Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
19. jan 2008

kkatrina mojej Dominike tiez vyberali nosne mandle v narkoze ked mala asi 3,5 roka a stav sa jej zlepsil. Ale neskor zacala byvat casto chora. Ja som mavala čapy na mandliach, vyter bol vzdy negativny, tak sme nevedeli z coho to ma. Ale vsimla som si, ze ochorie takmer vzdy potom, co sme pouzili rovnaku lyzicku, pohar alebo som ju pobozkala na usta. Nakoniec mi po prechodenej chripke museli vybrat mandle a za nimi bol bacil.Takze som bola bacilonosič. Odvtedy byva chora minimalne a ja tiez. 🙂

susika
19. jan 2008

ahojte.tiež som mala rovnaký problém.stále každú zimu chorlavá a po vybratí mandlí je to super.už som nebola chorá ani nepamätám-to nepočítam nádchu aleob slabé prechladnutie.tiež to záleží aj od organizmu.

susika
19. jan 2008

kudlanka-inak niekde som čítala, že propolisové kvapky.aj kloktanie.ale ked je tam už bacil, tak nepomože nič-vraj.

bubba
19. jan 2008

satanka,
18 mesiacov

bubba
19. jan 2008

sory stanka.........preklep 😀
a preco sa pytas?

stanka_11
19. jan 2008

Kvoli tomu plavaniu, ze s nou chodis aj v zime, lebo ja mam obavy ist s malym babom 🙂

kika13
19. jan 2008

Ahojte, ja mam obavu ist s takym malym prckom lavat, lebo sa bojim, ze sa napije vodicky a ze chyti nejaku hnacku z toho 😅 , ja som asi uz dolepena asi zo vsetkeho 😖 , sme boli cca pred tyzdnom na sono uzliniek a nasli mu jednu malu, najprv ze to nevadi, ale pliecko sa po ockovani tbc uplne nezahojilo a nemohli ho druhykrat ockovat, tak sme boli teraz uz druhy krat na plucnom a pani doktorka, ze zopakujeme sono a za nejaky tyzden ak sa to nespravi, tak s tym treba ist na plucnu kliniku do Ba na vysetrenie ☹ , ze ked uzlinka nezmizne tak to treba potom vyberat. Malemu vyskakuju teploty tak do 37,5, si vravim ze pokym to neni nic horsie, tak sa nemozem z toho stresovat, lebo mi to nepomoze, tak asi pojdeme na vylet, uvidime, v utorok ideme na krv a vo stvrtok na sono.

kika13
19. jan 2008

a paske nejde net 😖 , keby ste nahodou po nej patrali 😉

bubba
19. jan 2008

my chodime plavat od 9mesiacov(s pauzami letnymi a mesiac sme neplavali,lebo najskor sme chodili na kaskady,kde sa nam vobec nepacilo..teraz abs.6.kurz .mne sa tiez zdalo,ze 5 mesiacov je este malo pre babo.ale moja susedka chodi s malou od6 mes a teraz uz ma 2,5roka a este nebola chora...a v podstate ani my nejak vazne,len nejake spoliky,ale to mala vzdy z niecoho ineho(napr.som ju zobrala von ked fukalo ako dive...nuz potrebovala som do obchodu 😉 )
pri potapani sa deti ucia nedychat vo vode ale tana to nechava na maminach detoch ci uz chcu potapat,alebo nie,nikdy deti nenuti ist pod vodu,ked sami nechcu...okrem toho v nemocnici kazdy den pred kojen.plavanim chodi laborantka so spachtlickou a berie vzorky spomedzi obkladaciek a vody,takze nie je tam moc sa coho obavat...
kika, tak pozdravuj
inac tie telploty su neni bohvie co.dufam,ze vsetko bude ok...

kkatrina
20. jan 2008

Stani ak teraz pôjde na plávanie kamarátka tak ideme a ak nie tak počkáme na vás 😉

bubba na nete je začiatok kurzu len pre bábatka, pre 3 ročné deti nič, len infoška že bude, ale zajtra idem volať lektorke

my sme zatiaľ zdravý, kubko akurát má trošku soplík, dúfam že do tej operácie neochorie, inak mne vyberali krčné mandle pred 4 rokmi a od vtedy som vážne chorá nebola a tiež som astmatička.

evuliki
20. jan 2008

ahoj mamicky,chcem sa opytat,aky mate nazor na plavanie s miminkami.My mame tri mesiace a ja by som to s malou rada absolvovala,ale pocula som vela negat.zazitkov na bojnice 😖 tak neviem,aj ked nasa mala sa strasne rada kupe...

bubba
20. jan 2008

evuli,
v bojniciach myslis na hoteli alebo v nemocnici?lebo ja zas na nemocnicu co mi kocky hovoria len same chvaly....

kudlanka3
20. jan 2008

Asi tie mandle vážne musia ísť von,ako to tu tak čítam...Ale nechápem práve to,že dcérka ich ani raz nemala zapálené a všetko je to tým streptokokom...Ja mám veľký strach o ňu a neviem ako mám postupovať ďalej.Keby som to ja,tak mi nič nevadí,ale dieťa je niečo iné,je to dvojnásobný strach... ☹ Napríklad viete ten pocit,keď vidíte dieťa bežať a brzdíte za neho,alebo keď sa Vás strašne dotkne,keď sa s ním nik nechce hrať a vidíte to sklamanie dieťaťu na očiach a Vám je strašne ľúto... ☹ ☹ Ja sa bojím teraz všetkého...Ako malé dieťa... 😔 A najviac ma bolí,že to dcérka vidí a chápe...Je rozumná,ale po mne určite nie... 😅

kkatrina
21. jan 2008

kudlanka aj ja mám veľký strach o kubka, určite kým bude v narkóze to celé preplačem, lenže ja iné riešenie nevidím, radšej nech mu to spravia ako má byť stále na ATB a prestalo mu chutiť jesť, vyzerá ako trieska, už mu hovoríme že ho aj dávidko dobehne

kkatrina
21. jan 2008

celý minulý týždeň chodil zo škôlky doškriabaný do krvi, Maťka ja keď jana chudého chytím pod krky tak to asi neprežije 😠 furt ho otlka, učiteľka ho nemôže ustrážiť, stále sa sťažuje že ho bije po hlavičke, už sme mu normálne nakázali nech mu to vráti 😒

lenadka
21. jan 2008

ahojte,
buba vysetrenie u ortopeda dopadlo na prd, odporucil nas na chirurgiu - operovat ☹ zajtra tam volam objednat na konzultaciu a zrejme aj na termin operacie, ortoped sa vyjadil tak, ze mozeme s nou robit cokolvek aj na mihlanice sa postavit-nepomoze to 🙄
katka, kurz pre vacsich zacina 4.2. ale neboj po 5-tich tyzdnoch bude dalsi odznova-zavolaj lektorke je mila s nou sa dohodnes 😉 ja idem akurat platit za kurz nech to mam s krku 😅
voda v bazene bola dost tepla, to uz ked ideme do vody - skoro ako do vane ked ides, ona byva aj teplejsia kolko krat a po bazene je sauna údo 50°C/, tam sa deticky prehreju, vysusia sa im uska, napiju sa-a vacsina aj pospi 😉

kika13
21. jan 2008

ahojte Kati no jasne maly diabol ho volam ja, pardon za vyraz, ale to by ste museli vidiet, to sa neda ani opisat. My sme mali ist zajtra na krv s malym a mal rano dneska zase teplotu uz stvrty den, uz som si myslela, ze ci to nebudu zuby a tak som radsej zavolala doktorke a ta, ze ma vysledky z vyterov a ze Samko ma zase toho zlateho stafylokoka v nosteku, som myslela, ze ma drcne, a sme tam kde pred dvomi mesiacmi, sakra prace, poobede budu vysledky z krvi, tak uvidime, ci zase atb, ci co 😅

kika13
21. jan 2008

ked to citam po sebe, tak to vyzera tak, ze to hadam ani nieje po slovensky, asi po mongolsky 😀

srdcko
21. jan 2008

kika13 v pohode 🙂

bubba
21. jan 2008

ahojte vsetciiiii,
lenadka to ma straaaaasne mrzi,ty ked si mi to vtedy spominala ten tortikolis ja som si to hned kukla na nete a tam blo o tom pisane ze sa to odstr.chirurgickym zakrokom(alebo vojtovkou ak sa to zisti skor)len som ta nechcela plasit,dufala som ze to dopadne lepsie ☹ tak baby dajako sa s tym popasujte,budem drzat palce....

bubba
21. jan 2008

kika,
to co je ten stafylkok dufam ze to nie je dake vazne..daj vediet ako krv...drzim palce

kkatrina
21. jan 2008

máme 70 cm a 7845 g 🙂

ale asi mám málo problémov, dávidko má zlé výsledky na imunitu a musíme ísť k imunológovi ☹

bože prečo ja nemôžem mať zdravé deti 😠 😲

kika13
21. jan 2008

inak dneska prijimame aj gratulacie 😀

kika13
21. jan 2008

v krvi nemame zapal tak zatial bez liekov

lenadka
21. jan 2008

kika, Samkovi vsetko najlepsie k vymesacninam! 😵

bubba, no aj nasa to mala najskor tak malicko ze sme len cvicili /alebo skor mucili 😠 /, potom vsetci lekari nad tym mavali rukou, v septembri rehabilitacny lekar v Handlovej napisal malej na vymenny listok ked som ziadla opatovne o rehabilitacie ze ona to NEPOTREBUJE! ze to ma v pohode a teraz je januar tj. o 4 mesiace nas ortoped pomaly do zadku nakopal kde sme s deckom boli-ze to ma zle-na operaciu 😠 😢

kati, nuz co narobis, je mi to luto, ale vzdy je lepsie vediet to skor a imunitu podporit 😕 pojdete teda s Kubkom plavat?

srdcko
21. jan 2008

baby, a kolko sa plati za to plavanie? lebo ta stranka je daka posahana, nic mi tam nejde otvorit...a da sa chodit aj jednorazovo-? ci sa musi zaplatit cely kurz?

srdcko
21. jan 2008

samkovi vsetko naj , naj, naj 😵

flimi
21. jan 2008

Ahoj Paska dakujem ze ste sa zastavili super zlati ste boli aj ked si pamatam malo.... nie kvoli alkoholu 😝 nejake utrzky zostali.... viem ze mi bolo kur..... zima a ze lialo ako besne...tlacili ma topanky a v zavoji som mala pavuka... 🙂 inak tazka sranda ... skoda ze ste neprisli na kolacik.....nejake som vam odlozila stavite sa tu????

lenadka
21. jan 2008

srdcko tie vacsie deti /3-5 r./ako mam poslednu info 1600,-

srdcko
21. jan 2008

flim, tak ty uz si pani...ja som aj na teba myslela, ked som isla s kociarom a nakupom z obchodu a nadavala som na muza, ze preco mi zase zobral auto,ze ako vam prsi, ale to vam prsalo stastie.. 🙂 ...ake to bolo, mas uz aj dake fotky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre