Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
6. jún 2013

@bertik25 tie štichy neviem, malej dali také čo sa nevyberajú. ale zalepené to mala si 2-3 dni, ale prelepili a čistili jej to ešte tam po operácii denne a na cestu domov to už mala dolu

bertik25
6. jún 2013

@lenadka tak ja jej to zajtra pozriem a prelepim asi sama....bojim sa ze sa jej to zacne tam zapalovat alebo mokvat. dnes mi obvodna povedala ze ked budem chciet tak ze ona mi to prelepi ale zeby to malo byt ok....neviem ci sme si pisali ☹ pri akej prilezitosti? 🙂 ja mam pamat hroznu na mena ☹ sorry

mimonenka1
9. jún 2013

@lenadka ako Trezka v skolke?

lenadka
10. jún 2013

@bertik25 veď aj mne pamäť v tomto zlyháva 😀 a potom sa niekedy ľudia urazia na mňa, že si ich nepamätám, ale schválne to nerobím 😅 .... asi som sa ťa už raz pýtala na vek malej, zistili sme že sú rovnako staré a tam komunikácia skončila a teraz som sa ťa to asi opýtala zas 😅 😀
ako sa má malá ?

lenadka
10. jún 2013

@mimonenka1 zatiaľ bola len pár krát na chvíľku, ale celkom fajn, väčšie deti jej viac vyhovujú 🙂 uvidíme čo bude keď tam bude celý deň 😕

bertik25
10. jún 2013

@lenadka ja mam s tym tiez problem .... stretavam ludi zdravia sa, pytaju sa ma ako sa mam a ja ani neviem kde ich zaradit ☹ myslela som ze dcerka bude po operacii trocha "sedavejsie" ale ona uz v nemocnici skakala po posteli 😀 mame mat kludovy rezim aaale kde 😀 beha, lieta, skace nic jej nie je , von este pouzivam kocik aby mala aspon trocha kludu....v stredu vyberu stichy tak uvidime co nam povedia ze do akej miery juj mam este setrit, ale velmi sa mi nedari 😀

21
13. jún 2013

@lenadka cau, Leni, Terezky ti uz chodi do skolky? My ideme v septembri, no som velmi zvedava, ked sa kazdeho boji... Sprava sa ako rodeny partizan pred cudzimi, a aj pred niektorymi, ktorych pozna 😀 😀 😀 , no doma jej usta len tak melu... moje usi... Ako zvlada skolku? Normalne mam strach... 😅

lenadka
14. jún 2013

@21 ahoj, no bola zatiaľ lne na skúšku v Delfínovi v PD a na adaptáciu v našej škôlke v Jalovci. Zvláda to primerane k veku a svojej "mamičkovsko-lepivej" povahe. Aj keď v poslednom čase sa už skoro vôbec nelepí až mám šoky s toho 😅 Na ostro nastupuje v septembri a úprimne som rada, že ju do tej škôlky nebudem vodiť ja. Mne sa nebude dať ja pôjdem na 6.00 na autobus do práce a škôlku otvárajú o 6.30, takže to bude na mm a babke.

21
14. jún 2013

@lenadka hm, to je super, aj u nas vacsinou bude vodit mm, neskor aj bratia 😀 😀 😀 , no myslim, ze on to bude zvladat este horsie ako ja, aspon dufam 😀 , teoreticky viem, ze odovzdat rychlo dieta a miznut... no aka bude prax, ked clovek bude pocut reeev a uvidi tie okale... 😅 😅 😅

zzz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domi1988
26. júl 2013

caute baby zaujimalo by ma kam ste sli rodit ked ste z pd? a ako ste boli spokojne. diky... lebo ja som teraz lezala v bojniciach kvoli spineniu a teda uz sa tam rozhodne vratit nechcem 😒

paola881
27. júl 2013

@domi1988 ja som zase bola v Bojniciach veľmi spokojná 🙂 a pôjdem tam znova ak teda všetko pôjde tak ako má 🙂

lienkan
27. júl 2013

@domi1988 bojnice su ok - mozno az na sestonedelí je velká nastraha (teta upratovačka) - inak som bola velmi spokojná - byvam uz v inom okrese no dalsie babo pôjdem rodit urcite do bojníc ..

domi1988
27. júl 2013

@lienkan co je s tou upratovackou? vsade o nej citam ale furt neviem aky je problem 😀

lienkan
27. júl 2013

@domi1988 🙂 to ti je jedna starsia pani - zjavne ma uz niečo odzite vo svojom zivote - ale je velmi necitliva a rázna - vletí ti o 5tej do izby a poucuje ta - kde a kam si mas dat veci ,lebo by rada vytrela zem ... Má urcite rada tú pracu ,len je tym nevrlím pohladom a hlasom príserne nepríjemná ....
Ale sestricky su ok - hlavne Stefania ale aj ostatné ... Jediné čo ma zarázalo bolo 7plienok na NOC - a rano mi ju doniesli v uplne inej plienke 🙂))
Ale ked pocuvam tu (kde som teraz) ake to tam je - ako a kde sa rodí ... Radsej budem rodit uz tam,kde to poznam a tá pôrodná sála namna urobila dojem (nikdy nezabudnem) ..
Skus chodit na tie cvičenia - čo tam robí ta pôrodná asistenka ..A hlavne nadviazes aj nove kontakty. Ja som v kontakte do teraz z mamickami zo sestonedelia.. Je to len a len na tebe . Len nech je malé ok 🙂

monulik0209
28. júl 2013

aj ja som velmi spokojna s bojnicami ,keby som mala ist rodit druhykrat idem znova 🙂

lussia26
30. júl 2013

@domi1988 ahoj ja som išla rodiť do NRa som fakt veľmi spokojná...tiež nemám dobré skúsenosti s Bojnicami.. 😒 ☹

drnduliak
30. júl 2013

@domi1988 ja som rodila v ziari, je tam skvely tim, bola som velmi spokojna, aj epidural mi nemali problem pichnut

dee06
10. aug 2013

ja som rodila v bojniciach teraz nedávno a na odd.šestonedelia sa sťažovať nemôžem..to ale neplatí pre novorodenecké, niektoré tie sestry(boli sme tam 7 dní, takže sa vystriedali všetky) a ich prístup a o pani dr. nehovorím - viacej info o mojej dcére som sa dozvedela od primára na chodbe ako od nej - a ked som prišla osobne po info odbili ma s tým, že mám počkať na vizitu. ..berú to tam ako kusy 😒

molly28
5. okt 2013

..srdečne vás všetky pozývame na krásne divadielko pre detičky....velké bábky nás zabavia a deti samé rozhodnú, aký bude koniec...predaj vstupeniek v MC Slniečko Prievidza... :DDDD

domi1988
6. okt 2013

poradte prosim nejakeho dobreho pediatra v pd..

21
7. okt 2013

@domi1988 falatova na zapotockoch 😉

mimonenka1
7. okt 2013

@domi1988 v PD je len malo pediatrov, ktorých možno označiť ako dobrý ale ako výborný možno označiť asi len štyroch či piatich v okrese.

domi1988
8. okt 2013

@mimonenka1 a to su? 🙂

chrustik8404
10. okt 2013

Ahojte, od akého veku berú jasle Elenka deti na Severe?
Viete telefon na nich?

molly28
16. okt 2013

@chrustik8404 0902 740 661 kedysi som mala toto číslo uložené tak skus....

molly28
16. okt 2013

my sme si už lístky zohnali...a čo vy??? môžem len povedať, že ak chcete,, tak rýchlo treba ísť pre ne, bo sa naozaj rýchlo míňajú...:D a prezdradím vám, že donesie už aj nové cd a dvd...:D

martinka_martinka
18. okt 2013

ahojte baby, ktoré bývate v PD, viete odporučiť bývanie na ulici štefana kralika ??? stare sidisko nieje velmi preferovane tak sa pytam že či tam niektora z vas byva a viete mi povedať ako to tam vyzera ake su tam susedske vztahy a ved asi viete ako to myslim 😉

monulik0209
20. okt 2013

baby nejaku dobru detsku alergologicku nepoznate???? taku u ktorej sa necaka 3 mesiace aby nas zobrala,vdaka

molly28
22. okt 2013

@martinka_martinka ja som tam sice nebývala, ale je to vec pohľadu...jedny hovoria tak, a iní tak...to je ťažko povedať...pretože mám tam kamošku, ktorá tam býva už 15rokov a nevie si vynachváliť, a zase druhá známa tam bývala a je šťastná že z tade odišli.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre