Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
2. máj 2010

sobotne menu indoors : melencova polievka

outdoors: strááááááááásna kopa zeleniny,mozarella ,pacovane bravcove,kur.prsia,stehna ,ja som si opiekla slaninku taku riadne masiskovu,smotanovy dresing na to vsetko..... no grilovacka.a skusala som aj tie plnene sampinony proscuitom+syr+rajcina - vyborne pre zmenu chuti odporucam vyskusat

nedela : rezne z brav.panenky+zemiaky, brav.panenka na stave + ryza + uhorkovy salat

adena13
2. máj 2010

tak,víkend ubehol ako voda a zajtra zase pondelok.ako mamičke na materskej by mi to malo byť v podstate jedno, keby mi ale moja polovička nešiel na týždňovku.. ☹ ..aspoň že chodí tie piatky.mimochodom sa musím pochváliť.som taká muzikálová duša a strašne sa teším,na 20.5. to ideme s drahým na Drakulu do Ba.konečne sa mi to podarilo.aj keď to už nebude v tom naj obsadení..Húlka, Korn..ale i tak sa teším.počula som na to samé chvály.moja teta na tom bola cca 5-krát ak nie viac.tá je už úplná maniačka.. 😀

adena13
2. máj 2010

myslela som nie piatky ale stredy..preklep.. 😠

ollako
2. máj 2010

adenka aj moj muz chodi na tyzdnovky, no teraz ide o den neskor, ja idem zajtra k tomu Hudecovi sa dohodnut, ci ma vezme, ci nie

adena13
2. máj 2010

Takže k Hudecovi?..a si na tom ako ja..hmm..ako dlho takto chodí?a kam? Môj do NR.Nie je to tak ´daleko ale na každodenné dochádzanie dosť únavné a aj nákladné.hlavne keď pred rokom ešte dochádzal do Žiliny každý deň a to 7 rokov..

adena13
2. máj 2010

Inak prečo si sa rozhodla pre Hudeca?všetci ospevujú napr Lányho..okrem mńa..ha.. 😖

ollako
2. máj 2010

co ja viem , lebo je na uniklinike, ale to si nenavyberam, jedna povie tak druha onak, tak je mi uz fuk, budem rada ak ma niekto vezme 😅

ollako
2. máj 2010

adenka moj muz chodi prec stale, teraz bol 4 mesiace doma, nezamestnany 😖 , tak teraz chodi dp trnavy, predtym chodil na mesiace do Prahy , do Bratislavy, kde je robota tam ide..kym som isla s drobcom na matersku tak sme boli v PRahe spolu no a on tam ostal pracovat...sme vobec radi, ze ma robot, dnes si clovek nenavybera 😠

adena13
2. máj 2010

do prdelky..chúďa moje..no,asi si si už zvykla.ale poznám to veľmi dobre.máš tu aspoň rodinu,ktorá ti pomôže ke´d potrebuješ?ja tu mám chvalabohu svokrovcov ktorí sú veľmi zlatí a ochotní mi helfnuť kedykoľvek.. 🙂

ollako
2. máj 2010

adenka ano mam, byvame u maminy a staviame domcek, a susedov budeme mat svokrovcov, ktori drobca zboznuju 😅 takze ja mam pomoci az, az sa nestazujem 😉 , lenze manzel mi chyba a hlavne , ma mrzi, ze maly k nemu moc nechce ist ako sa muz vrati, no potom si zvykne a muz uz je zase fuc 😒 , tak to je take smutne, ze manzel si nemoze drobca tak uzit, ked pride domov, tak sa snazi zas na stavbe robit a uz sa stalo, ze ho dohromady cez vikedn videl, len chvilu rano, keby za nim neprideme, tak ho nevidi cely den, lebo sa vracia, ked maly spi ☹

adena13
2. máj 2010

to je fakt blbé..hmm..nič ma nenapadá hádam len..skúste podať športku,teda loto..človek nikdy nevie... 😀

siouxsie
3. máj 2010

ollako - a v ktorom pneuservise ti urobili ten defekt? sprav im reklamu 😉 mala ma o chvilu 8 mesiacov a veruze nam prdlo koleso uz 2x. vzdy som musela cakat doma na svojho chlapa kym pride z roboty, aby to urobil. on sa s tym ale nepara a dusu nelepi, ale vzdy vymeni za novu. doma mame preto pre istotu vzdy dve nahradne. jedna stoji v Barbore na namesti 2,99, takze keby som zasla do toho pneuservisu, usetrila by som. 😉

ollako
3. máj 2010

siouxie, je to pneuservis pri Sebedrazii, pri novackej ceste, ale myslim, ze by ti to spravili hockde, len ci zadara to neviem, ja myslim, ze zadara to bolo skor vynimocne preto, ze sa tak casto nestretavaju s tym robit defekt na kocik 😝

ollako
3. máj 2010

a prajem pekne ranko a den 😉

siouxsie
3. máj 2010

ollako - dik za info 😉 tak sluzby tohoto servisu asi ze nevyuzijem. je mi zo Zapotokov tak trochu od ruky ☹ budem ja teda radsej vzdy cakat na mangela 🙂 inac ty si zo Sebedrazia?
a pekny den aj ja zelam, len na moc pekny to zas nevyzera ☹ ale nevadi, aspon ze neni chladno

ollako
3. máj 2010

nie ja som z Cigla

siouxsie
3. máj 2010

umrem, ze z Cigla 🙂 ja chodim casto do Cigla, mame tam chalupu. aj teraz cez vikend som s detmi bola 😉

ollako
3. máj 2010

ano???? a kde?

siouxsie
3. máj 2010

pri spodnej BUS zastavke. neviem c. domu a asi tam ani nemame to c. na fasade namontovane. je to taky nizky prerobeny stary domcek so sikmou strechou. na pozemku tam mame jeden strasne stary, rozpadnuty dom, zostali z neho uz len mury. podla tejto indicie to zostis lahucko. 🙂

ollako
3. máj 2010

jaaaj uz viem, chodim okolo denne aj som ta tam videla, ked som isla zo stavby, a som kukala, ze kto to tam je s takym malym baby 😉

adena13
3. máj 2010

ahojte kočeny.čo to máme dnes za počasie??..hnus..keby som nemusela dnes ísť s obedárom pre obed tak asi by som ani nešla s malou von.tá teraz spinká tak si trošku vychutnávam sladké ničnerobenie... 😅

siouxsie
3. máj 2010

ollako - tak hod do mna nabuduce nejaky suter ked pojdes okolo 😀 ja Cigel moc nepoznam, by si mi to tam mohla trosku poukazovat. teraz, ked je uz teplejsie a su slnecnejsie dni, chodievam aj cez pracovny tyzden. ocino s bratom su tam kazdy den, tak sa niekedy k nim pridam. paci sa mi tam omnoho viac, ako v "Panelakove" na Zapotockach.

eimiky
3. máj 2010

ahojte maminy prievidžanky,
môžem sa k vám pridať...občas sem nakuknem,už som opäť prievidžanka. 😉
Ollako ahooj, vidím, že čakáš druhé bábo, tak ti gratulujem.Budeš rodiť v Bojniciach? Čo to je s tou Handlovou?

qetinka
3. máj 2010

Ahoj eimiky
nepredavala si nahodou tie modre golfky cybex?
mna dnes boli hlava..no otras,ale najmenši je aspon dobručky...pojdem si lahnuť ked zaspi 🙂

eimiky
3. máj 2010

qetinka ano predávam ich

qetinka
3. máj 2010

Abola si snimi spokojna?su malo zname..mi mame cybex isofix sedacky deckam do auta..su suprove...

eimiky
3. máj 2010

Ja som ho kupovala viac menej len na dovolenku, lebo je ľahučký a skladný,poslúžil nám dobre, aj malému sa páčil 😉 ,hocikedy sa do neho pýta,ale už ho nevyužívam,lebo som mala viac kočíkov, tak mi len stojí.Ano čítala som recenzie na sedačky cybex,že sú veľmi dobré 😉

ollako
3. máj 2010

siouxsie, tak nabuduce , ked na teba bude niekto mavat, tak zrejme my, s Petkom na modrom bicykliku 😉
eimiky ahoj ano budeme mat druhe, moc sa tesim, no aj mam obavy ako to budem zvladat, akurat dnes som sa bola zaregistrovat u noveho lekara na Uniklinike, Durkceh ide od 1.tom Broko, ale ta mlada Pagacova, tam ostava, tak zrejme este porodnica bude fungovat, o teraz asi pojdem do Bojnic, kedze tam si mozem zajednat mojho noveho lekara...
a vy ste prestahovali do PD?

ollako
3. máj 2010

asi sa mi cast textu vymazala 😕 ...Durkech ide od 1.6. prec a aj Sonogova ma svoju novu ambulanciu z nemocnice odisla, neviem co Borko,

eimiky
3. máj 2010

ano už sme sa presťahovali 😉 .No Borko tam asi bude stále, musím sa ich popýtať, teta nič nespomínala 😕 .Ty si mala náročný pôrod tak možno v Bojniciach budeš spokojnejšia 😉 A čo Peťko, už je veliký, tak bude mať súrodenca, bude mu veselšie 😉 Inak aj ja som dnes bola na Uniklinke ale u Obertovej obvodnej zaevidovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre