je malý samostatný človiečik je to katastrofa - robia si zle, bijú sa !!!!!!!! a to má Dado 1 rok a čo budú robiť keď budú starší????? 😝 natŕmajú sa o hračky ale v konečnom dôsledku sa ľúbia 😀 objímajú sa a niekedy sa aj pekne zahrajú

včera som tak rozmýšľala, že aj tak to neľutujem že sme ich mali takto po sebe. Mám ich dvoch, stále to bude len lepšie - snáď a teraz by sme si vžiadnom prípade nemohli dovoliť už žiadne dieťa kvôli hrozným sumám na hypotéke. takže tak 🙂

mitta
11. nov 2008

Tak zistila som to. Plava sa tam utorky, stvrtky doobeda.

kkatarina myslim si, ze rotdiel medzi tvojimi detmi je akurat. Ja uz vazne uvazujem nad druhym babom teraz 😉

martinka16
11. nov 2008

mitta to je zvlastne ze sa tam kupaju batolata lebo ten kupel je vyslovene aj pre mladez az od 15 rokov ja osobne by som radsej isla do tej nemocky ,,,cim teplejsia voda tym viac bakterii a kadejakych plesni,,,,my sme boli s malym na klasickej plavarni v handlovej a nic mu nieje ale na kaskade som robila a bolo to tam fajn pokial sa starali o vodu a preco sa prestahovali?Nevies?

danulka2
11. nov 2008

bubba ak na mna nepadne traktor, tak my tiez 2ks 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre