Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

zuzanka07
15. nov 2008

dani, nezabudni na fotky 😉

danulka2
15. nov 2008

zuzi uz isli 🙂

zuzanka07
15. nov 2008

dani, dnesny vecer je asi nas 🙂 tie fotky zatial nemame ☹

danulka2
16. nov 2008

dobre ranko 😉 😀 , ako sa mate?

zuzanka07
16. nov 2008

ahojte, ja som prave dozehlila a idem sa na chvilku natiahnut na gauc.deturence aj s ocinom spia,tak to musim vyuzit aj ja 😖
Dani, tie fotky sa asi stratili ☹ ale neprisli na ziadnu adresu. skus prosim este raz.

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huleni
16. nov 2008

Ahojteeee.Bubbaaaaaa...všetko najlepšie 😉

zuzanka07
16. nov 2008

ahojte baby, kde ste dnes vsetky ? 😉 co ste robili v tak zlom pocasi ?

danulka2
16. nov 2008

no caute, uz som tu aj ja 😉 .Teda fakt hrozny cas. S malym sme boli doobeda aj poobede na 30min.vonku, ale aj to mrholilo 😝

danulka2
16. nov 2008

no baby nejako to tu flakate, tak ja idem. pa pa 😉

martinka16
16. nov 2008

ahojteee,,,,

Aj my sme boli aspon na chvilu vonku aj dobeda aj pobede ale hroza a strach v takom case no vo vnutri sa to uz nedalo vydrzat bol nam treba cerstvy vzduch,,,,strasne sa tesim ze je zajtra volno budeme mat doma aj ocinka a to je pre naseho maleho najlepise co moze byt,,,,nevie sa ho totiz nabazat a vzdy ho rano zhana ze kde je ked nespi vedla mna,,,,,chudtko velmi na nom lipnie mna ma uz asi plne zuby,,,, 😀 😀

martinka16
16. nov 2008

babule kde ste? som tu sam????

martinka16
16. nov 2008

mmm asi spinkate,,,alebo sexujete?alebo telkujete? 😉

zuzanka07
16. nov 2008

pripajam sa k spiacim, dobru noc 😵

danulka2
17. nov 2008

dobre ranko, uz ste vyspate?Dufam, ze dnes nebude prsast, lebo mam pustenu pracku 😝 .
zuzi prisli tie fotky? 😉

srdcko
17. nov 2008

bre ranko...

martinka16, to ja nas maly je taky na ocka naviazany, ja mozem ist prec, len nech oco ostane doma 🙂 inak, moji chlapi boli vcera sami doma a vonku boli, aj dva krat, aj do obxhodu isli 😨 , len vecer som musela brat, co zaspinili dve budy, troje gate 😀 ale aspon ze riady poumyvali..

dneska je aspon krajsie, co z toho,ked som v robote ☹

danulka2
17. nov 2008

tak nas maly je moj privesok, ja musim krmit, prezliekat, obliekat, kupat, dat spat, no proste vsetko okolo neho 😝 , inak chyta hystericky zachvat revu 😠

srdcko
17. nov 2008

baby, daco vam poviem, co ma vcera dostalo do kolien....prezliekala som Ada do pyzama a nocnik ma vzdy v obyvke, lebo tam ma aj hracky, tak sa zobral, ze ide na nocnik. Sla som za nim a on darebak nie ze by si sadol, ale sa normalne postojacky vycural do nocnika 😀 nas s muzom skoro prekotilo...potom sa otriasol a isiel naspat do deckej... 😀 ..mat tak mobil pri sebe 🙂

bubba
17. nov 2008

srdcko,no to teda riadneho chlapa uz mas doma 😀 😀 😀 😀 som sa zabavila 😀
u nas sa vcera staral tiez ocino,boli na dlhej prechadzke,uplne vymrznuti dosli,hehe ale zlati.nasej malej je jedno kto ci ocino ci mamina ale ked je zleeeeeeeeeeeee tak len za maminou uteka 😀 😀 my sme mali vcera fajn pocasko,dnes normlane ze prsi 😝 ale iba sem tam.akurat som som vratila z rodinnej vychadzky,mne bola zima a im som este kazala sa poprechadzat 😀 😀 😀

zuzanka07
17. nov 2008

Dani, fotky stale neprisli ☹
Inak nas maly cika tiez do nocniku postojacky, ked som zacala davat uz aj malu, tak spustila strasny krik, lebo aj ona chcela pri cikani stat 😀 . Maleho komentar: "Karinka, ty musis cikat posediacky, neboj sa, ked budes taka velka ako ja, budes cikat postojacky." 😀 😀

martinka16
17. nov 2008

ahoj babulky tak dnes je to s pocasim trochu lepsie aj my sme boli vonku...
my mame teraz nenormalne obdobie a za vsetko sa neskutocne jaci a myslim to doslovne,,,,a ktomu je maly protivny pozera sa do oci a zakazane robi proste ciste sucany,,,,ale dnes rano sme s manzom prave zistili ze ked mu nic nevravime a nechame ho revat tak to prejde skor ako ked mu robime a hovorime neviem cooo
aj vy mate take skusenosti s deturami??? 🙄

danulka2
17. nov 2008

martinka aj nas maly za vselico spusti neskutocny krik, horsie ako M.Jackson 😀 .
Inak keby nas maly cikal do nocnika aj dolu hlavou aj to by bol uspech 😀 lebo cika len ked ho nan posadim. Inak sa pocura a je mu to jedno 😠
zuzi poslem ich este raz na brachov mail 😉

martinka16
17. nov 2008

danulik my mame s malym to iste ja uz som z neho na neryv lebo vsetko ovlada vsetkemu rozumie ale pytat sa nebude a posti sa aj 6X a je mu to jedno dokonca sa po..re a nevadi mu to a reve ked ho idem prebalit a to este take naschvaly ze ked ho posadim sa nevycura a 2sekundy nato pusti do gati,,,,ja som si myslela ze je to len moja netrpezlivost a zly pristum a skusala som asi naozaj vsetko ale nie nie nie,,,pyta si pllienku dokonca o nu prosi

danulka2
17. nov 2008

martinka hold su to chlapi 😉 😀

martinka16
17. nov 2008

ja uz tomu nerozumiem,,,,poznam chlapcov ktori sa bez problemu pytali aj ped druhym rokom

danulka2
17. nov 2008

martinka ani ja tomu nerozumiem, ale uz sa ani nesnazim lebo 😉 .Chlap je chlap a ako taky sa neda pochopit 😀

bubba
17. nov 2008

no baby ani moja nie je na tom lepsie s plienkami,ale ja to uz neriesim,mzno by sa uz aj pytala,ale ja kaslem na to davam plienky ja som sa s nou natrapila pol roka,ziadna odozva,tak osm si povedala,ze dalsie trapenie zacne az ked bude mat 2,5 roka 😝 a nech si chodi s plienkou ved aj tam minieme len tak 2 na den a jednu na noc

zuzanka07
17. nov 2008

....bud su to geny, bud je to pohodlnost alebo je to jednoducho chlap. 😀 😀 Mala sa po 2,5 hodine zobudila, tak ked sa aj on napapa, tak pojdeme na prechadzku.

bubba
17. nov 2008

a inak baby nas uz zachvaty zurivosti docasne presli,bolo take obdobie(sak som pisala v predoslych stranach) ma vytacala do vysin,ale neviem ci ju to prestalo bavit alebo som si zvykla,ale mam pocit,ze je uplne v pohode...aj ked sem tam vymysla.
kde je kika isla na dllllhu dovolenku ci co? 😕

srdcko
17. nov 2008

nas ado sa tiez niekedy pocura, povacsine je to v skolke, ked spi, doma je to malokedy.....ale mavali sme aj tyzdne, kedy som kazdy den zo skolky brala pocurane pyzamko, obcas aj pokakane slipky....tak sme to vyriesili tak, ze sme mu schovali plysovu opicu, ktoru nosi aj do skolky.....a ked sa nepocural v skolke, opica prisla na vikend..
a tento tyzden tri dni po sebe nic a ked som sa vypravala s pani ucitelkou, ze ci mu dohovorili, tak len povedala, ze ved keby sa pocikal, opica by sla naspat do Afriky 😀 ...zlata pani ucitelka 🙂

a co sy tyka toho jedovania sa, u nas je to povacsine ked ideme z obchodu a mame naponahlo, teda ason ja a nechce ist a hodi sa o zem....tak vzdy dostane po zadku a musi kracat.. ale inak som si obdobie vzdoru niako nevsimla...ono to bude asi tym, ze cez tyzden je v skolke a cez vikendy som malokedy doma cely vikend....malokedy sme spolu doma vsetci traja, vzdy si uzivame tak na vecer, ked vsetci traja robime kolo-kolo-mlynske a citame si, alebo sa blaznime v postely..... skoda, ze uz nie je doma, ked sa robilo do druhej a mali sa vsetci dobre 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre