Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
7. máj 2010

teodorka: ale to u nas asi nepredavaju ten vas? inak vyzera to zaujimavo,ale aj nas dava dost stavy,..ale asi tento je predsalen lepsi, lebo ked odtsavi , je to rovnake, a nase zostane napr. hore ine ako dole. ta stava , vrch ma iny ako spodok...po chvilke

katrin21
7. máj 2010

a kolko stoiji?

adena13
7. máj 2010

teodorka ten odšťavovač ma tiež zaujal.no tiež si myslím,že u nás ho tak ľahko nezoženieš.tiež som kvôli odšťavovaču obehala niekoľko predajní..

bubba
7. máj 2010

aj mna zaujal ten odstavovac nasla som ho :

http://nakup.24hod.sk/pd.aspx?p=531768 da sa kupit...ale ta cena 😅 😅 😅 😅 ty kokos stary ma s tym posle dakam. 🙄

qetinka
7. máj 2010

ahojte
mi mame klasicky stary odštavovač uz roky....volakedy sme vela odštavovali teraz nič..nejako nas to prešlo 😀 vyborne boli jablka..aj s mrkvou..mnam 🙂
a veeeelmi nerada som ho umyvala.... 😖
konečne vonku svieti slnko...zajtra si to asi nasmerujeme do bojnic 😵 tešim..dufam že bude pekne 😅

bubba
7. máj 2010

kto ide na milu pre mamu v pd?o kolkej to zacina a kde?

katrin21
7. máj 2010

jaaj, ta cena toho odstavovaca, , co je zo zlata?? to si kto moze dovolit 😝

teodorka
7. máj 2010

objednavali sme ho cez net http://www.obchodobchodov.sk/produkty/Snekove_o... nam za dva dni ....nie je to klasicky odstavovac je to skor ako preš nerobi to vo vysokych otackach ale pomaly tym padom nevytvara penu a co Vam ostane duzina napr.z pomarancov tak tu by ste veru do ust nedali 😝 je to total suche cize ziaden odpad ....my sme doteraz mali tiez len klasicky odstavovac a tam mi vadil prave ten odpad ze z pomarancov mi duzina ostala este mokra ale zut som to uz nechcela ....podla tej knihy co som sem dala link sa pesticidy viazu na hmotu cize na vsetku duzinu a stava ostava cista takmer neposkodena vonkajsimi vplyvmy ...preto sa pitie stiav odpruca aj pri nadorovych ochoreniach ....
cena je vysoka to urcite ale zase ked to zratam kolko niekto vyhodi na lieky ....tak to vela nie je ...vsak najdolezitejsie je nase telo ...nic ine nie je dolezitejsie ....

susika
7. máj 2010

ja mám v plane.dufam, že to konečne stihnem.

bubba
7. máj 2010

susika tak az nebude prsat hadam sa stretneme :D

qetinka
7. máj 2010

🙂 Jeeej ja som na to zabudla..asi sa stretneme baby 🙂 🙂 😅 😀
pridem🙂dufam 🙂
v lesoparku to bolo vlani...terarz je tam poriadne mokro 😒 dnes sme tam boli...

adena13
7. máj 2010

tá cena odšťavovača je brutálna.. 😕 môže byť akokoľvek super ale keď môj príjem do rodiny je len RP tak si to ..no, asi to poznáte.
Inak,asi zajtra na námestie tiež zbehnem.pôvodne som mala v pláne squash,ale kvôli malej to asi zmením.Má strašne rada deti.normálne piští keď ich vidí... 😀 a tá jej hatlaninka... 🙂

susika
8. máj 2010

ja tiež koli malje. dnes vstávala streašne skoro, a spať teraz poobede zasa neskoro, tak dufam, že neprespí celé popoludnie a aspon niečo stihne vidieť.detičky sú jej hnací motor 😀
qetinka-tak ak ma tam zazrieš, tak sa ohlás, ked už nevieme, ako vyzeráš 😉 bubba, ty tiež 🙂

qetinka
8. máj 2010

🙂 susika..priznam identitu??? 😀 😀 som straaasne škareda 😀 😀 😎

bubba
8. máj 2010

quetinka podla toho ta urcite spozname :op
ianc u nas sa zacina nejako podozrivo dvihat vietor,hadam.......sa nerozprsiiiiiiiiiii 😅

qetinka
8. máj 2010

😀 ,,,,,,,,Nicolas sa zobudil.................ideme sa napapať a frčime na namestie 😀 dažd nesmie byt 😝 😀

siouxsie
8. máj 2010

tak to som zvedava baby, ci ste sa stretli na tom namesti 🙂 mali ste si aspon nejake poznavacie znamenie dohodnut, ked uz sa osobne nepoznate.
my sme dnesny den stravili na letisku. moja polovicka tam dnes oslavuje s priatelmi 33.-tie narodky. pred obedom si Branko dal este jeden obligatny zoskok a potom sup ho do veselice. ja som uz s detmi doma, neplanovala som tam byt ani dlhsie koli malej. chlapi tam este zostali a viem si celkom dobre predstavit, ze skor ako o ten 22,00 mi mangel domov nepride. idem si teda vychutnat trochu kludu. 🙂

qetinka
8. máj 2010

🙂 Siouxsie..ahoooj
prave sme prišli domov z letiska 😀
na namesti s om bola len chvilku maly sa ťahal preč...potom sme sli na navštevu a na letisko 🙂
o chvilku mi pridu dalšie dve deti domov..jaaaaj ako som si ja oddychla 🙂

bubba
8. máj 2010

susikááááááááááá nevidela som taaaaaaaaaa 😀 quteinka,teba hej 😀

qetinka
8. máj 2010

🙂 😀 Bubba heeej???nemala som konkurenciu??či si si ma nepomylila s niekým inym... 😀 😀

siouxsie
8. máj 2010

qetinka - no ja umrem! a vari sme sa tam aj mohli vidiet? ja som odchadzala z letiska s detvakmi cca o 15,30 hod. v tom case ste tam boli?
ja som po dnesnom celom dni stravenom vonku normalne opalena. teda opravujem - skor oruzovena, lebo moja pokozka chyta vzdy "na prasiatko" 🙄 asi je uz najvyssi cas kupit si nejaky ten "maglajz" s vysokym ochrannym faktorom. no ale to len akurat tak na tvar, dekolt a ruky, lebo ja sa vobec v lete neopalujem. mna to klasicke vylihovanie na deke vobec nebavi, ja to preto radsej riesim "samoopalovakmi". no ale mam pravdu povedat, za tie roky, co som ich uz vyskusala niekolko roznych znaciek, nemam pocit, ze by som po ich pravidelnej aplikacii nejako vyraznejsie zmenila svoju povodnu, bledu farbu pokozky. neviete poradit nejake zarucene samoopalovacie mlieko aj pre velke bledule? nech je zo mna konecne aspon raz v zivote sneda kocka 😀

qetinka
8. máj 2010

SIOuxsie...nemohli..boli sme o17tej 🙂
s opalovaanim sa netrapim..mam image snehulienky 😀

adena13
8. máj 2010

sioux, ja používam samoopaľovací krém z Oriflame na tvárSOL golden a som s ním spokojná.Mňa inak opaluje celkom dobre na hnedo ale tvár mám stále bielu.Tak som to skúsila prvýkrát s týmto a po pár použití môj chlap nič netušiaci,že niečo podobné si aplikujem na xicht zahlásil..hmm,trošku svietilo slniečko a hneď ti to na tvári vidno ako si ohnedla.. 😀 čo je pre mňa obrovská pochvala,nakoľko keď som bola malá mi starý otec sem tam povedal,že..čo som v tvári tak biela ako hruškové hov...a mňa mohlo od jedu rozhodiť.. 😠
inak túto značku mám aj v spreji na telo a je tiež dobré,i keď mi po ňom sem tam ostali nejaké šmuhy..no na tvár je ten krém bezchybný.Vrelo odporúčam..

susika
9. máj 2010

mne po samoopalovacích ostavali vždey iba šmuhy. aj ked som nemala iný ako Johnson a vlastne som poloplné alebo poloprazdne flaše vyhodila.
bolis me na namestí od 15:45 a ešte dlhšie ako do konca, lebo sa to tam nejako natiahlo. smola, prešlvihli sme tombolu, lebo malý uvrešťanec nechcel spolupracovať poriadne pri ničom.ale potom nakoniec odchadzala s pomalovaným srdiečkom, micky mousom a ja s kopou papierov. aleš naj favorit bol jej maskot-obrovský oblubenec macko Pooh alias v jej podaní "Piňo".tam sme stravili najviac času ak neratam ešte funny academy, kde mali šmykalu..no ale to uvrešťané detsko si asi všimol každý🙂)a ekd sa tak trochu ukludnila, už bol koniec....ale mala zážitok, to bolo hlavné..odchádzali sme samozrejme s velkým revon, lebo sa jej odtial nechcelo....
bolo na letisku niečo špeciálne? ja už čakám na 21.5.bude policajný den a ešte niečo s armadou. boli sme aj vlani a malá bola unesená hlavne z vrtulníka a tých hukacích aut, tak som zvedavá, ako to bude tento rok...

bubba
9. máj 2010

sioux moja teta je blond a odjakživa mala ten istý problém,potom si kúpila betakarotén a úplne sa od neho do bronzova krásne opálila.odvtedy ho berie kazdy rok pred letom začína a je veľmi spokojná.
ja som zasa používala kedysi johnsons body krém s opalovacím efektom a bol výborný,krásne to vyzeralo,žiadne čmuhy,nič...len môjmu mužovi to smrdelo po zhorenine tak som to prestala používať 😀

siouxsie
9. máj 2010

a bolo na namesti na tej mamickovskej akcii vela ludi? nase prievidzske namestie je povestne tym, ze akonahle maju obchody v centre zaverecnu, na namesti vsetok zivot vymiera ☹ kedysi, pred mnohymi rokmi bolo namestie pre prievidzanov velkym lakadlom a vyhlasenym korzom, na ktorom sa stretali ludia z celeho mesta. ale je to uz zasla slava tohto miesta a myslim si, ze uz nikdy a nic nedokaze takuto tradiciu ozivit, dokonca ani rozrastajuce sa prevadzky restauracneho a kaviarenskeho charakteru. ludi to uz tam tak moc netaha a to je skoda. esteze z casu na cas sa na namesti udeje nejaka ta kultura, ktora to vytrhne z biedy 😖

susika - na letisku nebolo nic speci, teda ak neratam, ze prvykrat v zivote som tam zazila pani, co si dala tandema a cely cas vracala 😝 cestou hore v lietadle, dokonca aj pocas letu jej daco vysplechlo a na zemi po pristati tiez. to som tam teda este nezazila a to chodime na letisko uz cca 4 roky. pani si to teda asi poriadne vychutnala 😖 a to prisla az niekde tam z dola od madarov, aby to zazila. 😒

baby aj vy ste to uz zazili? tlacite pred sebou cerveny kocik, v nom maly cloviecik cely obleceny do ruzoveho a nejaky okoloiduci pan vam povie: "To je ale mile dieta. je to chlapcek alebo dievcatko?" v poslednej dobe sa mi cosi podobne stalo niekolkokrat a tak tuho premyslam, ci ti chlapi si vedia dat dokopy 1 a 1. 😀

siouxsie
9. máj 2010

bubba - dik, idem si zajtra kupit ten betakaroten 😉

bubba
9. máj 2010

nebolo tam veľa ľudí ,čo som bola prekvapená.... a to s tým námestím máš pravdu,bolo to úplne "vyklidené" akurat hŕstka poskakujúcich mamín,ocinov,detí....sem tam bezdomovec,potom este skupinka politicky činných ľudí,ktorí nás pozývali na stretnutie s Kotlebom v trnave...ale nepovykrikovali si dlho zrazu sa vyrojilo asi 20 mestskych policajtov a už ich aj kasírovali 😀 😀 😀

bubba
9. máj 2010

ináč to bolo na úrovni,musím pochváliť majiteľa detského sveta,čo aj sponzoroval,aj priestory v obchode používali na prezliekanie a pod...ešte aj sám chodil pomedzi decká a rozdával im nápoje...no super fakt a samozrejme aj program detí bol výnimočný,úžasní boli,aj brušné tanečnice tancovali,atdd...najlepšie boli decká z Yamahy - najmenšie pidi s maminkami vystupovali 😀 strašne to bolo pekné 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre