Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
16. apr 2008

srdcko asi im a ešte neprišiel papier z poisťovne a aku má?
tej mojej došiel v podelok

danulka2
16. apr 2008

ahojte, ja som dala maleho zaockovat 8.4. takze sme to stihli len tak tak, druhu dostane po 8.6. a 30.6. bude mat 2roky. Takze je to na chlp 🙂

srdcko
16. apr 2008

ja mam doveru...kupila som tie nove tesco plienky, tak ideme skusat 🙂

kika13
16. apr 2008

kuk sem 😉

srdcko
16. apr 2008

kika13 dakujem

kika13
16. apr 2008

srdcko o co im teda ide, nevedia? , alebo vedia a ............ 😠 😠 😠

srdcko
16. apr 2008

asi nevedia...ale ona mi hovorila, ze po druhom roku sa dava len jedna davka ,tak ze pockame, ze maly aj tak nebyva chory, okrem tej crevnej, co mal teraz...ale je to vzlastne, co budeme cakat, kym ochorie 😠 ..asi si tam zavolam zajtra zase

srdcko
16. apr 2008

som kupila dneska tie nove tesco plienky, Adovi sa lubia, uvidime, ci aj mne 😀

lenadka
17. apr 2008

cafte, no moja mala ma 3r. tak preto dostala automaticky len 1 davkovu vakcinu a za tu som neplatila ani korunu, zato za meningokoka vyse tisic+sme doplacali za nadstandard-teda za to ze ju pichla nad ramec povinnych ockovani 😅
chcem ist dnes do tesca, ale neviem ci ma kolegyne vezmu, tiez na plienky 😕

lenadka
17. apr 2008

inak tie gatuskove od pampers mame a este su neminute, lebo cez den sa pyta potvora a ked ide spat pocura sa VZDY tak ani nema vyznam davat jej ich. Odkladam ich do skolky ked tam bude od septembra zacinat spat, bude tam spat kratsie za tu hodinku sa snad nepocika, lebo doma ked vstavala o pol tretej nepocikavala sa, ale ked si chrmi do piatej 😅 tak logicke ze to nevydrzi. Predvcerom sa aj snazila, plienka sucha , ale nestihla gate pri zachode stiahnut a uslo jej 😅

stanka7
17. apr 2008

Ahojte baby nedávate deti očkovať proti kliešťom?Dnes som čítala v novinách že ich je už veľa tých potvoriek a sú dosť nebezpečné pre človeka bez ohľadu na vek. 😒 Ale sa mi vidí že tiež je to nejak časovo obmedzené. 😨

lenadka
17. apr 2008

stani ja malu dam o mesiac, musime mesiac cakat po tej vakcine proti meningokokom, ja by som aj dlhsie radsej. Ako to myslis casovo obmedzene? Su tam 3 davky, 1 sa pichen, dalsia o mesiac a dalsia o 9-12 mes. a potom preockovanie po 3-5 rokoch 1 davkou 😉 Vakcina stoji jedna okolo 500Sk, cize spolu 1500,-

stanka7
17. apr 2008

No ja som čítala že proti kliešťom sa na jar má stihnúť do konca apríla...Vmáji že je už neskoro tak neviem možno doktorka vie lepšie.Alebo potom niekedy na jeseň alebo tak voľáko. 😒

stanka7
17. apr 2008

Paska si si hodila fotku?Bo tak mi to tu prebehlo čo sa deje?

vejka.prenga
17. apr 2008

Ahojte babenky.Super ze som nasla baby z PD a okresu.Ja som priamo z PD zo zapotvociek ale zijem v taliansku uz treti rok.Chystam sa v maji na SR na nejaky ten mesiac.Mimochodom volam sa veronika.Nechystate v maji stretko?Nebolo by to zle stretnut sa s mamickami alebo buducimi mamickami.Ja som teraz v tretom mesiaci 😀 s coho sa veeeelmi tesim.

lenadka
17. apr 2008

vejka tak nech mas pohodove tehulkovanie a na konci krasne zdrave babo 😉 tema stretko tu este nepadla, ale dobry napad 😀

stani to preto aby bolo uz ucinne to ockovanie, lebo po prvom je asi 20% ochrana po druhom 50% a po tretom je skoro 100%, tak mi to vysvetlovala Matuskova, ze kludne mozem dat aj v maji, len vedy uz sezona kliestov je 😝 ale stale si myslim ze vzdy lepsie neskoro ako vobec 😉

vejka.prenga
17. apr 2008

lenadka no stretko napadlo kedze idem teraz 11.5.az do10.6. na SR a nebolo by to zle stretnut sa napr:v Bojniciach nad sokoliarmi a spravit si picnik aj s malickymi a pokecat o tehotenstve a rodicovstve🙂🙂NIE?

kika13
17. apr 2008

veronika dobry napad s tym stretkom, urcite sa pridame 😉 a vitaj 😀

kika13
17. apr 2008

paska kde si? 😕

lenadka
18. apr 2008

paska sa uz bali na stretko 😀
kika ako sa ma malicky? A kolko ma zubkov?

kkatrina
18. apr 2008

ahojky,
veronika vitaj 😀

stretko je super nápad, len prosím myslite na nás študújich - však paska? 😀
ja môžem až po 27.5.

ja asi očkovať nedám ani proti kliešťom, neviem, keď sa pýtam našej dokiny - tej je to úplne jedno a v rodine čo máme lekárov, tí sú proti tomu - tým chcem povedať že aj proti pneumokokom a tak. Tak si vyberajte čo je vlastne správne a čo nie........... 😖

lenadka
18. apr 2008

kati ja sa proti kliestovke tiez bojim dat, lebo ja sama som tu vakcinu 2. davku velmi zle znasala, preockovania v pohode po 3 r. ani neviem ze ma pichli

kkatrina
18. apr 2008

leni vieš čo mňa odrádza? že zaočkuješ proti kliešťovej encefalititíde a pritom kliešte prenášajú aj iné pliagy takže to vôbec nemusí pomôcť.

myslele som že Dávidka dám zaočkovať proti pneumokokom - lebo bol taký chorľavý a tie všetky problémy čo sme mali a tak, lenže od januára nič - tak som si to rozmyslela - a to je z neho taký cestovateľ a za každého počasia sme vonku
Kubka som tiež chcela dať ale od kedy mu bybrali mandle ešte nebol chorý tak počkám ako sa to vyvynie 😕

Leni a kedy sa sťahujete?

kika13
18. apr 2008

lenadka maly je uz konecne v pohode 🙂 a mame styri zuby, taketo aha 😀 😀 😀 , uz bude mat 9 mesiacov skusa lozit plazi sa ako vojak 😎

kika13
18. apr 2008

a lucka ako v skolke poslucha? 🙂

kika13
18. apr 2008

kati a to co sme planovali? peto ma kedy volno?

lenadka
18. apr 2008

ze 9 mesiacov, to leti mne sa zda ze sa nedavno narodil 😅 😅 😅
poslucha chrobak, vcera bol v skolke fotograf, ze vraj hned hodila pozu 😀 som zvedava aku ona sa vzdy ked je j poviem usmej sa do fotaku tvari tak divne, tak musim pockat kolko krat kym ju to prejde a hodi normalny ksichtik 😀 inak mohli dat ucitelky vediet, bola by som jej dala nejake pekne sponocky a krajsie tricko 😅

kati to je jasne ze ju to neochrani proti bolerioze a inym, ale zase ta sa lahsie leici ako zapal mozgovych blan 😝
stahujeme sa v lete, ked budu hotove interierove dvere 😉 a pracovna-aspon podlaha nech tam mozem pracku postavit 😉

srdcko
19. apr 2008

ja mam tiez dilemu, ci ockovat Ada, alebo nie...hadam by to nemalo uskodit...

baby, ked vam isli posledne stolicky, mali decka horucky? Lebo Ado ma od vcera horucky, mal dokonca 39,5, v noci tiez 39 a rano ledva 36...ale ciperny je, len strasne hory, mam strach, aby to nebolo nieco horsie...ale vobec nesopli, nekasle, tak ja neviem ☹

srdcko
19. apr 2008

halooooooo, kde ste, ja tu cely dne kukam a nikto nic....malemu uz horucky presli , chvala bohu 🙂 pekny sobotny vecer prajem, dneska mam uz padla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre