Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jesenka
7. feb 2008

neviem, teraz je na nutrilone pepti a vyzera to OK, dnes jej brali krv na testy, tak uvidime ci tam nie je alergia na bielkovinu kravskeho mlieka..vysledky o 2 tyzdne.
Ahoj tina, co cvicite?

kika13
7. feb 2008

Kati náš má 7 600 g a dlhý je jak týždeň pred výplatou meria 75 cm 😀

stanka_11
7. feb 2008

Dakujemeeee 😅 k blahozelaniam.

kika13
7. feb 2008

Samko má také dlhé ruky, že sú mu dobré aj 86 body 😲

bebek
7. feb 2008

no Kika to mas riadneho dlhana. Moja je o rok starsia a ma 84 cm a 10,5 kg.ale to sa uz asi ani nema porovnavat, lebo teraz to uz ide pomalsie. A mala mala problem s papanim tak moc nepriberala. Dostala aj vitaminy na chut do jedla tak je to lepsie.

bubba
7. feb 2008

bebek,
mam doma presne ten isty pripad,rovnako stara rovnako dlha aj vaha sedi...a nas vzdy dr.chvali ze aka je peknucka tucnucka...a vy ste ali problemy s priberanim asi uz davnejsie co?

kkatrina
8. feb 2008

ja mám doma dva protiklady, Kubko 3,5 roka - 97 cm a nejakých 12,5 kg 😒

tak mi niečo hovorte - jeden tučko a druhý ako trlica že mu môžem rebrá rátať ☹

srdcko
8. feb 2008

bebek, nas ma tiez okolo 84 cm, akurat minule sme sa stretli o 3 mesiace starsim chlapcekom a bol o dobrych 10 cm vacsi, vari Ado nebude taky krpaty ako my dvaja...zato vazi 12,5 kg, ale nie je tucko do lic, len ma take sexi brusko 😀

kkatrina
9. feb 2008

halóooooooooooo kde ste? 😀

ja víkendujem pracovne - robíme na stavbe, takže varím, varím a ešte raz varím 😝

bebek
9. feb 2008

bubba nie,to bolo teraz nedavno, len mala schudla pod 10, potom pribralana 10,4, potom zas schudla, to skrz tie hnacky a vracanie a nechcela nic jest iba sladkosti a pit to jej slavne mlieko.Nestihla som si precitat, ty si odkial Bubba? Srdcko aj moja ma teraz take sexi brusko.

bubba
9. feb 2008

no sak odkial odtialto 😉

bubba
9. feb 2008

a co ste mali crevnu chripku?bo to bolo dost rozsirene v poslednej dobe ☹

matulka6
9. feb 2008

Ahojte,ja som tiez z PD

matulka6
9. feb 2008

Sem nechodim tak casto,pisala som do septembroviek...ako sa mate?

stanka_11
10. feb 2008

Ahoj Matulka.My sme tiez septembrovi 😎 . Nasa sa narodila 6.9. A vy?

tina78
10. feb 2008

Ahoj Matulka, vitaj! Tvoja tvár mi je známa! Tuším sme sa stretli medzi sviatkami na očnom, tiež sme tam boli s malým kvoli očným kanálikom, pamätáš? A tvoj muž nie je náhodou Rasťo Ďurica? Pamätám si ho z gympla, chodil tuším do F-ky, boli sme v jednom ročníku, ja aj stanka_11 sme chodili vedľa do E-čky.

tina78
10. feb 2008

Čau Stani!!!Ako sa máte? Dúfam,že ste všetci zdraví....ozaj gratulujem vám k 5-im mesiačikom! My sme mali 4. tri 🙂

dianga
10. feb 2008

Ahojte, moj maly ma len dva mesiace, sme teraz doma na
Slovensku, ale uz o tyzden prchame. Mate niekto dvojmesacne aj vy
ak hej, poslite mi nieco o sebe, rada by som vediet porovnat co vedia, aj ked sa to vraj asi nema, som zvedava. Dik

lenadka
11. feb 2008

kati, dobry rozdiel 😀 aj povahou su chalani iny?

matulka, dianga vitajte 🙂

bebek, uz je teda dobre? U nas to tiez tak byvalo tazko nadobudnuta vaha hnackou isla 1,2 dolu. Ale inak do roka mala priberala super, potom sa to zastavilo na 12 kg a teraz ma 15 😉 . Ake je j davas vitaminy? ja s casu na cas nutrolin B a idem do lekarne kupit pikovit, nech mi neochorie pred operaciou a denne dopujem ovocim, len moc nechce citrusove, tak som jej osupala jablcko a pokvapkala stavou s pomaranca zbastila 1,5 jablka 🙂 ...zato citronovu stavu vypije len trosku zriedenu vodou robi pri tom "eee" a mrasti sa ale aj tak to pije 😀

lenadka
11. feb 2008

...z pomaranca" 😅

kkatrina
11. feb 2008

leni na to že obidvaja sú rovnaké znamenie tak kubko je nervák a dávid kľuďas - zatiaľ 😀

vítam nové prírastky 😉

kike držíme palčeky nech sa so Samkom rýchlo vratia z nemocky 🙂

kkatrina
11. feb 2008

inak leni mne nepomôžu už ani vitamíny, kubko má stale soplíky tak neviem, ozaj idem volať doktorke 😒

srdcko
11. feb 2008

baby, pametate sa, ked sme si pisali daco o fotkach, som pisala, ze ja si davam robit cez net, tak pozor... 14.2. bude akcia 1,99/kus na http://www.fotolab.sk/.....zajtra pocitam a popisem, mam dennu 😀 teraz prcham do mesta kupit staremu valentinku, majte sa

kkatrina
12. feb 2008

haloooooooooooooooooooooooooooó

kde ste všetky?

srdcko
12. feb 2008

ja som tu, akurat som docitala....
kikovci tak sa drzte, aj vsetky maminky a deturence,nech ste co najskor fit

bebek
12. feb 2008

ahojte, kiki, drzim palce
lenadka Adelka papa piridoxin a acid folic.inak mala mala zas teploty okolo38 potom jej presli a teraz je zachripnuta. Ked som volala Matuskovej ci mam prist, alebo co, tak mi povedala, zepokial nema vysoke horucky tak by jej to malo prejst a mam jej dat fenist kvapky.od novembra sa to s nou taha, stale nieco... katrina, aj ja som doktorku vcera otravovala. Aj vy ste u matuskovej? alebo mam s toho uz chaos, viacej nas tam asi chodi?
lenadka prepac, som to cele necitala, co idu malickej operovat???
Vitajte nove babule, dianga, kde v zahranici si?

jesenka
12. feb 2008

aj na www.happyfoto.sk je akcia do neviemkolkeho marca na fotkuy 10x15 za 1.95 skk, minule som od nich objednavala a bolo to OK, objednanie priamo v obyvacke a dodanie postou na dobierku, mala som toho vela, normalne som lutovala postarku take tazke baliky nosit 😅

lenadka, teba som sa chcela opytat, tvoja lucka mala alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka ak sa nemylim, vsak? vies mi o tom povedat nieco viac? uz to nema?

paska
13. feb 2008

ahojte 🙂 zanedbavam to tu
dievčence s chorymi dietkami rychlo sa uzdravte 😉

bubba
13. feb 2008

ja uz dlho objednavam z HF ale v posl.dobe sa volako pokazili sa mi nepaci kvalita fotografii 😒
paska co drvis drvis?sak raz ti budeme vsetci gratulovat 😀 😀

lenadka
13. feb 2008

bebek, budu jej krcny sval operovat, ma pravej strane ho ma kratsi

jesenka, ano Lucka mala alergiu na kr. bielkovinu, ale vyrastla s toho, len do 2,5 roka pila nutrilom HA, jedla len mliecne vyr typu jogurt, acidko... tvrde syry, nemohla klasicke mlieko, ani tvarohove kremy ako je tvarohacik, jednotacik, termixy, puding a pod. Potom sme boli na opakovanych testoch a ma to ok, ostala jej iba slaba alergia na vaj. zltok a bielok.
Prejavovalo sa to tym, ze ju zapekalo a bola chorlava stale. Pila vtedy francuzke mlieko ako sme presli na hypoalergene dieta vyzdravelo, zapekacky presli 😉

paska veru de sii? nemam na teba stastie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre