Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
3. dec 2008

martinka mikulas ma byt uz tento piatok,ak sa nemylim

bubba
3. dec 2008

aaaaaaaaaaaale v pohode doteraz som ani nevedela,ze take nieco existuje tak uz ten jeden rok ma nezabije 😀 😀

martinka16
3. dec 2008

juj no tak to neviem danulik aky mikulas ? ci ten v CVC?

danulka2
3. dec 2008

ano ten

danulka2
3. dec 2008

baaabyyy kdeee steeee? 😉

zuzanka07
3. dec 2008

Dani, a pojem streda, milovat sa treba ti nic nehovori 🙂

martinka16
3. dec 2008

no teda dani tak to mamina asi nevedela ,,,,chcela tam ist s malym ale asi teda nepojde alebo neviem ako si to este vymysli,,,,co porabate babulky,,,,
Zuzanka ja som mala stredu vcera...
aky ste mali dnes den baby?

zuzanka07
3. dec 2008

Martinka, ja by som rada 😀 , ale momentalne to nejde ☹ , tak mam aspon cas trochu pisat 🙂

martinka16
3. dec 2008

no ved neboj aj na bududci tyzden je streda,,,, 😀 no tak pisme,,,

srdcko
4. dec 2008

a preco ja mam vzdy v stredu nocnu? 😀 ale zase, ked ju nemam, tak davaju futbal, tak to je asi zajedno. ☹ 😀

lenadka
4. dec 2008

srdcko tak teda musis prejst len tak v spodnom pradle popred ten televizor akoze nechtiac a mozno sa ta streda uskutocni 😀 ked ovsem budes doma 😀 lebo v praci by to bolo "zujimave" 😀 😀 😀

danulka2
4. dec 2008

zuzi a ty nepoznas, ze milovat sa treba v dnoch, ktore maju v nazve ,,r,,? Cize prndelok, utorok, streda... 😀 😀 😀

danulka2
4. dec 2008

srdcko lenadka ma pravdu. Alebo skus bez toho pradla 😅 😉

bubba
4. dec 2008

halooooooooooooo prievidza 😀 😀 mne dnes dieta zaspalo naobed 😀 😀 😀 juchuuuuuuuuuuuuuuuu kto si ide zatancovat??? 😀 😀

zuzanka07
4. dec 2008

Dani 😀 😀 😀
Len to zas s tym "R" neprehanajme, ja som totiz vacsinou vecer uz vystavena ako citron 😝.

danulka2
4. dec 2008

bubba jaaaaaa 😉
zuzi a preco caka do vecera? 😀 😉 😅

danulka2
4. dec 2008

ups, malo by: preco cakat do vecera

martinka16
4. dec 2008

ahoj baby mate suestu??

danulka2
4. dec 2008

martinka zamracilo sa, tak vsetky pospali 😉

zuzanka07
4. dec 2008

Dani, na chlapa 😉

danulka2
4. dec 2008

zuzi vlastneho ci cudzieho 😉 😀

danulka2
4. dec 2008

zuzi to bol for 😉
oki baby, maly je uz hore, tak idem na ,,poobednu,, 😀

lenadka
4. dec 2008

a ja trielim domov-majte sa pekne 🙂

srdcko
4. dec 2008

no baby, to s tym poradlom je dobry napad, ale myslim, ze skor realizovatelny v praci, doma by mi asi bola zima, kym by si to vsimol 😀

danulka2
4. dec 2008

srdcko sa musis lepsie snazit. Ked sa mu ako Eva postavis rovno pred obrazovku, tak mu bude jedno gol ci negol 😉 😀

danulka2
4. dec 2008

ozaj baby a kedy sa davaju balicky?V piatok ci v sobotu? Ja si to nikdy nepamatam 😝

martinka16
4. dec 2008

danulka ahojte a vsetky ahojte tiez,,,,,tak miki je v CVC v stredu...

zuzanka07
4. dec 2008

Dani, cez den nehrozi ani vlastny ani cudzi, doma su len tety dochodkyne
Mikulas chodi zajtra vecer, teda k nam tak pride. Dufam. Kostym uz mame, este nahovorit niekoho, kto si ho oblecie 🙂

martinka16
4. dec 2008

baby nemali ste niekedy bolesti na krku tesne nad klucnymi kostami ako sa stretaju?mna tam boli asi tyzden aj ako na dotyk a ked zyvam alebo prehltam,,,,dnes mi baby v robote povedali ze tam je len stitna zlaza tak som trochu v obavach ze co teraz?

lenadka
5. dec 2008

martinka aj mna tam tak raz bolelo a doteraz neviem preco, preslo to po par dnoch same 😉 neudrela si sa?

ja asi balicek nachystam na rano, lebo dnes pojdu zo skolky do divadla na Janka Hraska a potom tam pride Mikulas s balickami..tak nech ma aj zajtra radost...inak ja to moc nemusim, potom tlaci sladkosti co podostava do juna /ved dostane balicek v skolek, od nas, od babky jednej druhej, v kostole... a ak este aj svagor donesie 😝 -fakt mam este od vlani take "šity" co im dali v skolke a na urade-take ble sladkosti, co ani pes nechcel tak to postupne ako to prechadza DS vyhadzujem. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre