Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jesenka
8. aug 2007

Bebek, tych nepoznam, aj ked mena su mi zname...ale tu sa mena dost opakuju, tak to mozno ani nie su tie mena co poznam. Kozkar je typicka vyhrazka, ze pride a zoberie zle deti so sebou 😅

jesenka
8. aug 2007

Baby, je to normalne, ked mesacne dieta spi od 2300 celu noc a rano 0630 ju musim zobudit, lebo naposledy jedla po kupani vecer o osmej? niezeby som sa stazovala....pritom pekne pribera a je na svoj vek velika

kkatrina
9. aug 2007

Jesenka je to normálne a rada nad zlato. Druhý krát ju rozhodne nebuď, lebo sa ti to vypomstí. Ja som to spravila raz a od vtedy sa mi v noci začal budiť 2x. 🙂

kika13
9. aug 2007

Dnes sme boli u detskej a mame 3900g 😨 😀 😀

jesenka
9. aug 2007

ani mi nehovor, dnes v noci bola hore aj o 5, aj o 7..., tak snad sa to spravi...
nas maly valibuk ma 4920g, ale ona mala 4400 pri narodeni, tak to je ine 🙂 a v handlovej vacsinou kocikuju naši 🙂

kika13
9. aug 2007

jesenka hovorila som o tebe Stanke, stretli sme sa u lekara, nevie kto si, ale tiez sa potesila, ked som jej povedala, ze mas mimi a byvas blizko 😀 .

kika13
9. aug 2007

kati no co presli tie krce, dufam ze ano a mozes ,kludne spavat 😔

zzz
9. aug 2007

ahojte..ja som tiez dnes zistila, kolko ma nas maly 😀 ..boli sme na 3d a ma 1140 😀 , som sa chcela tiez zapojit....aj ked ma iba tak malicko... pekny den vam prajem...

kkatrina
9. aug 2007

Maťka prešli keď som si začala dávať aj B komplex. K tomu Magnerotu som sa ešte nedopracovala, uvidím čo mi zajtra povie Gál.

kika13
9. aug 2007

zzz- moja sesterka sa narodila a mala 900g, takze uz mate velke babatko 😉

jesenka
9. aug 2007

tak ju nabuduce odomna pozdravuj, stale im teraz nakukam cez plot, ked idem okolo, ci neuvidim velke brusko ako sa kotula 🙂

paska
9. aug 2007

brý večer kika dneska som asi videla tvojho mangela v pd aký je vysoký 😉

zzz no to bude riadny valibuk ked má už teraz tolko 🙂

kika13
9. aug 2007

pasi vysoky je dost,cez 180cm a kde si ho videla? Bol dnes v PD.

paska
9. aug 2007

v priori 😀 som bonzáčka bachama mňa 😀 😅

srdcko
10. aug 2007

ahojte, niak nestiham sa zapojit do plena, ak sme sa vratili z dovolenky, tam mame stale dake behacky a vybavovacky, hadam si uz najdem dakedy hodku si vsetko precitat 🙂

lenadka
10. aug 2007

caute baby nestiham vas citat...jasenka odkedy byvas v Raztocne? 🙂

kika13
10. aug 2007

pasi bol on, bol obleceny v bielom 😀

jesenka
10. aug 2007

od juna, resp. posledny majovy vikend to bol tusim...to som sa este kotulala 🙂...pribrala som 21 kg, a vacsina mi zostala, neviem ci to niekedy zhodim

lenadka
10. aug 2007

jasenka vacsina? to je kolko? Myslim, ze este mas cas zhadzovat🙂 Ja som mala cele sestonedelie brucho akoby tam este jedno dieta bolo a potom bolo o polovicu mensie este dost dlho, ale mala ma potom vycucala na povodnu vahu 😀
prve odisla kkatrina, strasne jej to tehulkovanie pristane 😵 ...ked vidim brusko, hned mam chut zamiesat si babatko 😝

lenadka
10. aug 2007

inak kg mi isli dolu celkom fajn ale brucho som mlala furt velike 🙄

butrus
10. aug 2007

ahojte prievidzanky, boli sme u hudeca na sone a vraj to vyzera na dievcatko, tak sa velmi tesime 😀 😀 😀
neviete mi poradit nieco na krce nohach? rano som sa zobudila s hroznymi bolestami v lytkach 😖

lenadka
10. aug 2007

butrus, krce ti skoro zacali 😲 , pomaha magnezium, ja som si kupila sumive, ale lepsie je vraj to magneB6-predpisuju ho aj gynekologovia pri krcoch- Ale moj len mavol rukou, ze je to normalne a ani magnezium nespomenul. Vsak jeho to nebolelo 😠

kkatrina
10. aug 2007

Ahojky, butrus dnes mi Ďurica povedal že na kŕče 3x denne magnezium a 3x denne Thiamin - dostaneš to aj bez receptu. Inak náš malý je v kľude, len je z neho poriadny valibuk. 😀

kika13
10. aug 2007

ja ked som mala magnesium lacticum, tak som mala desne krce, potom som si kupila na odporucanie doktorky magnerot a b-komplex a odvtedy ziaden krc, dovtedy kazdu noc skoro 😝.
lenadka: vy sa s katrinkou poznate? 😀 😀
My sme dnes boli na sono s klbikmi, vsetko je ok, do 3 mesiacov sa mame este balit nasiroko.
butrus: to je super, ze asi bude slecna 😀 , v tescu maju krasne vecicky cherokee pre dievcatka 😵 .
Ja som vazila povodne 50kg aj s topankami, ked som isla rodit tak som mala 68kg, cize +18kg, teraz ma uz 58kg. Desat je dole, ale stale sa do mojich oblubenych veci nezmestim 😅 .

kika13
10. aug 2007

dnes robim same preklepy, pasi chcela som napisat to bol on 😠
KDE STE VSETCI, KONECNE IDE KÓÓÓÓN

kika13
10. aug 2007

Dnes si tu budem pisat sama, ja som si kupila stahovacie nohavicky a brusko sa krasne zmensuje 😉

paska
10. aug 2007

kika ja sa tiež ešte stále do ničoho nevmestím 😠 ešte takých 6KG dole a možno potom ale tak stráááášne ťažko to ide 😖

kkatrina
11. aug 2007

Ahojte, ja som si včera myslela že to len mne nejde net. Baby prosím vás nepíšte tu o kilách lebo dostávam depku. Aj včera doktor - vy ako pekne priberáte - za chvíľu neoblečiem žiadne nohavice a po pôrode si pôjdem asi nanovo vymeniť šatník.
Maťka my sme sa s lenadkou včera stretli prvý krát, ale ja som ju z videnia poznala, lebo sa vydala do Jalovca. A kde predávajú tie sťahovacie nohavičky?

kika13
11. aug 2007

kati kupila som ich v drevenom stánku v Ha pri obchode Bala pri kulturaku zboku zlava, vysli ma 350sk, ale su fakt dobre.Mali tam aj dost vela druhov. Mna to fakt stve s tym konikom, ked si konecne najdem cas, tak ono to nefunguje 😠 .

jesenka
11. aug 2007

tak vidim, ze som rozputala depresivnu temu o kileckach navyse 😀
no lenadka, z pribratych 21kg som porodom zhodila 9. Dietovat sa ale nechystam, jednak chcem dlho kojit a jednak som to nikdy nevedela ani predtym, nemam pevnu volu ☹ kika, tie nohavicky fakt funguju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre