Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martinka16
19. okt 2008

OOOOO Hanzelka ...no neviem co by to pre mna bola pohoda,,,mame dobry vztah a vieme si aj pokecat ale tak by som si pohodu nepredstavovala predsa len ... byt doma s malym a manzelom ktoreho si ani nestihame uzit mi pasuje viac ....

martinka16
19. okt 2008

a zase tu nik nieje.... ☹

lenadka
20. okt 2008

stanka to neviem, malej ho Dr. napisala ked mala tesne pred 3 rokom 😕

lenadka
20. okt 2008

kde ste?

danulka2
20. okt 2008

tu soom.je tu este niekto?

janula18
20. okt 2008

Hanzelka ako si dopadla so škôlkou. A ideš naspäť do Modrého dna, alebo máš niečo nové?

danulka2
20. okt 2008

martinka16 asi sa miname 😀 . Halooo baby

hanzelka
20. okt 2008

janulka18 celkom fajn nastupujeme 3.11. tak sa budeme viac stretavat,mam niečo novééééééé tak uvidím...

kkatrina
21. okt 2008

ahojky 😀 vidím že sú tu nové prírastky - tak vítam 😉

Stani my sme tiež solmucol dostali až ako 3 ročný 😒 Kubkovi nádcha a kašel našťastie prešla samá od seba aj keď po mesiaci - ale som rada že nemusel ATB

stanka7
21. okt 2008

Ahojte včera som vyslala manža do lekárne a dopratal mi ten solmucol je tam dávkovanie aj pre dvojročné deti no ale dávam jej aj kalciový sirup 😝 Chúda keby ste videli ten výraz tváre ked ho užije 😒 No ale toho sopliska je po menej však trčíme od piatku furt doma ale chcela by som ísť dnes aspoň na chvíľku von okolo jedenástej ak nebude zima. 😎 Tiež zdravím nové maminy. 😅

paska
21. okt 2008

ahojte 🙂 stanka bežím ho aj ja kupiť asi maly sopluje a potom to vykašliava 😝 ale už je to lepšie zatial davam mucosolvan junior

srdcko
21. okt 2008

zeny, dneska je burza v materskom centre, tak utekajte, kto mozte.....a o mesiac bude aj burza deckych hraciek

srdcko
21. okt 2008

detskych 😀

hanzelka
21. okt 2008

srdcko chcela som isť ale naskytla sa mi nova robota tak teraz vybavujem všetko okolo nej nastupujem totiž už vo štvrtok dúfam źe sa dostanem aspoň na burzu hračiek... ☹

srdcko
21. okt 2008

tak drzim palce.....

paska
21. okt 2008

aj ja 🙂

paska
21. okt 2008

kto si da so mnou obed?

danulka2
21. okt 2008

paska a co mas dobre? 😉

martinka16
21. okt 2008

ahoj babule tak sa pekne miname asi tu zase nik nieje....

lenadka
21. okt 2008

ja som dnes bola na tej burze od 10,30-11,00 a uuuf nic som pre malu nekupila, bolo tam stááááááááááásne vela mamin a bolo sa treba hrabat a hrabat a nic som nevyhrabala, na take vacsie deti nebol dobry vyber 😝 videla som pekne tricko s dlhym rukavom a nadherne riflicky s motylom flitrovym-ale uz to platila ina mamina, neviem kde to vykutala ale to by som brala a tiez paplonik s vankusom mi vyfukli pred nosom, len kamoske pre babo som vzala bodiky a ciapocku.

hracky su 24-25.11

janula18
21. okt 2008

Ja som bola na burze ale až o 17 hod už to bolo trochu preriedené ale dalo sa vybrať. Nohavic aj tričiek mali dosť len ja som chcela malemu nejaký overal a to nebolo. No vahala som nad jednou budnou, bola super ale už trochu väčšiu mám tak...

Inak vdaka, ja som ani nevedela že dnes je burza.

hanzelka
21. okt 2008

dievcence do kolkej je zajtra burza,mozno sa mi podari skocit tam,ked nie pre maleho tak pozriem nieco braskom,maju male babatka........

danulka2
21. okt 2008

dnes muselo riadne fuuukat 😉 . Vedela som o nej, ale uplne mi to vyfucalo z mozgu 😀 .Tak mozno nabuduce. Dame si tam spicha z konika.Beriete? 😉

srdcko
21. okt 2008

zajtra by mala byt zase o deviatej rano

srdcko
22. okt 2008

to ste vsetky na burze? :D

srdcko
22. okt 2008

lenadka, vy hladate k vam do prace niake nove sily? a napiste uz niekto, lebo si pripadam ako schyzofrenik 😎

paska
22. okt 2008

😀 srdcko

lenadka
22. okt 2008

srdcko ano do labakov by mali brat na mikracku-bude VRAJ vypisany konkurz, odtial jedna baba ide k nam, no neviem ci neoslovia tie co prepustili ked rusili chemicke labaky prednostne, ale za pokus to stoli 😉
paska nejdes aj ty? 😉 😀

paska
22. okt 2008

leni keby som to vedela tak juli tak ano bo labak moj život 😉 😀 ale to bude tlačenka tam už to vidim 🙄

stanka7
22. okt 2008

Leni k vám sa dostať robiť na to potrebuješ aj školu nie?Máš IP.No tlačenka to tam bude isto.Ale aj tak pošli info ak môžeš.My sme ešte furt soplavý asi to bude dlho trvať bola som včera aj trošku s ňou vonku ale žiadny efekt zlepšenia skôr sa mi to zdá ako keby sa k tomu pridával aj suchý kašeľ.Na koniec s ňou asi budem musieť ísť k doktorke uvidím do piatku 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre