Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
20. nov 2011

@cherry1981 ahoj, on tie prvé odbery nerobí - teda tie do 10 tt - všetko potvrdzuje sonom - ako vieš, už som písala, on každé vyšetrenie robí sonom, vôbec nie zospodu. Takže myslím že prvý krát mi bral krv asi v 16 tt - približne a to 4 skúmavky - a vtedy bral všetko - proste všetky odbery. Takže neboj, všetko čo potrebuješ ako tehotná spraví, nič nezanedbá 🙂 a potom berie ešte krv kvôli železu vo vyššom štádiu tehu 😉

kkatrina
20. nov 2011

@cherry1981 a foto - keď si vypýtaš, tak vytlačí 🙂

cherry1981
20. nov 2011

@kkatrina Dakujem Ti pekne, ano ja idem ku nemu 1.12 a to budem v 16tt, ukludnila si ma velmi pekne Ti dakujem aj za informaciu o fotke este raz velke dakujem 🙂 🙂 🙂

paola881
20. nov 2011

@cherry1981 ahoj,ja si to už dobre nepamätám...Mne bral krv na začiatku,ked som tam bola v 8tt a potom už nie,iba ked som bola na glukozovom teste tak z prsta,viac nie....

cherry1981
20. nov 2011

@paola881 Dakujem si zlata ze si mi aj ty odpisala 🙂

paola881
20. nov 2011

@cherry1981 zamálo,neviem asi som ti nepomohla,ale som si istá,že mne bral krv raz normálne a raz na cukor.

cherry1981
20. nov 2011

@paola881 Mne pomoze kazdy kto mi poradi, ale teraz do poradne nedavno k nemu chodila aj
@kkatrina Tak uz mi napisala ze v 16tt jej robil odbery na vsetko tak som kludnejsia 🙂
Este raz Vam baby dakujem 🙂

paola881
20. nov 2011

@cherry1981 zamálo 😉

kkatrina
20. nov 2011

@cherry1981 niet za čo 🙂

monika2606
27. nov 2011

Ahojte, ja som síce neni z Prievidze, som z Handlovej ale chcela som sa vás spýtať či niektorá z vás nebola na 3D/4D ultrazvuku na uniklinike u pána doktora Hudeca, myslím že tak sa volá ale podobne...ak ste tam niektorá bola tak ako ste boli spokojné? čo na to hovoríte? za odpoveď vopred ďakujem

eimiky
27. nov 2011

@monika2606 pozri pár strán dozadu maminy sa o ňom bavili aj o 3D ultrazvuku u neho 😉

monika2606
27. nov 2011

@eimiky aha ďakujem tak to idem pozrieť, priznávam sa že som nečítala vôbec tie strany keď ich je tu tak veľa hihi

weirdo
27. nov 2011

@monika2606 - ahoj. Ja som bola, sice to stalo tusim 67€ a bolo to rychle (ako vzdy mal naponahlo 😉 ), ale tak stalo to zato ...

monika2606
27. nov 2011

@weirdo tak keď teda to stálo za to tak to risknem lebo neviem kam by som inam šla, v žiari čo som tak čítala tak neboli moc spokojný no a mne dala kontakt doktorka až niekam do bánoviec či kam to ale ja sa tam nemám ako dostať, autobusom je to asi ďaleko...tak hádam budem spokojná 🙂 za tie peniaze. ďakujem za odpoveď

weirdo
27. nov 2011

@monika2606 - za malicko. Vlastne dostanes foto aj videjko, aj tych par sekund/minut, co drobceka uvidis, je ocarujucich ... takze spomienka pekna 😵 . Vtedy som este mala normalny prijem, tak mi to urcite zato stalo 😉

monika2606
27. nov 2011

@weirdo no tak to verím že to musí byť očarujúce 🙂 už sa neviem dočkať, kamarátka ma od toho odhovárala ale ona to nechápe keď v nej nerastie taký drobček, už len to že kope je aký zážitok tak vidieť ho takto musí byť nepopísateľné 😵

nika80
27. nov 2011

@monika2606 aj ja som bola u Dr. Hudeca na 3D/4D ultrazvuku a je to dobré už len kvôli tomu, že dôkladne pozrel celé bábätko. Dokonca sme videli ako hýbe jazykom 🙂 Pozrel srdiečko, močový mechúr a vlastne skontroloval všetky končatiny a orgány. Celé to trvalo cca pol hodinu. Tiež mi niektorí ľudia hovorili, že na čo tam idem, zbytočne vyhodené peniaze, ale takto som bola kľudnejšia, keď som vedela, že je malá v poriadku a vyvíja sa tak, ako má.

monika2606
27. nov 2011

@nika80 Ahoj, tak ma veľmi teší že si bola spokojná 🙂 Objednám sa tam aj ja, je super že bábätko celé skontroloval počula som že niektorý to iba tak odfláknu. Hádam bude mať toľko času aj na to naše bábätko 🙂

skaredekacatko
1. dec 2011

ahojte baby robíme Mikuláša v sobotu o tretej ak máte záujem napíšte rp dám viac info 😀 😀 😀 😀

mimonenka1
14. dec 2011

Ahojte, mal by niekto zaujem o tehu oblecenie za symbolicku cenu velkost cca 38 40 z Prievidze a okolia osobny odber.

mataharyy
14. dec 2011

@monika2606 Ahoj, chodím k Dr. Hudecovi a jsem velmi spokojená a věř, že si ten čas najde, je velmi zodpovědný, takže se neboj 😉

monika2606
14. dec 2011

@mataharyy Ahoj, to som veľmi rada 🙂 ďakujem veľmi pekne, objednaná som na pondelok tak sa neviem dočkať 😉

weirdo
19. dec 2011

@monika2606 - no co, ako si dopadla? 🙂

monika2606
19. dec 2011

@weirdo veľmi dobre 🙂 som naozaj spokojná a pán doktor je strašne milý človek tak nám tam bolo príjemne ale strašne rýchlo to ubehlo, dokázala by som tam ležať a dívať sa aj hodiny 😀

mataharyy
21. dec 2011

@monika2606 Gratuluji k svatbě a jsem ráda že jsi si to koukání na mimčo užila, je fakt že člověk tam odtud odchází a vůbec mu nepřijde že tam byl nějakých dvacet třicet minut 😵

monika2606
21. dec 2011

@mataharyy jeeej ďakujem 🙂 , áno neskutočne rýchlo to ubehlo, som mala pocit že sme tam boli tak 10 minút 😀 ale tak ono čas vždy rýchlo letí keď ti je niekde dobre 🙂

monulik0209
17. jan 2012

ahojte viete mi niektora poradit kde sa daju spravit pekneumelecke fotocky s detickami v pd??? nejaky dobry fotograf/fotografka ???

mataharyy
17. jan 2012

@monulik0209 Prý Valovič (či jak se to píše), ale krom focení v porodnici s ním jiné zkušenosti nemám 😉

monulik0209
17. jan 2012

@mataharyy vdaka ale toho nechcem....ja som snim mala skusenosti a dakujem neprosim 😒
pripadne este keby niekto fotil v bojniciach.....ja som mala kontakt na jednu pani,ale ta sa mi neozyva,tak uz to asik nerobi

mataharyy
17. jan 2012

@monulik0209 Tak pak už opravdu nevím, jeden čas jsem po tom pátrala a pak jsem to vzdala 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre