Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

sorinka
11. apr 2012

@cobhan no odisla som od nej preto ze tiez potrebujem niekoho kto ma aj sono a je trosku viac odbornik, je vzdy naozaj velmi mila ale to niekedy nestaci nad vsetkym len mavne rukou ze to je v poriadku a tak.. takze preto som odisla inak nic proti nej nemam..

sorinka
11. apr 2012

@drnduliak dakujem tak asi skusim jeho 😉 ja mam ohladom Mihalovej taky isty pocit ako ty vzdy mila ale slaby odbornik asi...

alka221
11. apr 2012

@sorinka ahoj ja som u koszegyho a je super 😉

bubba
11. apr 2012

čaute baby, kamoška predáva oblečenie, ak máte niektorá záujem napíšte mi do IP pošlem telefónne číslo na ňu :

predám bábatkovské oblečenie, prevažne chlapčenské, max do dvoch rokov, nájdem aj autosedačku, vajíčko do 9kg, vysokú stoličku na krmenie, fusak, hrkalky hračky, veci rozpredám aj osobitne nie len v balíku,,,, (prosím zdieľajte možno sa vášmu známemu niečo hodí)

didididi
12. apr 2012

@weirdo a koľko stál?

weirdo
12. apr 2012

@didididi - fuha, tak to Ti ozaj nepoviem, nepamatam si ...

molly28
19. apr 2012

@sorinka ja doporučujem Mudr.Gažo...

maata12
21. apr 2012

@sorinka Ja som zase odišla od MUDr.Gaža, pokiaľ som tam chodila raz do roka tak sa dalo, ale keď som bola tehotná, bola to hrôza. V nemocnici mi tvrdili, že vraj jeho "citlivé" vyšetrenie mi spôsobilo predčasný pôrod v 35t. Po jeho vyšetrení som sa vždy cítila hrozne ☹ . Teraz chodím k MUDr. Lányimu a som spokojná.

jaja273
24. apr 2012

ahojteeeeeeeeeeeeeeee🙂tak my sa učíme akurát cikať do nočníka a ked sa oteplí tak šup holú riťku do gatiek a ideme na ostro🙂

luculiatko
26. apr 2012

Maminky viete mi poradit nejakeho dobreho zubara pre malu ... chcem ju zacat zoznamovat aby sa potom tolko nebala 🙂

tibinka22
26. apr 2012

@luculiatko vidíš nad týmto som aj ja rozmýšľala.... a tiež neviem... snáď maminy poznajú dobrého.... má už všetky zúbky? moja už áno, už by som aj mala s ňou ísť asi 😕 😕 😕

luculiatko
26. apr 2012

@tibinka22 Nie my mame len 10 zubkou ale pediatricka mi odporuca aby som zacala malu pomalicky oboznamovat 🙂

weirdo
26. apr 2012

@luculiatko - my chodime s nasou malou k zubarke, ktoru mame aj my, prave minuly piatok sme absolvovali prvu prehliadku, ma 22 mesiacov 🙂 . Pred rokom sme tiez skusili na oboznamenie, ale nechcela moc. Inac je to Dr. Belanova a my sme spokojni 😉

monulik0209
27. apr 2012

@luculiatko no aj ja hladam pre malu...hovoria ze aj v novakoch na poloklinike je dobry zubar 🙂 len neviem ako sa presne vola 🙂

bambulla
29. apr 2012

@monulik0209 ahojte aj my chodime do Zemianskych Kostolian zubarovi dr.Kmeť je celkom prijemny malym sme boli prvy krat v januari mal jeden kaz tak mu to vyplnil a v auguste mame prist na preventivku 🙂

ywulla
3. máj 2012

Kočky, poraďte nejakého super fotografa / fotografku z PD.. Chceme si dať porobiť nejaké profi fotky s drobcom.. Osobná skúsenosť??

tibinka22
3. máj 2012

@ywulla Pozri : https://www.facebook.com/#!/pages/Nikola-Bodova... alebo tu : http://www.nikolabodova.sk/ , je to moja rodina, ale nejde o to, je fakt úžasná aj ako fotografka aj ako človek 😉

mimonenka1
4. máj 2012

@ywulla ahoj, skus miriam denciakova photography, super fotky dobra cena mila baba

mimonenka1
5. máj 2012

Mile mamicky, pozyvam vas na cvicenia s detickami info na fecebooku pod znackou stastny delfin 🙂

tibinka22
5. máj 2012

Ahojte mamičky, na Zapotôčkoch je otvorený nový obchodík s detskými vecami- oblečenie, kočíky, postieľky, fľaštičky,pre detičky detský kútik, a časť predajne je aj secondhand, volá sa Detský raj u Timejky , je na ulici Bukovčana vedľa bývalej Pizzerie Peťka. Môžte sa pridať aj k priateľom na facebooku- Detský raj Timejka. Odporúčam, sú tam dobré ceny. 😵

sorinka
7. máj 2012

@maata12 Dakujem uz som sa prihlasila K MUDr. Koszeghimu na uniklinike.. tak dufam ze budem spokojna objednali ma az na jul ale co uz to nejako vydrzim..

tibinka22
13. máj 2012

Baby, je tu nejaká mamička medzi Vami, čo zapísala dieťatko do MŠ na Športovú ulicu tu v PD??? Mne ešte stáále neprišlo rozhodnutie- teda nezavolala p.riaditeľka- lebo povedala, že bude volať a nič zatiaľ..... Nechcem byť nedočkavá a vyvolávať jej, tak skúšam sa tu spýtať.... 😉 ďakujem za info, ak niekto vie....

molly28
3. jún 2012

ahojte maminky...ak by ste potrebovali k nejakej priležitosti misy, či chlebové torty, ohláste sa mi.... :DDDDD mám tu aj album...prajem vám krááásny zbytok nedele :D

bubba
11. jún 2012

@molly28 kukala som a žiadny album nevidím s tortami...

molly28
11. jún 2012

@bubba no zmazali mi ho :/// ale daj mi mail adresu a ja ti poslem výtvory na mail... :D

henriett19
22. júl 2012

Ahojte maminky ja som tiež z okolia PD konkrétne z Dolných Vesteníc tak ma napadlo, že sa sem k vám pridám 🙂

dobromila
25. júl 2012

@henriett19 ahoj, vitaj, ale je tu mŕtvo v tejto téme.

Poprosila by som o radu, kam by sa nám oplatilo ísť v okolí Prievidze na výlet s tromi krpcami. Ideálne by to bolo vo vzdialenosti max. cca hodinu autom.
vďaka
@bubba
@molly28
@mimonenka1

bubba
29. júl 2012

@dobromila na prvom mieste vedú habakuky je to síce 1,5 hodky cesty,ale je to tam pekné, potom napríklad ten rybolov v sebedraží,ešte som tam nebola,ale celkom si to tam chvália. kúpalisko v partizánskom - úžasné možem vrele odporučiť,my už inde ani nechodíme ( v pe majú aj mliečny bar,krásne ihrisko hned za ním.. )... hodinku od pd je aj Trenčín ,tam je celkom pekne, Zlaté moravce - koníky ... záleží aj od veku detičiek.niekedy úplne postačí ísť do lesoparku a tam sa uťahajú lepšie ako kdekoľvek inde. alebo niekde na salaš ...do 1 hodiny cesty ťažko nájdeš zaujímavú destináciu ...

dobromila
30. júl 2012

@bubba ďakujem za tipy 😉

bubba
30. júl 2012

@dobromila dúfam že aspon v niečom pomohli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre