Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
11. dec 2008

inak je fajn, ze je vam uz lepsie 🙂

danulka2
11. dec 2008

matrinka pekne sa vyspi 😉
inak aj ja uz musim koncit, lebo maly sa uz zobudil 😝 . Asi sa vymenime a spat teraz pojdem ja 😀 😀 😀 .Blbost, ved by ma nenechal 😠 . Tak ahojte

srdcko
11. dec 2008

no, to by som mozno zbadala, ale sa smejem, ze mame cesto PLAY´dooh, ci ako sa vola ta plastelina.....ale bordelu je vsade, cela kuchyna je zasrata

srdcko
11. dec 2008

ale keby sa mi roztopili v trube umele rucicky, mala by som konecne novy sporak 😀 😀

danulka2
11. dec 2008

no srdcko neviem neviem kto tam da tu plastelinu skor, ty ci maly 😉 😀 😀 😀

martinka16
11. dec 2008

inak plastelinka dobra vec Samko sa s nou vyborne pohra,,,,ale potom ako pise srcko bordel vsade,,,,aspon ze to uschne...
Dani tak som si schrupla,,,,uz som to potrebovala,,,,

bubba
11. dec 2008

babyyyyyyyyyy aj u vas v pd je take svetlo???????????? 😵 😵 😵

martina16
12. dec 2008

Bubba ake svetlo??? myslela si ten spln alebo zeby UFONI?????wuuuuuaaaaaaaa......pomoooooc..... 😀

martina16
12. dec 2008

babulky kde ste jaaaaj zase tu nemam fotecku asi zase zato ze pisu z prace,,,,,tak ja sa radsej ozvem z domu,,,

bubba
12. dec 2008

no vcera bol ohromny spln mesiaca martinka 😀 😀 😀

danulka2
12. dec 2008

ahojte, tak som zas tu, cize maly uz spi a ja sa mozem realizovat 😀 , varim si kavicku, musim zasit mangelovi bundu /sviky mu povolili, rambovi jednemu 😀 /, trochu to tu uhadzat a o 30 minut pride dcera a asi ma vyzenie od pc. Ved predsa pokec je dolezitejsi 😝 🙂

martinka16
12. dec 2008

ano bubbi viem,,,,

no a nie Dani????Myslim na ten pokec,,,, 😉

bubba
12. dec 2008

martinka,viem ze vies,ved si to napisala 😀 😀 😀

martinka16
12. dec 2008

ako sa inak mate mala spi?
je nadherna tie videa na FB nemaju chybu ,,,mandarinocka mala,,,,

bubba
12. dec 2008

mala nespi ale kuka mini max ci ako sa to vola...sak rano vstavala o 10 😅 😅 ja uz od 8 som ju skrabkala po nohe a tak....

martinka16
12. dec 2008

no to si dobre schrupla,,,,krasavica

martinka16
13. dec 2008

Baby caute to sem dnes prva prispievam????jeeej to sa mi este asi nestalo,,,,,ako sa matre a co planujete na vikend????ja budem na podvecer piect oblatka aj trubicky,,,u nas sa to tak zvklo vzdy pre celu rodinku,,,,tak uz aj tesim,,,pekne teplucko a vona muskatoveho orecha a ginger....jaaaj,,,,,

bubba
13. dec 2008

hej prva prispievas ale ja uz som nakukla 😀 😀 😀

danulka2
13. dec 2008

no ahojte, prave som nastvala moju pubertacku a dala som jej cistit zemiaky 🙂 . Mozem za to, ze svina Kolumbus ich sem prepasoval 😀 😀 😀

danulka2
13. dec 2008

martinka inak aj ja som chcela piect medovniky, ale prisla som na to, ze nemam mletu skoricu. Zajtra si kupim a kedze som navarila dnes aj na zajtra, tak sa budem realizovat s pecenim, mnaaaam. Len toho nesmiem napiect vela, lebo u nas jem sladke takmer iba ja 😅

danulka2
13. dec 2008

a este som zabudla, mozno sa pojdeme pozriet na trhy pri prior

martinka16
13. dec 2008

Dani uz su trhy????jeeej aj ja chcem iiist...

danulka2
13. dec 2008

mamina vravela, ze su od vcera, tak pojdeme nasat trochu predvianocnej atmosky 😀

martinka16
13. dec 2008

hej hej to treba aj ja sa uz tesim snad ak pojdeme vezmem malemu aj korcule,,,,

danulka2
13. dec 2008

to by si mala, lebo ked uvidi to klzisko, tak by mu to bolo luto

danulka2
13. dec 2008

babenky maly sa mi uz zobudil, tak ja padaaaaaam 😉 🙂 pajte

martinka16
13. dec 2008

Danulka uz tam bol so starkym a sa mu pacilo ale stavaju klzisko aj tu v dedine tak sa velmi tesujem,,,,

danulka2
14. dec 2008

baaaby, ja uz mam upecene medovniky 🙂 🙂 🙂 . Najskor som myslela, ze kupim v kauflande hotove cesto,ale dnes mi ,,preplo,, a urobila som cesto z kila muky 😅 😀 /su toho 3plechy a este sme s Domcou pojedli trochu cesta 😅 /

bubba
14. dec 2008

cauteeeeeeeeeeee kde steeee...poniektore sa vykecavaju na skype do neviem kedy a teraz este spia 😀 😀 😀 coooooooooooo?

danulka2
14. dec 2008

bubba a s kym sa vykecavas ty? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre