Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

mataharyy
17. mar 2009

Jéé, tak to já už vím kam tě přiřadit, máte před domem hrozně ublafaného psa, že jo 😀 ??

mataharyy
17. mar 2009

Ti to sekne, v té uniformě 😀
Jináč když jsme měli školení s vojákama, tak jsem došla k závěru že ti co jsou takhle někde kde je to o kejhák jsou pak vážně trochu jetí. Ten nadřízený nám tam povídal o tom jak našli školu plnou dětí, který umřeli kvůli tomu že si nesundali klapky na plynové masce, no a říkal to jak vtip století, ono jim prostě asi po čase přeskočí 😅 No a pak jsou tací co tam nastupujou a už jsou to volové... Čest jedincům 😉

martiina
17. mar 2009

bubba robila som v Nemšovej

martiina
17. mar 2009

dík mataharyy, no aj mne sa sem tam zastavoval rozum nad niektorými kolegami 😅

martiina
17. mar 2009

skúška oblečenia na krst, no neodfoť to! 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mataharyy
17. mar 2009

Tak to je dokonalá fotka 😵 😵

molly28
17. mar 2009

martina tie deti máš famoozne...

pozerala som si fotky a až teraz viem, kam ťa zaradiť....poznáme tvojho manžela a aj švagra...manžel sa volá vlado a švagor Marcel, že?Bola si mi dosť povedomá, ale nevedela som ťa zaradiť, teraz už viem... 😀 😀 😀

b.janka
17. mar 2009

mataharyy tak už vieš kde bývame... aj mne ten pes lezie na nervy... a hlavne keď malá spí a on začne nenormálne brechať

martiina
17. mar 2009

ano molly, to sú oni, vraj máš za manžela zas vladovho spolužiaka zo základky Eda, že ho pozdravuje 😅 a aj Mišo Málik vraj bol jeho spolužiak 😵

ollako
17. mar 2009

ahojte baby Lucijja sa tu neobjavila? 😕
martiina su krasny v tom obleceni 😵

lucijja
17. mar 2009

ahoooooj, Lucijja je stale tu... 😀
ollako tvoj brat je zenaty? moj sa ide zenit zevraj tento rok. 🙂

lucijja
17. mar 2009

uspesne som sa pregulala do 38tt 😀

ollako
18. mar 2009

lucijja ahoj este si teda cela 😅 , moj brat nie je zenaty , preco sa pytas?
a tvoj sa ide zenit no teda, ved raz do toho kazdy skoci 😀 😎

lenadka
18. mar 2009

martiina ta uniforma ti sekne čéčé 😀 😉 a maly Nino je zlatucky chlapcek a este som zaregistrovala ze mate pekne zariadene, paci sa mi ta kombinacia cervena, cierna...aj nabytok super 😵

lenadka
18. mar 2009

martiina a male babiky su na zoratie-to je aj skoda ze obliect to len na krst-su suproví v tom!!! 😵 😵 😵

katrin21
18. mar 2009

cafte baby !
maťa, sranda, že si isla na vojnu 🙂, okraslujes to tam 🙂
lenka: ahooooj

dnes mam druhu hodinu angliny, tak som zvedava, aký bude náš amík....

lenadka
18. mar 2009

katrin...no aka asi ? 😀 😀 😀 😀 traba mu naliat do mineralky nieco na ukludnenie 😀

lenadka
18. mar 2009

martiina, inak tie tricka na dojcenie to si kde pokupila??? Ja ked som mala Lucinku tak az jednu nocnu koselu taku som videla v obchode aj to bola letna a moje ditko zimne 😝 tak nech viem kam ist nakupovat ked bude 2 babo 😉

katrin21
18. mar 2009

baby, neviete mi dat tip prip. ja konmtakt na nejakeho dobreho masera v PD? na chrbat....

bubba
18. mar 2009

neviem kontakt ale vraj su dobri ti slepi manzelia....a ja co som zaplatila muzovi na narodky tu masaz lavovymi kamenmi v kupeloch...tak si taaaaaaaaaak pochvalovaaaal neskutocne bol nadesny 😀

martinka,neda mi neokomentovat tu fotku :itś so sweet "!!!!!!!!!!! 😀

martiina
18. mar 2009

ahojte baby, ďakujem 😵
luci, takže sa ešte držíš, len vydrž pre bábo je najlepšie zostať tam čo najdlhšie 😉 ... aj keď ťa chápem že by si to už chcela mať za sebou a maličkú pri sebe 😵
leanadka, tie tričká na kojenie som objednávala cez net z UK ale u nás ich tiež jedna predáva cez net, ale čakacia doba je mesiac, pokiaľ zozbiera objednávky a ja som obješdnala a o päť dní som mala doma 😅 Je to značka Mamaway a aj keď ceny sa mi zdaju vyššie, materiál je super a hlavne tá využiteľnosť je nezanedbateľná 😵 A ja keďže plánujem dlho kojiť, tak som musela nakúpiť. Však ale pred manželom som mala dobrú výhovorku, že na sunar by som mesačne dala 6 tis. a takto som si nakúpila tričká za 3tis. a to je len jednorázovo 😀 Pri prvom sa mi dalo kojiť aj v takom tričku s väčším výstrihom ale teraz keď koľkokrát musím vytiahnuť obe cici naraz to nejde a ešte navyše v tých tričkách keď kojím nič nevidno, tak nemám problém kojiť hocikde 😅
inak tiež som počula že tí slepí maséri sú dobrí, ja som na masáži ale ešte nikdy nebola ☹ .... aj keď teraz pri kojení dvoch drobcov by som takú masáž zniesla 😵

katrin21
18. mar 2009

a tí slepí manzelia su kde, odkiál, ako ich najdem???

lucijja
18. mar 2009

caute baby. Vydrzte este, ked rozbehnem obchod, tak tam taketo tricka budeme predavat. Aj tehotensku modu, budem ju davat priamo krajcirovi sit. 🙂 Ked to spustime hodim vam sem link, lebo budeme mat aj internetovy predaj. 🙂

Inak jeden slepy maser je aj za starou poliklinikou pri vyskovej budove. Tam ako je ta lekaren. Ale ja som u neho s manzelom bola a nic moc.... 😒 Zdal sa nam moc jemny, len take hladkanie. Ale nemozem povedat ani slovo na pani ktora masiruje na pusti. Ak chces objednaj sa u nej, je to proficka, normalne tam zavolaj a pytaj si pani Gertu. Tak taaaato sa vyzna. Jej masaze sice bolia (ale zavisi od teba co si povies a aku masaz chces) ale rozumie sa tomu co robi a vie kde je co s cim v tele poprepajane. Moj manzel k nej chodi na reflexnu masaz a raz som bola pri nom ked mu to robila. No fuuuu, to by som ja nevydrzalaaaaa, aj on skuvinal ale vydrzal 😀 a objednava sa vzdy zasadne k nej. 😉

danulka2
18. mar 2009

ahojte, martinka veru ti to v uniforme pristane
inak velmi dobra maserka je aj v Bojniciach.Je to sice pedikerka, ale ma papiere aj na masaze akekolvek. Aj bankuje, ale silikonovymi bankami, vraj su setrnejsie.

ivet100
18. mar 2009

Ahoj Stanka7, v Prievidzi na poliklinike je velmi dobra ocna doktorka Dominova.Patrim aj ja k nej a som s nou spokojna a dokonca ked mal maly problemy po narodeni s upchatymi slznymi kanalikmi,tak som isla k nej a bol som nad mieru spokojna s jej pristupom a postupom liecby. Velmi si chvali aj doktora Madaja,ale myslim,ze je velmi dobry odbornik na kontaktne sosovky a to uz je lepsie viac menej pre dospelych.

bubba
18. mar 2009

caute baby toto su asi oni :

http://www.mestsky-hlasnik.sk/health/129.tc

bola s nimi aj reportaz niekolko krat v tv 😉

stanka7
18. mar 2009

ahojte tak nakoniec svokor vybavil očiarku v Blave.Moc tomu nádej nedávam už som si zisťovala aj info na nete o Luckinej diagnóze.Ale nieje to predsa možné aby sa to za taký dlhý čas nepolepšilo aspoň o kúsok. ☹ ivet 100 dík za typ.Možno sme neskoro na to prišli že má jedno oko také slabé. 😒 No ale sú aj horšie prípady tak uvidíme čo bude dalej. 😨

molly28
18. mar 2009

martiina, ano je to tak 😀 😀 😀 že ďakuje a taktiež pozdravuje 🙂 🙂 🙂

babule, ja som bola v tom masažnom salone ROZALIA - a poviem vám bolo to suuuper....Má úžasné ruky, a faakt sa mi to viac páčilo ako od normálneho vidiaceho maséra...maju fakt asi lepši cit v tých rukach...vrelo vám ich odporuučam.... 😉

lucijja
19. mar 2009

caute baby...by ma zaujimalo, v den, ked ste isli rodit, bolo male v brusku nejake nepokojne? hybalo sa a tak? Alebo vtedy pohyby necitit? To su otazky o tejto hodine, co?? 😀 Za dve a pol hodky vstavam a este som nespala... 😕

katrin21
19. mar 2009

jezis, lucija... vacsina zien sa nevyspi, ked ma babo... ale ty sa tusim vyspis viac, ked uz bude na svete 😀 aj keby sa malo budit kazdu hodinu.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre