Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

siouxsie
3. sep 2010

@lenonka nad ocakavania dobre to dopadlo. Kubo bol uneseny triedou, ucitelkou. ako sa Kubo cely cas do skoly netesil, tak je teraz nadseny. len aby mu to dlhsie vydrzalo, nielen tych par dni, kym zacnu poriadne skolske povinnosti. a vy akos?

katrin21
3. sep 2010

susika: aj tebe sa vyhrazal zalovanim primar? 😀 😀 jaaaj,,,, no comment 😀 😀

bubba
3. sep 2010

@fifik oproti kauflandu to robia a dobre

bubba
3. sep 2010

čo je rpavdy na tom že idú rušiť just play a zasa to prerobiť na billu???hurráááááááááááá neznášam ten obchod furt je tam smrad jak keby tam mali naprde*é 😅 😀 😀 😀 😀 😀

katrin21
3. sep 2010

no, ale bubba, nahodou obcas sa tam dali kupit super veci. napr. malej som tam kupila uplne superne plavky....

bubba
3. sep 2010

no ja sa nehádam dá sa tam kúpiť,ale ja tam nevydržím 😝 a billu ako potraviny milujem

monulik0209
3. sep 2010

@bubba svata pravda,tam je taky smrad,ja tam uz teraz vobec nemozem vydrzat ked som tehotna,strasne ma napina....

katrin21
3. sep 2010

billa je draha... dano v nej rad v TT nakupuje,ale ja nie.. :(
ja sa tiez nehadam, moc tam nechodim do JP,ale obcas kuknem a najdu sa veci, co mam odtial a som spokojna.. samozrejme, su tam aj riadne šity 😀

bubba
3. sep 2010

no šak to potom tie tam tak zapáchajú 😀 😀 😀 😀

ja som s billou veľmi spokojná čo sa týka potravín a ich kvality,zelenina super a maso vždy čerstvé vždy chodím do Pe ked sa mi chce 😅 ale keby to je po ruke chodím častejšie.

susika
3. sep 2010

čože?kedy to majú zatvoriť? ja tam malej kupujem myškové gaťušky, ktoré si aspon bez protestu oblečie, dobr ý materiál, netlačí ju guma a aj teplakov som tam dosť kupila a fajn pyžamka...tiež ponožky a pančuchy....niekotré veci su fakt handry, ale da sa vybrať...škoda..občas tam nabehnem...hm, asi narobím azsoby vopred🙂))neviem, ako sa budem s dvoam detvakmi trepať do mesta, lebo tu nič už nebude, ak neratam tie novootvorené vedla tesca...

ja Billu velmi nemusím, a ani predtým som tam nehcodila, už je tu tých obchodov až až a aj tak to v poslednej dobe istí maličká jednota, ktorú mam hned pod nosom, lebo nemám nervy stáť 15 minut pred pokladnou...

idkadanko
3. sep 2010

Ahojte. Ja som počula, že Billa by mala byť v Korze. JP môže ísť preč, lebo celá budova má byť súčasťou nákupného centra City Gallery

lenadka
3. sep 2010

@danulka2 som na teba myslela ked som aj toho roku robila slivkovy lekvar podla tvojho receptu, minuly tyzden 😉

lenadka
3. sep 2010

@bubba no ako pisalala idkadanko skor ho budu rusit lebo tam bude mega obchodne centrum City galery, to bude siahat od tesca az po sportovu halu-teda po "megdonald" 😉 a budu tam podzemne garaze a hlavny vchod bude narohu od kruhaca 😉

bubba
4. sep 2010

lenadka spoliehala som na teba že budeš o tom vedieť 😎 😎 😎

katrin21
4. sep 2010

fiha a teda budeme mat aj Mc Donald? no uz nic ine nam ku stastiu nechyba 😀 drahe je to tam v poslednej dobe ale nenormalne... vsetko slo hore..... 😝 a decka budu len otravovat... brr

katrin21
4. sep 2010

podla mna, Just Play sa niekam prestahuje,lebo ved je v kazdom meste a ludi tam chodi dost..alebo si prenajmu priestory v tek Galerii, ale moc tomu neverim...
a co hovorite na to nove mini Tesco v Priore? Ja som tam raz bola a maju tam len take zakladne veci. napr. kapustu som tam nekupila , ani kačku.... :( ale zase v meste asi staci, lebo okrem Vtačnika tam neboli ziadne potraviny..

ollako
4. sep 2010

ahojte, tak v PD robia riadne obchodne stredisko waaau---mne ten mekkac az tak nevadi, obcas raz za pol roka tam zajdem na nezdrave jedlo 😝 ...aj ked skor by som brala KFC , ked som bola po roku v Prahe nemohla som si odpustit navstevu tohto fast foodu, no viem je to nezdrave drahe, ale neodolala som .. no proste chuti mi to 😝 😀

fifik
4. sep 2010

@bubba Naozaj som mala pár krát pocit, akoby im tam praskla kanalizácia 😝 /v JP/

bubba
4. sep 2010

ollako ani nehovor!!!za KFC by som dala život 😀 😀 😀 😀 😀 mnááám kentaky čikin!!! nech žije twister a ich kukurička v maslovom obale!!

no inač teraz slintám ako 😀 😀 😀 😀 😀 díííííííííík 😀

katrin ja som ani nevedela že tesco dali do priora ani neviem de dolu tam kde bývali kedysi potraviny?ináč ten hnusný prior mali zrovnať so zemou a postaviť tam obchodné centrum nie na kraji prievidze šak to naše námestie vyzerá tak úboho že až 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenonka
4. sep 2010

@bubba tesco je teraz dole,sú tam eskalátory a aj výťah.Ale je také maličké

lenadka
4. sep 2010

@katrin21 mekac bude pred sp. halou uz sa stavia...a v tecsu v meste som este nebola,ale boli treba potraviny v meste mne to tam chybalo 🙂

monulik0209
4. sep 2010

Ahojte dievcence...viete mi niektora poradit dobry obchod v pd na spodne pradlo pre tehotne??? alebo kde by som kupila dobre podprdy???

katrin21
4. sep 2010

lenka, bubba: ano, aj mne tam chybali potraviny, ale v podstate velky nakup tam aj tak nejako neurobis, nemaju tam uplne vsetko a zase uz sme si zvykli s taskami rovno do auta z vozika a to tam nejde....

inak ja nie som proti Mc Donaldu nejako, ale je ot taka komercia , ze az.. a vazne teraz dost podrazelo... ja tam raz zacas zbehnem na jahodovy šejk, ten ,milujem, ale inak malo.. fakt drahe.... a tak 2x do roka babam kupime detske menu,len kvoli tym hrackam, co furt pytaju.... najhorsie je, ze napr. v TT je taka moda, ze detska oslava narodinin tam.... a to by ste sa cudovali, kolko deti tam aj oslavy ma.. no tak, ja som asi z ineho sveta,ale ja by som tam asi oslavu nerobila... po prve by som sa nedoplatila a po druhe je to strasne komerčne....

lenonka
4. sep 2010

no, narodeniny v Mekáči...to by som asi ani nedovolila 😝 Ale teším sa na mekáčovkskú zmrzku

Monulik, ja rada chodim na spodné prádlo do mesta nad Lukavicu.Či majú aj dojčenské, to neviem, bo v mojej velkosti asi ani nevyrábajú, no je tam super obsluha 🙂

bubba
5. sep 2010

ja zasa milujem banana milkshake 😵 😵 😵 a Mc donald dobre padne raz za pol roka tak ako napr.pizza.pre zmenu 🙂

@idkadanko kde bude to city gallery???

siouxsie
5. sep 2010

baby neviem ako vam, ale mne pride v tejto sucasnej dobe vystavba mega nakupnych a stravovacich centier v nasom meste ako obrovsky vysmech vsetkym ludom, teda myslim tej strednej a nizsej socialnej vrstve, ktora je najpocetnejsia. nemam pocit, ze veci, ktore bezny clovek k zivotu skutocne potrebuje, nenajde aj v obchodoch, ktore tu uz mame. nasmu mestu by skor pomohlo investovat peniaze do celkom inych aktivit, aby sme sa v PD citili prijemne. jasne, ze zo zvedavosti sa pojdem do tychto obchodov aj ja sama pozriet a mozno si pre potesenie aj daco kupim, ale...
jedine, v com vidim do buducnosti aky - taky prinos tohto vsetkeho je, ze tie centra budu potrebovat aj nejakych zamestnancov a poklesne % nezamestnanosti v nasej kotline.

@monulik0209 ano, aj ja odporucam obchodik nad Lukavicou. tiez netusim, ci v sortimente maju aj spodne pradlo pre tehulky a kojace maminy, ale poviem ti z vlastnej skusenosti, ze pri tomto svojom druhom dietati som si uplne v pohode vystacila aj s obycajnym spodnym pradlom. ono je to ale vzdy asi ak, ze pri prvom tehotenstve maminy v euforii pokupia nielen pre deti, ale aj pre seba mnozstvo veci, o ktorych nakoniec zistia, ze nie su az tak nutne potrebne.

bubba
5. sep 2010

@siouxsie máš totálnu pravdu, ale aspon to mesto bude krajšie vyzerať ved ked si zoberieš len turistov ktorí vidia,že tu nemáme ani len poriadny obchod,tk prchajú preč. ináč škoda že nezvážili prerobenie centra vyzerá to tam tak.......komunisticky 😀 😝 a ten prior kuaaaaaa dajte ho zvaliť 😀 😀 😀 😀 ja viem že centrum je aj akási kultúrna zachovalosť,ale totoooooooooooooooo???keby tam boli poriadne obchody a otvorené 7dí v týžni,ani by to tam nebolo také mŕtve cez víkend,aj akcočky by sa tam dali robiť ...a takto? tento rok jediné čo bolo v meste bola míľa pre mamu 😅

bubba
5. sep 2010

prečo vlastne buduju tie shopping centrá na okraji mesta? divné

danulka2
5. sep 2010

@lenadka zlata, dakujem. Ja som varila pred dvoma tyzdnami 🙂

danulka2
5. sep 2010

jaj, a zabudla som - ahojteeee 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre