Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martinka16
5. jan 2009

srcko to vazne to je supeeer ja teda nepoznam este nikoho komu by to vyslo cez pokec .....to je supeeer

hawajcanka
5. jan 2009

AHOJTE BABULE TIEZ SOM Z PRIEVIDZE A RADA SA PRIPOJIM 🙂

srdcko
6. jan 2009

vitaj hawajcanka.....
my sme taka rarita, ale vzlastne je to, ze kamosov sme mali rovnakych, len sme nikdy na seba nenatrafili 😀

lucijja
6. jan 2009

aj my sme sa s manzelom zoznamili cez internet - cez icq, ale nie ze by sme sa nejako hladali, len tak nahodou...No a po troch mesiacoch internetovej znamosti - uz bol tu pri mne. A to je z ciech... 🙂

martinka16
6. jan 2009

super luci,,,
my klasicky na diskoteke , moj muz odomna o 3 roky mladsi bol este pubertak ked sme sa stretli tolko ma balil balil a balil az som neodolala aj napriek tomu ze som mala mesiac do odchodu do UK na dva roky ,,,, ked padla prva nesmela pusa a ja som mu prezradila moj nezvratny plan tak mi povedal ze co su to 2 rky z celeho zivota ze on na mna pocka,,,,a veru aj pockal,,,, 😉

lucijja
6. jan 2009

martinka16...fuuuha, tak to je mile, moj je starsi presne o 9 rokov, este sme aj casom zistili sme sme narodeni jeden den!

ollako
6. jan 2009

ahojte baby tak moj manzelik odisiel zarabat a sme zas na tri tyzdne sami. ☹ ale co uz dufam, ze dobre dojde ked su take cesty na prd

lucijja
6. jan 2009

ahoj,
ollako, preboha, kde robi tvoj manzel? Asi toto caka aj mna...manzel si zhana robotu a ide na nejake konkurzy do BA a Prahy...tak zrejme tyzdnovky, lebo pre jeho profesiu je tu pramalo prilezitosti. ☹ Ako to zvladate bez neho?

Inak my sme dnes boli na prechadzke so psom a zabludili sme krizom do Podhradia a veru som to asi prehnala s tym chodenim, boli ma podbrusko... 😖

ollako
6. jan 2009

ahoj Lucijja moj robi v Prahe, a kedze byvam s maminou tak to je celkom v pohode, ale to je jasne, ze mi chyba

Lucijja neprehanaj to s prechadzkami, radsej na kratsie trasy a castejsie ako na dlho a iba obcas

lucijja
6. jan 2009

tak to mas fajn ze aspon nie si sama...My byvame sami, takze mne bude byvat viacej smutno. Fuu, to brucho ma dost boli ked beham...idem pomaly do spichova... ☹

Ozik baby, myslite ze je potrebne chodit na tie predporodne kurzy? Neviem ci tam mam chodit alebo nie...

danulka2
6. jan 2009

lucijja len opatrne s tym pobolievanim podbruska. Ja som si koli tomu 3x odlezala na infuziach 😒 . Radsej sa setri.
Inak vitam hawajcanku 🙂 . Inak taky Havaj by som teraz celkom brala. Milujem teplo 😉

bubba
6. jan 2009

hawajcanka tu uz raz bola ja sa pamatam lebo som jej odpisala podobnu frazu ako danulka 😀 😀 😀
baby aj ja mam stareho na tyzdnovkach a uz s´mi z toho vyhrava sama doma s dietatom to si ani odskocit nemozem ani nist....uz je tam 2 rok ale hlada,hlada.......par krat bol skoro aj uspesny ale vzdy to na dacom blbom zlyhalo 😖 ale hadam raz sa aj na nas dostane a budeme konecne spolu...mozno sa potom aj rozvedieme 😀 😀 😀 😀 hahahaaaaaaaaaaaa...

martinka16
6. jan 2009

bubba nezartuj,,,,,,inak aj my sme mali cez sviatky ponorku zo seba normalne nezvyk ze sme tak dlho spolu,,,,

lucijja
7. jan 2009

heh, ked vas tak citam tak asi vsetky mame osud slamenych vdovic 😀
boze, taky silny region a niet tu dobre zaplatenej prace...to sa potom na chuja aj hypo plati aj zije... 😠

bubba
7. jan 2009

kukuc slamenne vdovice 😀 😀 ...no ono roboty by tu bolo dost ale kto im to tu bude robit za 10-15 tisic??z toho dom neuzivis 😀

danulka2
7. jan 2009

ahojte babenky, uz si chystáte drevo, ked nam vypli ten plyn? 😝 debili, nemam ine meno pre nich
inak ja ,,vdovica,, nie som, ale obcas sa tak citim 😉 . Buba ved si mozeme zas ,,povyrazit,, do centra 😀

ollako
7. jan 2009

ahojte babeny no moj mi pisal,ze zacinaju robit az od pondelka,ta sa asi vrati 😀 no vsak uvidime..

martinka16
7. jan 2009

ze slamenice,,,baby ,,,, no vlastne ja by som mala cusat ako vos pod chrastou lebo moj asik bude tiez tyzdnovkar,,,,, 😢

dani my kurime pevnym palivom,,,,len neviem ako si budeme vodu hriat,,,to bude este asi rezke v tomto nasom demokratickom state,,,,,ale nedajme sa zarmutit vonku je krasny sniezik deti mame zdrave tak co nejako snad bude,,,, 😝 😉

danulka2
7. jan 2009

ved hej martinka, alebo kupime dvojplatnicku na varenie, ohrievac uz nastastie mame 😉

danulka2
7. jan 2009

koncom novembra sa tu prihlasili katrin21, mikalove a bloomie, neviete co je s nimi? Ja len tak, ze sa tu uz neozvali 😉

mikalove
7. jan 2009

ja som tu,baby,len ked mam čas tak asi vy nie 😀

mikalove
7. jan 2009

vidíte,neklamem 😀 😀

mikalove
7. jan 2009

čo beháte po vonku v tejto zime? 😉

ollako
7. jan 2009

ahoj mikulove ja som bola vonku na tej zime,drobec tam dobre spava 😎

mikalove
7. jan 2009

ja som dnes nebola,neznašam zimu 😒 kam chodíte na prechadzky?

ollako
7. jan 2009

ja nie som priamo z PD,takze chodim u nas po dedine

mikalove
7. jan 2009

ani ja som neni priamo,tiež byvam na dedine 😀

srdcko
7. jan 2009

my tiez mame tatina doma, ale kedze pravidelne trenuje, tak sme casto sami a ked mozme byt spolu, tak musim ja ist zase do prace, ale co narobime, aspon sme si vzacni....

akurat dneska som muzovi hovoril,a ze keby dal na moje slova a kupil mi el. sporak, nemuseli by sme sa strachovat, ako budeme varit :D aspon schudneme po sviatkoch a uzijeme si viac romantiky, ako statie pri sporaku 😀

lucijja
7. jan 2009

Srdcko, no to veru bude romantika, ked sa budeme iba v posteli pod perinou zahrievat... 😀 Teda aspon my, ked nemame ine kurenie iba plynove...prave dnes sme sa s muzom smiali ze kupime peterky a pripojime priamo v obyvaku na komin a podho do hory na drevo... 😅

bubba
7. jan 2009

ludia nestraste s tym plynom,my mame na plyn VSETKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😖 😖 😖 😖 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre