Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
5. okt 2011

@andy_rs ahoj 🙂 si priamo s PD ci okolie?

andy_rs
5. okt 2011

Ahoj, ja som priamo z PD a ty?

drnduliak
5. okt 2011

@eimiky diky, no ja mam zrovna rocnu drndu doma a zacinam rozmyslat ako preklenut jesen a zimu, ked bude prsiavat a nebude sa dat byt vonku ako teraz cele dni....doma mi je s nou dlho, ani ju to velmi nebavi, furt potrebuje nejake vzruchy a nove impulzy (a ja tiez 😀 ) pocula som o nejakom cviceni s fitloptami s detmi, take nieco si neabsolvovala?

nika80
5. okt 2011

@drnduliak kamarátka chodieva s ročnou dcérou na fitlopty a veľmi si to pochvaľuje. Začali tam chodiť, keď mala jej dcéra 7 alebo 8 mesiacov.

kakajka
7. okt 2011

@cherry1981 aj ja mam koszeghyho a je super 🙂

cherry1981
7. okt 2011

@paola881
@kkatrina Dik baby uz som sa teda rozhodla idem aj ja k nemu, v piatok buduci som k nemu objdenana zobral ma bezproblemovo 🙂

cherry1981
7. okt 2011

@kakajka Dakujem za radu 🙂

kkatrina
7. okt 2011

@cherry1981 tak to sa tam možno stretneme, aj ja tam chcem ísť budúci piatok na kontrolu po šestonedelí 🙂

cherry1981
7. okt 2011

@kkatrina Mne kazala prist sestricka rano o7 do poradne pre tehotne a chcem si dat predpisat nieco kedze mi byva strasne zle tak snad mi predpisu. A sono ma Keszegy vsak? Super mozno sa stretneme 🙂 Ak sa spozname 😀

kkatrina
7. okt 2011

@cherry1981 áno má sono a on vyšetruje v tehotenstve iba sonom 😉 žiadne "šťúranie zospodu" 😅
tak sa minieme, lebo ja pôjdem na 12:30 hod 🙂 aspoň tak mi minule kázala 😅

molly28
8. okt 2011

tu vám niečo preposielam: informácie

MEDZINÁROVNÝ DEŇ MC & 10.VÝROČIE MC Slniečko
Srdečne Vás pozývame na oslavu pripravenú pre mamičky, detičky, oteckov i všetkých priateľov a členov MC. Hry v záhrade, občerstvenie, dobrá nálada. Pri nepriazni počasia sa presťahujeme dovnútra. Kto bude mať chuť prísť už doobeda o 10 budeme mať spoločnú aktivitu pre deti a rodičov Svet je jéééj...

Čas : 11. októbra · 15:30 - 17:30
Miesto : MC Slniečko - záhrada

:D

eimiky
8. okt 2011

@drnduliak ja som bola aj na fitloptách ale malého to vyslovene nebavilo po niekom opakovať niečo, tak sme ani nepokračovali v tom.Ale niektoré deti boli pre to úplne nadšené.Predtým som chodila na babyfit cvičenie od 6 mesiacov v Ba a to bolo super.Ale tu v Pd nič také nie je 😖

hawajcanka
13. okt 2011

Ahojte prosim vas dievcata neviete ako to chodi v Barbore na namesti ked chcem reklamovat kociar zaujima ma hlavne ci poskytnu aj nahradny kociar..dakujem 🙂

nika80
13. okt 2011

@hawajcanka v Barbore Ti požičajú kočiar, pokým budeš mať svoj na reklamácii. Mne ide len premazať kočiar a ponúkal mi náhradný pokým mi to spraví.

hawajcanka
13. okt 2011

@nika80 dakujem za info ....a kay poziciava ..to len tak ma zaujima

eimiky
13. okt 2011

@hawajcanka možno ti nejaký požičajú ale na bazáre máš ešte jeden na predaj ten zatiaľ nemôžeš využívať či nie?

hawajcanka
13. okt 2011

@eimiky pravdupovediac ho uz nechcem pouzivat cert nespi a vzdy sa nieco pokazi...aj ked nedaju nevadi dajako zvladneme 🙂

eimiky
13. okt 2011

@hawajcanka tak nech čím skôr máte ten svoj opravený

nika80
13. okt 2011

@hawajcanka to neviem, aký požičiava, ale zajtra ráno sa ho môžem opýtať a dám Ti sem info.

hawajcanka
14. okt 2011

@nika80 dnes ho idem reklamovat tak my povie ...dakujem bambulky
😀

bubba
19. okt 2011

čaaute. to odkedy je tu nový názov témy? 😀

paola881
19. okt 2011

Haloooooo aj ja som túúúúú 😀 chodievate do Slniečka niektorá???

paola881
19. okt 2011

kočky a nechodíte niektorá v PD na zumbu?

monulik0209
19. okt 2011

@bubba asik aby sa tu viac pisalo 🙂 lebo je to tu nejake vymrete 😒

drnduliak
19. okt 2011

@paola881 ja rozmyslam, ze sa tam pojdem kuknut s malou...mas skusenosti?moja ma rok a neviem, ci este nie je prilis mala, lebo tie aktivity co poriadaju su pre starsie deti...

drnduliak
19. okt 2011

a neviete, ci sa v pd tancuju niekde brusne tance??

paola881
20. okt 2011

@drnduliak ved to aj ja neviem...moja má 11m ale počula som,že tam chodia aj s menšími detičkami a ked už nič iné,aspon by sa tam zahrali a my pokecali 😀

adula3334
20. okt 2011

@paola881 ja som s malym tiez zacala chodit minulu jesen ked mal 11m.,este nebehal,a pekne tam stvornozkoval a zahral sa...teraz planujem tiez chodit,nepotrebujes odvoz?teda,byvas v kostolanoch?ci novaky?

paola881
20. okt 2011

@adula3334 ahoj,ja tam pôjdem kuk budúci týžden asi v pondelok 🙂 bývam v kostolanoch ale auto mám,takže pohoda 🙂 ideš aj ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre