Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
14. dec 2008

jaaaaaaaaaa?sama so sebou 😀 😀 😀

bubba
14. dec 2008

danulka ale teraz som ta odhalila ze co si robila vcera do noci 😀 😀 😀

danulka2
14. dec 2008

no vies, ja sa vykecavam s niekym, ale ty sama so sebou? 😀 😀 😀

bubba
14. dec 2008

danulka,to aj ja mozem povedat,ze sa vykecavam s niekym.co to znamena ze "niekto?"to iste co som napisala aj ja 😝 😝 😝 😀 😀

bubba
14. dec 2008

este je maly chory?

danulka2
14. dec 2008

bubba moj maly?

bubba
14. dec 2008

no?ci to ste neboli vy chori?jaj nebola to martinka?volaco tu padlo ze ste sa mali dakde stretnut a nesli ste lebo bola daka choroba ale uz fakt teraz neviem u koho 😅

danulka2
14. dec 2008

bubba nepi takto zavcas rana 😉 .Ale nie, my sme sa stretli s martinkou na mikim a chory bol Adko u srdcka.Ale uz su myslim ok

bubba
14. dec 2008

jaaaaaaaaaaaaaj 😀 no v pohode.inak ja nepijem vobec,niekedy by som si asi mala dat 😀

danulka2
14. dec 2008

asi 😉 😀 , ale ked nepijes, tak by som ta chcela vidiet po pohariku 😀

danulka2
14. dec 2008

halooo, kde ste? martinka oplatky uz mas hotove?

danulka2
14. dec 2008

zaaaaaas mate vsetky siestu? 😉 Tak ja padam,vyhana ma dcera.pa

bubba
14. dec 2008

dani,keby mam siestu tak som stale tu 😀 😀 😀 😀

martinka16
14. dec 2008

ahoooj zeny tak som konecne tu , sme boli babke v kremnici gratulovat mala narodeniny tak sme sa snou boli trosku potešiť...
A vy ako aky ste mali vikend?

danulka2
15. dec 2008

ahojte. matrinka no aky mohol byt vikend /a myslim aj kazdy den/? Pracovny, pracovny a este raz pracovny 😝 . Mam pocit, ze len periem a varim 😝 😀 . Ale vcera som urobila suuuuprovu huspeninu.Cez noc vychladla na balkone a na ranajky sme si uz pochutnavali 😅 😀 . Dnes som oprala dve varky, uvarila zasmazenu polievku s vajickom a teraz dusim malemu kuracie stehna na zelenine.My mame fasirky.Co dobre ste varili vy?

danulka2
15. dec 2008

taaaak som tu zase sama 😀 . Takze mila danulka co pekne porabas?

danulka2
15. dec 2008

no prave som dopila kavu a zjedla nanuk. A ty?

danulka2
15. dec 2008

no to je nahoda, aj ja 😉 😅

danulka2
15. dec 2008

asi mi uz hrabe, tak padaaaaaaaaam......au 😀

srdcko
16. dec 2008

baby, to my sme boli chori, ale uz je to ok....dneska isiel do skolky, bubu mat dneska aj burzu, tak hadam sa mu bude lubit. Len sa bojim, aby nebol jediny v triede, lebo ze v piatok nebolo ani nohy u nich v triede, vsetci su chori

danulka2
16. dec 2008

srdcko aspon munik nebude brat hracky a ucitelka sa bude venoval iba jemu 😉

danulka2
16. dec 2008

ups, malo byt: mu nik...

srdcko
16. dec 2008

no, asi ano....ved si bral aj opicu pre istotu 😀

danulka2
16. dec 2008

baby dnes tu nik nepise? ☹

lenadka
17. dec 2008

ahojte🙂 danulka aj ja som uz piekla medovnicky a su uz takmer zozrate 😠 😀 😀 ale dala som doma povolenie ze mozu tak ich vyjedaju a z kila je ich uz len polovica, ale tie na ktore som dala oriesok tak tych je uz len asi 10 a to boli 3 plechy s orieskami 😀 tak ze budem piest este raz 😉 mam uz aj linecke ale to som schovala 😀 😉

hawajcanka
17. dec 2008

ahojte baby tiez som z prividze mam desta rocnu dcerku ale snazime sa o dalsie ale nejde to ozvite sa mi rada pokecam

srdcko
17. dec 2008

vitaj hawajcanka.

lenadka, u nas to vobec nevyjedaju, az mi to je divne, mozno preto, ze my sme taka krpata rodina a na linku nikto nedociahne 😀 ...ja mam len panske kolace a vanil. rokzy a kupim aj daek tie kremese a venceky a fertig..vcera som uz dokupila jeziska, tak uz mame aj pobalene, este pohladnice poposielat a je po vianociach 😀 😀

danulka2
17. dec 2008

ahojte, lenadka to poznam, ze napecene zazrakom mizne 😉 😀 , aj u naas je medovnikov uz len polovica 😠 🙂

danulka2
17. dec 2008

hawajcanka vitaj medzi nami. Ak sa ti nedari otehotniet, tak ti poradim papat kyselinu listovu 3x1tbl a vitamin E 2x do tyzdna 1 tabletku. To ti mohol poradit aj tvoj gyndos. Mam to odskusane na sebe a kamoske sa tiez nedarilo otehotniet. Zacala brat tieto vitaminy a do 6tyzdnov bola /vlastne je/ ,,v tom,, 🙂 .Ak chces nieco podrobnejsie, tak mozes aj do ip.

srdcko
17. dec 2008

ja poradim len "nohy hore" 😀 u nas to zabralo 😀

co chcete od starych pod stromceky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre