Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jana08
13. sep 2011

@hanka21 aj mne robil dr.hudec (GYNFEREA) a dokonca dvojičky a boli sme spokojní urobil nám aj asi 120 fotiek, aj keď tam boli natlačení, tak ich bolo celkom dobre vidieť. Ordináciu ma na Uniklinike, treba si len zavolať a objednáť sa.

molly28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molly28
19. sep 2011

@lenadka raz som tu čitala že máš nejaku knižku ako zvládnuť neposlušné deti???no rada by som si ju pozrela, lebo naša sonička začina mať odkedy chodime do škôlky dosť zvláštne obdobia, tak by ma to v celku zaujímalo...

jana08
19. sep 2011

@molly28 myslím si,že také sú všetky deti, ktoré začali chodiť do škôlky. Aj naša je odrazu veľmi múdra a na všetko odpovedá nie a nechcem. A pokiaľ to pozorujem na našich známych, tak všetky deti , ktoré začali chodiť do škôlky sú vzdorovité. Asi si tým musia prejsť. Tak pevné nervy, viem o čom hovorim.

molly28
20. sep 2011

@jana08 no veru je to presne tak....nielen že samé nie a nechcem, bože ale ten vzdor...to je fakt hrôza....nebola taká....dúfam, že to zvládneme a rýchlo to prejde

dobromila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
molly28
20. sep 2011

@dobromila dúfam, že to aj Soničku nebude tak dlho držať.Ale musim povedať, že dnes aj po prichode domov zo škôlky je ozaj (klop, klop, klop) veelmi dobručka... 🙂

bubba
20. sep 2011

@dobromila gratulujem k bábatinku 😵

dobromila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalia
21. sep 2011

🙂 ahojte kočky,najde sa tu niekto s podobnym terminom ako mam ja 19.4.2012...??

molly28
21. sep 2011

@dobromila až teraz som si všimla že ty máš doma taký krásny malý batôžtek....gratulujem....

dobromila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drnduliak
21. sep 2011

holky mavate este po porode bolestivu menzes?mne vsetci hovorili, ze sa to upravi, ale je to hadam este horsie ako predtym, hotovy porod, a vtedy aspon kde-tu tie kontrakcie ustali, ale toto je hruuuza....furt sa len cpem brufenmi...zeby zaberal az 2. porod???? 😉

molly28
22. sep 2011

....@drnduliak a navštívila si gynekológa????

drnduliak
22. sep 2011

@molly28 nie zatial, ved bolesti ma vela zien, len som fakt tajne dufala, ze porod to raz a navzdy vyriesi.... ma stve, ze som taka obmedzena tym, ledva stojim na nohach a este o dieta sa starat...

molly28
22. sep 2011

...@drnduliak, tak ked máš takéto bolesti, že ledva stojíš na nohách, ja by som toho gyndoša navštívila...

bambulka82
27. sep 2011

ahojte, viete mi prosím poradiť, kde v PD sa chodí na sono kĺbikov? rodila som v Žiari, ale tam mi povedali, že doktorka už neberie detičky z Handlovej, že máme ísť niekde do PD...ďakujem 😉

nika80
27. sep 2011

@bambulka82 ja som rodila v Bojniciach a tam malej robili sono kĺbikov a na kontrolu sme išli cca po 4 mesiacoch tiež do nemocnice v Bojniciach. V PD neviem, kde by mohli robiť sono.

iplusr
27. sep 2011

@bambulka82 v pd to robi dr Oulehle na uniklinike - myslim ze kazdy den medzi 13-1400 ma vyhradeny cas pre deticky...(ten cas si radsej este over - nie som si ista)

bambulka82
27. sep 2011

@iplusr ďakujem, zajtra tam zavolám 😉

cherry1981
30. sep 2011

Chcem sa opýtat, kedze nemam gynekologa v PD a zvazujem ci ist k Lanyimu, alebo ku Keszegymu. Poradte kde je lepsia starostlivost v tehotenstve? Ako ste spokojne s Keszegym gynekologom, viac sa priklanam k Lanyimu, ale rada by som vedela nazor aj inych.

matilde111
30. sep 2011

@cherry1981 Tak ja poznám ženy čo chodia aj k jednému aj k druhému...a oboch si nevedia vynachváliť...Keszegy zachránil včasnou diagnózou členovi mojej rodiny život a Lany uľahčil pôrod dvom kamoškám....ale ja keby som si musela vybrať, tak asi Lany, všetky tehotné čo poznám ho vychvaľujú a veľa už ku nemu aj prešlo...🙂

drnduliak
30. sep 2011

moja mamina chodi ku koszegymu a je s nim vcelku spokojna, prebral pacientky po ottingerovi...ale vraj uz neberie nove, tak neviem...

bubba
1. okt 2011

starý ottinger už je het? chvalabohu 😀 😀 mala som tú česť 😝

kkatrina
2. okt 2011

@cherry1981 ja chodím Keszegymu a pôrod som si vybavila u Lányho 😀 obaja sú super 🙂 jediný rozdiel - Lány je taká "stará škola", pri Keszegym som viac uvoľnená, mám pocit že sa ho môžem čokoľvek spýtať, porozprávať, je taký srandista 🙂 - ale treba si na jeho spôsob zvyknúť. A moju sestru zobral, sestrička moc nechce brať už nové pacientky, ale ako hovorí dr. nevie povedať "nie" 😀 myslím že Lány má menej pacientiek a tým pádom sa tam aj rýchlejšie vybavíš, ale zase má 65 rokov takže si to treba zvážiť 🙂

@dobromila veľká gratulácia k bábätku, až teraz som si všimla 😵

drnduliak
4. okt 2011

holky chodite niektora do materskeho centra?ake to tam je?a ako to funguje?od kolko rokov tam chodia deticky?diky za infosky🙂

paola881
4. okt 2011

@drnduliak to aj mňa zaujíma...a chodíte len do Slniečka,či aj inam? 😉

paola881
4. okt 2011

@kkatrina aj ja chodím ku Koszeghymu 😉 je super a stráááááášny sympaťák 😀

andy_rs
5. okt 2011

Ahojte 🙂

eimiky
5. okt 2011

@drnduliak
@paola881
ja som chodila do MC so synčekom ako ročným ale ešte tam veľmi nebolo čo robiť.Najviac nás to tam bavilo keď sme začali chodiť na tvorivé dielne od dvoch rokov, to sme chodili skupiny mamičiek a podobne starých detičiek, takže to bolo fajn.Deti sa zahrali a my sme podebatili 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre