Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

teodorka
8. nov 2010

@bubba je to stare hebrejske meno 🙂

21
9. nov 2010

@ollako , moja mala bola tretie dieta, mala 4020g a fakt ledva som ju vytlacila... Vobec som nevladala... A po porode ma pri zaspavani strhavalo... Takze to bude asi s tym vyvolanim dobre.

monulik0209
9. nov 2010

Jaaj,konecne to dneska vizera ze nebude prsat....

katrin21
9. nov 2010

no, ktovie, ci uz Oli aj nieco ma 🙂 🙂

bubba
9. nov 2010

@teodorka čo myslíš?akože bubba? 😀 a čo znamená?

katrin21
9. nov 2010

@bubba tabitha 😀

qetinka
9. nov 2010

😀

teodorka
9. nov 2010

Vy ste blbe 😀 😀 znamena to jemna srnka alebo nieco take 🙂 🙂

katrin21
9. nov 2010

tabitha bolo v nejakom filme meno...ale neviem si spomenut v ktorom

teodorka
9. nov 2010

@katrin21 neviem ...je to stare meno ...ja som hladala meno na T a nic ine sa mi nepaci 😕

bubba
10. nov 2010

😀 😀 😀 a prečo to musí byť na T? aby bola do partie?mne sa napríklad páči aj Tamarka,Terezka.Ako sa číta Tabitha?

teodorka
10. nov 2010

@bubba chcela som nech su rovnake inicialky s priezviskom tak ako pri chlapcoch ...a cita sa normalne Tabita v skratke Tabi 🙂

kakajka
11. nov 2010

mne tiez maleho vyvolavali presne na termin a celu noc som si v bolestiach vycitala, ze idem proti prirode... a ked mi doktor po porode povedal, ze maly mal okolo krku dva krat obmotanu pupocnu snuru, tak som zmenila nazor na vyvolavanie 🙂

kakajka
11. nov 2010

baby a dajte typ na nejake normalne chlapcenske meno? prvy je daniel a to bol tiez dobry problem vybrat meno... teraz tak dufam, ze to bude baba, lebo my sa asi na chalanskom mene nedohodneme vobec

monulik0209
11. nov 2010

@kakajka vidis mi mame opacny pripad,keby to bol chlapec,meno mame hned,ale cakame babu a nevieme sa dohodnut 🙂 Mne sa pacia chalanske Mirko,Patrik, Erik,ale kazdy mame iny vkus

qetinka
11. nov 2010

Oliver, Nicolas,Daniel, 🙂 😅 ,Tomaš,
Stella,Dominika,Hannah,Olívia,Elli,....ja by som si vybrala 😅 😀 😀 😎

qetinka
11. nov 2010

aktualne..u nas... 😵 🙂

katrin21
11. nov 2010

ja som v piatok takto fotila z auta 😀 tiez

katrin21
11. nov 2010

mne sa paci Tomas a Martin 🙂
dievcenske na T je aj Timea🙂

teodorka
11. nov 2010

@katrin21 mne sa Timea paci tiez ale u nas dole kde mame rodicov by ju vsetci volali Timi ...a to je take madarske to ja nemusim 😕

teodorka
11. nov 2010

mne sa paci aj Tatiana ale to mi zase chlapci hned povedali ze ju budu volat tajnicka 😀 😀 tak som aj to zavrhla

katrin21
11. nov 2010

hej? neviem, ci madarske,ale mne sa prave Timi paci🙂 aj tomasa by som volala Tomi zase 🙂 Tabitha bude Tibi 🙂 to mas jedno 🙂 ale moze byt Timejka🙂 alebo Timik🙂

bubba
11. nov 2010

aj mne sa timi páči ...a nezdá sa mi madarske a dokonca sa priklanam k timejke ale az chces tatianu tak neboj,chalani zabudnú na tajnicku a zasavymyslia nieco nové - - na akékolvek meno 😀 😀 😀

teodorka
11. nov 2010

nieeee ja uz som rozhodnuta pre Tabithu ...jedine zeby mi dr v utorok na poradni povedala ze to bud chlapec tak mame Tobiasa 🙂

@katrin21 no Katrin kym v Lc odkial sme prisli byvat nepocujes Timi ďere idde tak je vsetko ok...a moja mama by ju volala Timike 😀 no hruza ...a to amm mamu z Detvy 😀 len uz je chudera poznacena 😎

katrin21
11. nov 2010

😀

teodorka
11. nov 2010

@katrin21 😎

katrin21
11. nov 2010
qetinka
11. nov 2010

Každe meno niekomu-kazdemu niečo evokuje 😒 🙂
Terezka je pekne meno....ked na T

katrin21
12. nov 2010

@teodorka mas zlateho synaaaa🙂 povedal mi dnes meno a mne to hned zaplo, lebo adresa S.Chalupku.. a meno teodor..... je zlaty 🙂 som sa ho opytala, ci jeho mamina caka babatko , a on ze , ano ako viete?? 😀
reku: lebo ju poznam 🙂

katrin21
12. nov 2010

aha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre