Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
11. mar 2010

mifkova ma kde ambulanciu? lebo sa neplanujem vratit k Sviezenemu ked skoncim v rizikovej poradni 😔

monikapd1
11. mar 2010

mifkova ma ambulanciu na uniklinike na 4 poschodi

danulka2
11. mar 2010

ahojte.citam tu o dr.Mifkovej.Ano ma amb.na 4posch.,deli sa o nu s dr.Hudecom

susika
11. mar 2010

lucija-ano, písala som rýchlo a už sa davno nemožem chvaliť mojim rýchlim a bezchybným strojopisom.ked vymaknem chvilku, že mala nie je v blizkosti, tak rýchlo čmáram a potom letím preč, večer sa mi tu malokedy podarí sedieť alebo ak sa mi vobec chce.

katrin-nezufaj-ja som si ratala, že malu sme spravili ku koncu ovulacie.ja som mavala 11-16 alebo 13-16.neviem, lebo mna to bolelo skoro hned po kramoch a tie som mavala aj 8 dni. raz som boal na kontore u dokiho schvalne, ked mi bolo tak blbo cez ovulaciu, a hovorí, že nie je vela žien, čo to vycitia, no ale som jedna z nich. takže väčšinu mesiaca si to nejako prežijem a už to ani nevnimam. po porode as menzes trocha zbĺaznil, takže ani ovulacia sa nedala lahko vypočítať.....tak držím palce....

Leni-ako bábo? poslucha? 😀

lenadka
11. mar 2010

susika uprav, alebo natukaj si to tajomstvo uz do profilu, nenapinaj ma lebo puknem 😀

mna poslucha, kopka, kopka 😀 a teba? 😀

lenadka
11. mar 2010

dufam ze Mifkova este berie nove pacientky 😕

bubba
12. mar 2010

susika aj ja presne viem ked ymam ovulku a poviem ti,radsej by som nebola...u mna je to velmi bolestivy proces 😖

lenadka
13. mar 2010

mna teda bolela len prva ovulka po porode a skonceni dojcenia, cize skoro 2r. som mala pokoj s menzesom 😀 a ta prva ovulka bolela ze som letela k dr. ze ja musim mat zapal vajecnikov 😅 , spravili mi sono a ze mila pani, to mate taku burlivu ovulaciu 😀

bubba
13. mar 2010

ja to tak mavam odjakziva a poviem pravdu po porode sa to troslinkuuuuuu zlepsilo.z 3 ibalginov som na 1-2 🙂

kkatrina
14. mar 2010

ja tiež chodím ku Keszegymu, je super a viem že keď ešte robil v Ha v nemocnici tak mal na starosti rizikové pacientky 😉

viete o tom že Ha nemocnicu idú zavrieť? aj pôrodnicu? kde ja pôjdem rodiť to tretie?????? 😲 😀

lucijja
14. mar 2010

kkatrina: to vaaazne? a kedy je to aktualne? 😕

lenadka
14. mar 2010

kkatrin, vuau tak to som naozaj nepocula 😲 😲 😲 akoze chodim do Bojnic s tym ze tam chcem aj teraz rodit, ale stale som myslela na to ze mam aj inu moznost ak si to rozmyslim 🙄 😝 😅 dufam, ze ju do augusta nezavru, nerada by som zazila natresk v porodnici 🙄 😖

lenadka
14. mar 2010

trosku nad tym zatvaranim nemocnice rozmyslam a nezda sa mi to, ved ju vzala Unipharma, vrazila tam prachy a teraz by ju zavreli???? skusim posondovat v unipharme 😕

bubba
14. mar 2010

az zrusia handlovsku tak ja uz druhy krat nerodim.do bojnic nejdem kym primar dur.nepojde do dochodku cize uz nikdy :op 😠

lenadka
14. mar 2010

bubba, prave to som ti chcela napisat ze kym on pojde do dochodku budes v prechode 😅 ale neplas, pojdes do B. Štiavnice tu si chvalia 😉

bubba
14. mar 2010

a nie sak pojdem do partizanskeho ak nezrusia aj tu 🙂)))))))
inac to s tou ha moze byt lebo to sa uz davno hovorilo ze to nevyzera ruzovo ....

lenadka
14. mar 2010

no ano, ale potom ich vzala unifharma a utichlo to 😕
Partizanske??? co si sa zosalela??? 😀 😀 😀

bubba
14. mar 2010

noaco,radsej budem rodit na drevenej olupanej od laku starej stolicke ako tam 😅

monikapd1
14. mar 2010

no nahodou co viem tak partizanske si nevedia vynachvalit a vela zien od nas tam chodi rodit

bubba
14. mar 2010

a sak aj ja som citala tuto na konovi celkom prijemne prispevky 😉

danulka2
15. mar 2010

ahojte, krasny den zelam. Zas nam fuci, ale aspon svieti slniecko 🙂

lenadka
15. mar 2010

vazne? ja teda poznam tu nemocnicu z inej stranky, na gynekologicko-porodnickom oddeleni som nikdy nebola ani nepoznam lekarov...takze je to len moj subjektivny dojem co na mna posobi ked som tam, a proste z mojej strany ee, to radsej s primarom v Bojniciach 😀 kazdy na neho nadava, ale ja teda neviem, nemam s nim zadnu negat. skusenost a dufam, ze ani mat nebudem 😉

u nas prave nakydalo, ze pasi a teraz svieti slniecko 😅

qetinka
16. mar 2010

v handlovej nema kdo robit...chybaju lekari... 😒

lucijja
16. mar 2010

veru aj ja som sa primala bala ako cert svatenej vody. Ale nakoniec mi najviac pomohol a este bol aj mily. 🙂

kkatrina
16. mar 2010

dnes som bola na preventivke u Keszegyho a som sa ho na to pýtala a on že zatial nič nevie, chodí slúžiť cez víkend služby na pôrodnicu, odvolali riaditeľku Sonogovú, ale že sa to všetko ešte vykryštalizuje - a lekári a sestry nechcú robiť lebo zarobia menej ako v bojnickej nemocnici - takže ak unipharma zdvihne platy - bude to asi ok, tak uvidíme 😅

lucija keďže sme v piatok kúpili nové auto tak tretie bábo je aktuálne tak za 7 rokov, len ako napísala bubba dúfam že už nebudem v prechode 😀 😀 😀 ale ja chcem babu !!! 😵

lenadka
16. mar 2010

ahojte som tu zo sona a chvalim sa .... babatko si lebedilo s prekrizenymi nozickami, riadne hamblive takze dr. mi ani nechcel povedat, no potom navela cosi ukazalo a NIC tam nebolo
takze, vraj asi skor dievca... uz som aj bodiky v tescu kupila z 200Sk na 1.99€, su v albume mimi 😉

lucijja
17. mar 2010

kkatrina: 😀 😀 😀

lenadka: jeej, boze ked to tu tak citam aj ja by som sa dala ukecat... 😵

kkatrina
17. mar 2010

leni aj ja chcem 😀

katrin21
17. mar 2010

aj jaaaaaaaa

srdcko
19. mar 2010

pekny vecer prajem....tak tu som nebola pekne dlho....ako sa mate? Vidim, ze celkom dobre, Lenadka ja tehulka....gratulujem.....
A paska este chodi na konika?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre