Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

ladonka
16. jan 2009

Cas rychlo leti.Ved uvidis sama,ked sa ti narodi mala.len si davaj na seba pozor a setri sa,aby si bola v pohode.Mne museli v 29tt. spravit cirklaz(museli ma zasiva).To som si polezala len par dni a pustili ma.Po tyzdni som isla na kontrolu a museli ma hospitalizovat,potom som si odlezala 2mesiace.V kuse.Alestalo to zato 😔 .Ako sa pises,ak sa dobre pamatam tak si mala svadbu 😕 Alebo nie?

lucijja
16. jan 2009

ladonka, fuu, takze nic prijemne...ale ako si pisala - stoji to zato. Ja sa zatial citim viac menej fajn, akurat som stale unavena, pali ma zaha, bolia ma krize...no da sa to zatial vydrzat. Akurat vonku chodim tak ze sucham nohami, lebo uz som par krat skoro spadla na tom lade a to by nemuselo byt prijemne.. 😕
Svadbu som mala v aprili, uz to bude rok - termin nam vychadza okolo rocneho vyrocia, tak mozno sa zadari to povestne "do roka a do dna..." 😀

ollako
16. jan 2009

ahojte lucijja aj my sme mali termin na rocne vyrocie,ale kedze drobcovi sa velmi nechcelo nakonies to bolo o 6 dni neskor 😉

lucijja
16. jan 2009

noo ollako, mas chlapceka a tym sa vraj vacsinou nechce von 😀 ved su aj dlho naviazani na mamicky 😀 Uvidime ako to dopadne u nas, hlavne aby to bolo v pohode...Mne uz tak sibe z tych obav porodnych...sa mi kraviny vysnivuju kazdu noc. 🙂 Keby sa sny splnili tak uz mam detiiiiii 😀

danulka2
17. jan 2009

ahojte, ako sa mavate? 🙂

ladonka
17. jan 2009

nuda,ked le mala prec tak je v dome totalne ticho ☹ Nemam to rada

danulka2
17. jan 2009

ladonka chapem ta. Ako sa hovori, ze s certom zle a bez neho este horsie 😉 😀

ladonka
17. jan 2009

Presne tak 🙂 ,Ako zvlades pebertiacku a maleho fesaka?

danulka2
17. jan 2009

pubertacka sa este da zvladnut, iba obas je nejaky prehresok, ale inak o.k., drobec je vramci svojho vyvoja tiez zvladnutelny 😉 😀 . Tiez ma svoje muchy, ale da sa to. Musis si najst system ako zvladnut deti, domacnost a aj manzela 😀 . Su dni svetlejsie, ale je u nas aj burka. Asi ako vsade 😉

martinka16
17. jan 2009

Ahojte babulky
je tu niekto?

bubba
17. jan 2009

nikto 😕 😕 😀

molly28
17. jan 2009

ahojte PD? je tu niekto? 🙂

srdcko
18. jan 2009

dobre ranko...zase nam trosku nasnezilo

paska
18. jan 2009

pekna nedela sa praje 🙂
jej ale nas pribudlo 😉

martinka16
18. jan 2009

Ahojte ....baby

stihate pisat?????

Ja aj varim aj som sem nakuklacovala,,, 😀

domeenika
18. jan 2009

Ahojte baby, nechodite niektore do materskeho centra v PD? zaujima ma ako to tam prebieha, ake aktivity a podobne 🙂

bubba
18. jan 2009

ahoj chodime MC ma mnozstvo aktivit.kludne si tam zavolaj az chces ti Ip nem tel.cislo,alebo tam rovno zajdi na omrk 😉

danulka2
18. jan 2009

ahojte,ale to tu ,,frci" 😀
molly28 to uz mas coby dup 😉

b.janka
18. jan 2009

ahoj soni... ako sa máš... bruško ti riadne narástlo čo sme sa videli naposledy 😀 ... kedy ideš do pôrodnice... zdá sa mi že niekto hovoril že v stredu

domeenika
18. jan 2009

baby neviem ci sa tu navzajom poznate, ale pokecat by sme mohli.. len tak o tom co sa deje v pd.. i ked sa tu nic poriadne nedeje

katrin21
19. jan 2009

ahojte baby... ja som bola cez vikend v Trnave.. vobec sa mi necelo ist domov a uz vobec nie dnes rano do prace... 😝 ja uz chcem ist na matersku!!!!!! dufam, ze v marci, aprili sa nam zadari...

lenadka: no tak som videla tie dvere aj nazivo, aj som ich dala do albumu na modrej streche.. no v skutocnosti to nie je az take strasne, ale proste som mala inu predstavu... inak ved ja my sa vieme dohodnut, lenze tu nejak dohoda zlyhala... nejak zabudol, ze som

katrin21
19. jan 2009

sorry.. omylom som to odoslala skor.. kde som skoncila? aha.-. no ze on zabudol, kt. dvere som vybrala, tak tieto vybral len tak "z brucha" ... výborne.... no co uz.. ale povedal, ze nie je problem ten trojuholnik vymenit za drevo, aj ked uz bude stale vidiet, ze je to trojuholnik... ale aspon tam nebude tolko skla.... takze uz som kludnejsia.. cez vikend bolo super.. baby sa v kuse rehotali a boli take dobre.... uplne zlaticka... ani sme o nich nevedeli, len podla rehotu z detskej... sme sa na nich nasmiali.-- a sobotu sme sa boli okuat v kaštieli v Jaslovských Bohuniciach. to tiez nemalo chybu, teplucka voda, krasne prostredie... odporucam..ak nahodou pojdete okolo.. 😉

lenadka
19. jan 2009

katka, no super pojdem kuknut tie dvere🙂 my sme dnes kupili lapmu do obyvky a koberec, zajtra odfotim a mame "novy" kus nabytku-vyhodeny stolik od svagrinej co mali v obyvacke, od leta sa valal po vonku, mala si na mom robila blatove kolace, malovala vodovkami, prsalo nan, snezilo...a teraz ho moj manzel zobral na milost obrusil a nalakoval...a uz je v obyvke 😀 no sme dopadli,zachvili pojdeme na smetisko hladat 😀 😀 😀 😕 😅

lenadka
19. jan 2009

katrin, mas pravdu, tie dvere nie su az take zle ale ten trojuholnik sa na ne fakt nehodi-ked uz tak aspon ozaj dat tam to drevo 😝 co ine ostava...ozaj ten koberec som kupila tam vedla Just play, ale tento nebol v akcii, ma dlhy vlas ako si radila a to s tym kratkym teda kupovat nebudem ak sa to ma zle udrziavat-dik za radu 😵 😉

katrin21
19. jan 2009

ty si kupila koberec, lenka??? som myslela, ze len vyberas 🙂) a aky si nakoniec kupila? 😉

molly28
19. jan 2009

ahoj b.janka 😉 mala som isť teraz v stredu ale prehodili mi termin - rodiť idem 29.01, ak sa mala nevypyta skôr.... 😀

b.janka
19. jan 2009

ahoj... a ako sa cítiš... máš pre malinkú všetko nachystané 😀

molly28
19. jan 2009

...da sa povedať, že ano..iž len posledné detaily...a citim sa na figu, bo som nachladnuta.... 😢

lenadka
20. jan 2009

katrin, hodim fotky ked sa to bude dat, vcera mi to neslo a potom mi skapal kon 😝

lucijja
20. jan 2009

molly28, potom napis ake to bolo...mna ako cakatelku to veeelmi zaujima 😀 Kam ides rodit ak sa smiem opytat? Baby, stale neviem, mam sa prihlasit na ten kurz pripravy na porod? Bude mi to na nieco? Poradte prosim... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre