Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
17. dec 2007

kika vytlacat si mu to nemala. Bolo treba aby to videl doktor a najlepsie na plucnon. Robia z toho aj vyter a susi sa to framykoinom. Kde robi ta tvoja kamoska sestricka?

kika13
17. dec 2007

ahoj Stanka 😉 , ja som to uz par dni odkladala a sa mi to nakopilóóó 😝 , dufam ze vas bacilky obchadzaju 🙂

kika13
17. dec 2007

robila v nemocke na detskom, teraz je u zubara, samkovi sa to zmensilo za 1 den o polovicu takze nieco na tom asi bude, uz tam ma iba malu chrasticku

kika13
17. dec 2007

tiez som citala niekde na koni, ze boli s tym u doktora a ze to lekarka len vytlacila a vydezinfikovala a ok, preco sa chodi na plucne?

danulka2
17. dec 2007

po tom ockovani moze byt taka reakcia a robi pre istotu vyter. Ono sa to nema vytlacit ako ,,vyrazku,, , ale tak ako keby odtlacit a tym sa dostane ten hnis von. Potom jasne ta dezinfekcia pripadne susit framykoinom.

jesenka
17. dec 2007

caute, ja som normalne na seba hrda ! chcela som sa vykaslat na cele vianocne vypekanie a ostatne nahanacky okolo toho, ale nakoniec som dnes neodolala, a piekla som medovnicky 🙂 a su mnam 🙂 a prinutila som zdobit aj polovicku, hehe

paska
18. dec 2007

ahojte 😉 jesenka ty šikula 😀

to pliecko hnisalo aj andrejkovi puklo mu to pri kúpaní a postupne mu ten hnis vytekal a dokina mu to potom ešte trochu vytlačila a vydezinfikovala
neboj kika bude to ok 😉

danulka2
18. dec 2007

ved ano, pliecko sa zahoji 😉 detom sa rycho hoja ranky.

kkatrina
18. dec 2007

maťka Kubko je doma a do škôlky pôjde až v novom roku ☹

dnes po dlhej dobe poslúcha, lebo ja som už na neho rezignovala a vôbec som s ním nekomunikovala, viem že to znie strašne ale nechce sa mi to vypisovať čo tomu všetko predchádzalo, tak dúfam že od dnes zase poslúcha, len sa ráno opálil na žehličke tak zase máme slzavé údalie 😖

lenadka
18. dec 2007

ahojte baby, ja som este nic nepiekla a asi ani nebudem 😀 mam na to lidi 😀 ale nie co ja viem ked budem mat svoju kuchynu cosi spravim, ale takto? Svokra pecie, uz je za furik medovnikov a este cosi robila ale sa jej to nepodarilo..ja okrem medovnikov aj tak ine nejem, Lucia tiez nie, manzelovi je to sumafuk tak naco? Ked so mbola na materskej trochen som piekla, u mamy ked sme vlani boli tiez a doniesla som aj svokre, mne je to proti srsti ked sa v kuchyni dve zabijame-strasne ma to vytaca-NEUVERITELNE, ked mam piect som rada ked tam nie je nikto 😎

jesenka
18. dec 2007

paska dakujem 😉 dnes som dokonca na vianocnych trhoch v pd kupila vianocne obrusy, uz mam takmer vsetko, len poriadok nebude 😀

lenadka tak tomu asi kazda rozumieme. Dvaja kohuti na jednom smetisku a dve zenske v jednej kuchyni, to je proste pohroma. Ale ked sa prestahujete a budete sami, tak si to uzijes, neboj 🙂

kkatrin, a to uz ma Kubko obdobie vzdoru? Alebo to je inokedy? chudiatko male popalene ☹

stanka_11
18. dec 2007

Kika,boli ste u tej doktorky? Ako ste podrastli?
My sme zatial bez bacilov.A co vy? 😕

srdcko
18. dec 2007

lenadka, ani ja nepeciem, kupila som kokosove gulky po 3 koruny, este dake 4 kremese a spravim smotanovy tunel a to je vsetko....dneska som uz 3 den v praci, tahame to len dvaja, tak Ado tu bubula na recepcii so mnou 🙂 najedol sa fazule, tak nam bude aj teplucko... 😀

grofka
18. dec 2007

Ahojte baby, mozem sa pridat? Som na fore celkom nova, este neviem dobre ako to tu funguje... poradite? 😵

tina78
18. dec 2007

Čaute baby,no aj ja sa musím pochváliť-dnes som vypekala ostošesť...svokre som dala malého kočíkovať,tak som čo to stihla, dnes to boli slané praclíky,včera kokosové rožky a medovníčky už tiež mám. Ale za to som unavená,ale poriadne,tak dúfam,že aj Maťko bude v noci pekne spinkať...

Stani,Robo mi vravel,že máš nejaký parádny šikovný kočík! Tak som zvedavá,ked dojdete na návštevu. A neboj, nejaké fotky ti pošlem,ked budem mať viac času,sľubujem! 😉

paska
19. dec 2007

no čafte 😀
vidim že vštky vypekáte aj ja budem alelen masko 😀 😀 😀 a potom lennejakú piškotu 😉 no už sa to blíži sa teším asi viac než to moje staršie decko 😀
grofka vitaj 🙂

lenadka
19. dec 2007

grofka, cáááves 😀 ta tu srdecna vitam, dufam ze budes pisat pravidelne 😉 ked si pisala o babyplavani nenapadlo na ze si tu nova aj ked som si kukla ze mas v pase Prievidzu, myslela som ze si uz niekde zaradena 😅
ja som vcera linecke piekla, lebo svokra vypadla na nejaku schodzu a tak mi neoxidovala za chrbtom a vratila sa ked som do truby davala posledny plech 😀 😎

kika13
19. dec 2007

ahojte, ahoj grofka, vítam ťa u nás 😀 😀 , boli sme dnes na plucnom, kukla mu ruku, povedala ze je to ok uz, tak som rada, ze sa to hoji 🙂 .

danulka2
19. dec 2007

kika super, ze to ma maly dobré 🙂 . Tiez vitam grofku

lenadka
20. dec 2007

pasula kde si na teba tu teraz nie a nie natrafit 🙄

kika, jaj tak je dobře bóbře, ze sa mu to hojí 🙂

kudlanka3
20. dec 2007

Ahojte,konečne darčeky mám nakúpené,pobalené... 🙂 Už len upratať treba,stromček ozdobiť,na to sa teším... 😀 😀 Lebo mám veľkú pomocníčku doma... 😅 😅 😅 Piecť nebudem,aj tak by to nemal kto jesť,pretože malá musí držať prísnu diétu do konca roka,ale aj tak neviem,či nebude pokračovať aj naďalej... ☹ Už by ani nemusela....Je to náročné...

srdcko
20. dec 2007

dobre ranko, ja som dneska zase v praci, vcera sme ozdobili stromcek, boli sme na predvianocnom tesco nakupe, este zajtra trosku potepovat, spravit kolacik, a hura, su tu vianoce 🙂 teda este pobalit darceky, ale igelitky s mikulasom to istia 😀

lenadka
20. dec 2007

kudlanka-aku ma mala dietu?

srdcko aj ja chcem dnes upratat a dat darceky do balickov aby som vedela kolko tasiek a bal. papiera treba este dokupit 😉

srdcko
20. dec 2007

lenadka,najhorise na tom je, ze si to naplanujes, prides domov a kopu veci pomimo a plany stoja, respektive sa realizuju po 9tej vecer 🙂 na vianoce by som chcela byt chlapom 🙂

kkatrina
20. dec 2007

jesenka Kubko má už 3. obdobie vzdoru, prvé je okolo jedného roka, tak sa teš 😀

včera sme boli v Ba, baby poviem Vám ja už v PD asi nič nekúpim, a Auparku v značkových obchodoch o polovicu lepšie ceny na oblečko, skoro mi oči vypadli 😕

moja svokra už 2 týždeň leží v posteli a každý deň jej niečo je, tak dúfam že do Vianoc si už vymyslí aj iný program 😠 lebo už ma to fakt nebaví len stále počúvať všelijaké stonanie, to pokazí náladu každému

srdcko
20. dec 2007

kkatrina, to viers, u nas si v obchodoch pocitaju aj cestovne 🙂 kolkorazy sa oplati ist dakam na nakupy a ked si to zratas, ani ta cesta ta moc nestoji...u nas sa nabehas z obchodu do obchodu, ziaden detsky kutik, len stres a panika a nic ti nie je dobre, aspon ja som tak minuly rok behala s malym, a nakoniec som vybavila jeziska v drogerii 🙂

danulka2
21. dec 2007

vitaj grofka. Podla fotky mi pripominas spoluziacku zo skoly.

kudlanka3
21. dec 2007

Lenadka tá diéta je na pečeň.Malá mala začiatkom októbra infekčnú mononukleózu,tak musí držať tri mesiace diétu...Potom sa po testoch uvidí,môže sa stať,že ju bude mať aj naďalej...Ale ja verím,že už bude dobre... 😅 😅 😅

kkatrina
22. dec 2007

láska je zvon z krehkej ocele,
nech vám zvoní šťastné a veselé.
Nech vám zvoní zvon lásky,
nielen v čase vianočnom,
ale i po celý ďalší rok. 🙂

všetkým vám prajem krásne Vianoce v kruhu rodiny 🙂

srdcko
22. dec 2007

Lasky, stastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, uzite si spolocne, krasne sviatky vianocne a nech dlho prevlada novorocna nalada... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre