Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dobromila
18. jún 2011

@alex20 Ahoj, vitaj 😉 Funguje to tak, že čítaš, čo Ťa zaujíma a keď chceš, tak prispievaš, pýtaš sa. Ja mám z modrého koníka toľko užitočných informácií, že až

lenadka
19. jún 2011

@strapanik ja som cajku nikdy nemusela, satne posledne roky uuuplny otras, neskor ich zrusili, spchy ako na heslo, hlava na hlave...v kupeloch je aspon Janov bazen, akurat v satniach mi chyba prebalovaci pult 😒

lenadka
19. jún 2011

@alex20 cau zarad sa a piis 😀 😉 kde sa chystas rodit?

alex20
19. jún 2011

ja v bojniciach

monulik0209
20. jún 2011

@alex20 vitaj medzi nami 🙂

alex20
20. jún 2011

@monulik0209 dakujem

kkatrina
20. jún 2011

@lenadka neviem či vieš ale Janka má druhú dcérku, Igino volal manželovi, lenže ako typický chlap jasné že sa na nič nespýtal, tak ani neviem ako sa volá 😀
ale idem jej asi zavolať alebo napísať, lebo rodila v Bojniciach a som zvedavá 😅

lenadka
20. jún 2011

@kkatrina jeeej super, sa tesim,budeme kocikovaaaat 😀 😵

monulik0209
20. jún 2011

@alex20 nemas zac,rada pokecam,lebo niekedy tu viazne komunikacia 😀

alex20
20. jún 2011
fifik
21. jún 2011

Čaute baby... hľadám logopéda... Prievidza-Bojnice. Ak máte skúsenosti, odporučte mi prosím... aj cez IP aby sme nerobili reklamu... alebo sa to môže? Díky.

bubba
22. jún 2011

jasné že može... šak z toho nakoniec vznikne len klasické koníkovské ohováranie, - to sa tu móóóóóže 😀 😀

no dajte nejaké info aj mna to zaujíma asi pojdeme koli oblubenemu pismenku R mala chytá nervové závrate že jej to nejde povedať a tak sa chudiatko snaží - potrebuje techniku...

21
22. jún 2011

@fifik -tomášiková pri turistickej ubytovni, chodila som tam s najstarším a neviem čo, ale začal lepšie rozprávať... možnože to bolo už aj jeho vekom... 😀 😀 😀

21
22. jún 2011

@fifik do ip ti dám číslo.

fifik
22. jún 2011

@21 Díky... viacerí mi ju už spomínali, možno to zvládneme aj doma, R vie povedať, ale ked rozpráva je lenivý a nepoužíva ho... takže to chce asi len cvik 😝 Uvidíme, čo ešte povie naša "deckárka".

21
22. jún 2011

@fifik no jasné, my sme mali väčšie problémy...

kkatrina
22. jún 2011

@fifik ahoj my sme chodili do pedagogicko-psychologickej poradne na Zapotôčkach budova bývalého úradu prácu Mgr. Rohovská 🙂 je najlepšia odborníčka v Pd 😉

bambulla
22. jún 2011

ahojte baby ja mam na vas jednu otazku a zaroven aj prosbu najde sa tu taka mamina ktora bola na IUI cez doktora Hudeca? alebo neviete o niekom takom? 🙂

lenadka
26. jún 2011

Odfotím vás veľmi rada, je v tom ale veľká zrada, ešte zatiaľ nemám s čím, pošli mi hlas POPROSÍM https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-prievidza/ 😉 😉 😉

loobka
27. jún 2011

ahojte maminy, chcem sa opytat - chodili ste plavat s drobcami? a kam? boli mi odporucene kupele v Bojniciach, ale ze tam sa uz neplava-namiesto nich sa plava teraz na Remate a este v nemocnici...mate nejake skusenosti?dakujem

b.janka
27. jún 2011

@lenadka ahoj leni... stretneme sa pri kočíkovaní...len ešte ju nechcem po dedine voziť... dávam ju do kočíka von na dvor... ale možno tento týždeň sa už vychystám 😀

lenadka
27. jún 2011

daj potom vediet, tesim sa 🙂@b.janka

@loobka urcite do nemocnice, co ma kurz Tataina na www.kacatko.sk sa docitas viac 😉

nika80
27. jún 2011

@loobka my sme chodili do nemocnice k Lucii (na stránke Mimifit sa dočítaš viac) a boli sme spokojné. Teraz v lete sa nepláva, ale v septembri sa začínajú ďalšie kurzy a určite chceme pokračovať. Vo vode sme boli 45 minút a potom do sauny na 15 minút.

kkatrina
27. jún 2011

@b.janka jéj akú dobrú fotku tu máš 🙂 ja vám závidím to kočíkovanie, ja nebudem mať s kým ☹

b.janka
27. jún 2011

@kkatrina ďakujem kati... dojdi do jalovca... budeme kočíkovať spoločne... dáme si zraz pred jalovčiankou 😀

loobka
27. jún 2011

@lenadka
@nika80
dakujem baby a kolko mali drobci, ked ste chodili plavat? zvladali to v pohode? aj v saune vydrzali?

nika80
27. jún 2011

@loobka malá mala 8 mesiacov a zvládala to perfektne. V saune sa dalo vydržať a nemusíte tam byť celých 15 minút. V skupine je max. 8 detí a inštruktorka sa venuje každému dieťaťu. V našej skupine boli deti od 4 mesiacov do 10 mesiacov.

lenadka
27. jún 2011

@loobka Lucka mala 5 mesiacov, bolo to asi skoro, lebo nemohla robit veci ako lozit po podlozke na vode, podla mna je idealne zacat chodit tak 6-7mesacnym detickam, sauna je prisposobena je menej vyhriata tak na 45-50°C v saune sa po plavani dojcilo a vsetky deti pospali a maminy klebetili 😀 a vo vode sa im paci, je zohriata zas na viac ked maju ist do vody, 32-34°C 😉

loobka
28. jún 2011

@nika80
@lenadka
tak s tym este asi pockam do toho pol roka, chcela som ist hned ako bude mat 4 mesiace, aj by to fajn vyslo na august, ked bude este teplo vonku, ale pravda je, ze este by asi z toho vela nemal..tak snad mi potom hned neprechladne..velmi pekne vam dakujem za rady, maminy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre