Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

monulik0209
4. aug 2012

@henriett19 vitaj vitaj,ani ja som neni priamo z pd 🙂 ale ako pisala dobromila niekedy je tu dost mrtvo a viazne komunikacia

bambi10
23. aug 2012

@ywulla Ahoj, kukni Renata Vogl, najdes aj na fcb pod RenArt...

luci137
23. aug 2012

@monulik0209 no veru,mam pocit akoby tu nikto s augustovým/sept termínom z pd ani nebol...... ☹

monulik0209
23. aug 2012

@luci137 no alebo vyskusaj aj v inej teme,mozno o tejto nevedia 🙂

molly28
25. aug 2012

..ahojte všetci...vidím že tu zase všetci dovolenkujeme :DDD tak si to ešte užívajme :DDDD zachvilku je koniec leta... :DDD

mimonenka1
2. sep 2012

Ahoj Dobromila, no ozyvam sa asi trochu neskoro. 20 min: Nitrianske Rudno - naučný chodník + pizza, Chvojnica- krasna priroda huby, jahody. Remata. Vlacikom do Skleneho - bola tam biofarma, Vyšehrad, Kľak, je toho ajajaj 🙂)) horna Nitra je krasna. Podla toho co hladate.

mimonenka1
2. sep 2012

Ak ste z Prievidze a chcete sa stretnut s inymi mamickami a detmi v rovnakom veku ozvite sa mi na IP.

molly28
3. sep 2012

...maminky určite odporučam aj Materske centrum Slniečko v Prievidzi je občianske združenie založené maminkami pre maminky a detičky, ktoré sa chcú stretávať, hrať sa, vyskúšať niečo nové, nájsť si priateľov,...
organizujú rôzne pravidelné programy pre deti aj maminky, jednorázové akcie pre verejnosť, ale hlavne je otvorené 5 dní v týždni od rána do večera pre tých, ktorí sa chcú hrať či relaxovať.

...detičky sa tam krásne prehraju a maminky sa super zabavia...chodim tam aj s dcérkou a vždy je tam pre ňu niečo nové... :D ODPORUČAM...

maata12
4. sep 2012

Kočky, máte aj Vy niektorá problém umiestniť dieťa do škôlky v mieste trvalého bydliska? Taká som nahnevaná 😠 , boli sme na zápise a už vtedy mi riaditeľka povedala, že má veľa detí, ale že mám počkať do septembra, že nikdy sa nestalo, žeby nastúpil plný počet detí... Takže som prihlášku nechala u nej a nič iné nehľadala. A teraz zrazu, že všetky deti nastúpili a nie je ochotná mi vziať syna ani keď dovŕši 3roky. No neviem, čo spraviť, ale myslím, že viem kde bude problém. Chcela som ho totižto zapísať až od januára 2013! Stretla som mamičky, ktorým vzala aj detičky čo mali 2 roky pred mesiacom, ale iba s tým, že nastúpia už v septembri aspoň na 4 hodiny. Vraj dostávajú škôlky nejaké dotácie, ale iba na deti čo nastúpia na začiatku šk.roka. Teraz musím obehnúť všetky skôlky v PD a hľadať nejaké voľné miestečko 😖 Aj keď mám škôlku za rohom!!!

molly28
5. sep 2012

@maata12 tak držím prsty nech sa ti to podari...lebo viem že tento rok je vraj obzvlášť problém s umiestnením deti takto po septembri, akonáhle si nemala žiadosť od marca :///

maata12
6. sep 2012

@molly28 Veď práveže som tam tú prihlášku mala od marca a nemohla som si podať ďalšiu do druhej škôlky 😠 Už som bola v troch škôlkach, všade majú plno... No čo už, mamičky ktoré sú doma behajú po kávičkách, detičky v škôlke a tie, ktoré pôjdeme do práce, musíme platiť súkromnú opatrovateľku 😒 . Diky za podporu 😉

molly28
6. sep 2012

@maata12 budeme na vás myslieť...a držať prsty nechsa to podarí ...

hawajcanka
7. sep 2012

@monulik0209 Monika ahoooj 🙂

monulik0209
7. sep 2012

@hawajcanka ahojkyyyyyy 🙂 aspon nejaka dobry dusa 🙂

hawajcanka
7. sep 2012
cherry1981
9. sep 2012

Ahojte baby, neviete mi poradit o nejakych dobrych jaslach v PD? Pripadne v blizkom okoli 🙂

tibinka22
9. sep 2012

@cherry1981 Ahoj tak čo ja viem, tak sú dvoje, berú tak po roku dieťaťa,
1. Súkromné jasle ELenka- vedľa Mariánskej školy, školné 200 EUR a plus 1 EUR denne na stravu
2. Funny Kids Academy- je to na Žabníku, tam to vychádza spolu cca 230 EUR mesačne- sú to vlastne bilingválne jasle...
o iných ja neviem 😕

cherry1981
9. sep 2012

@tibinka22 Akurat som volala do tych jasli pani FunnyKids, a mesacne to stoji 300 euro nam povedala, a beru az od 15 mesiacov, dakujem za tip skusim tie druhe kuknut 🙂

tibinka22
9. sep 2012

@cherry1981 UŽ 300 😲 😲 😲 ja som mala infošky z minulého roku, prepáč 😔 😅

cherry1981
12. sep 2012

Maminy poradte mi kde ste davali fotit deticky? Koho odporucate. Dakujem

molly28
12. sep 2012

@cherry1981 skus kočku, ktoru som ti poslala do správy...Miťa Denčiaková....

hanka21
16. sep 2012

Ahojte.. Babulky potrebujem poradiť..Chodia vám detičky v PD na neakú tanečnú?Moja malá má 5 rokov a chcela by som ju dať na neakú tanečnú, ona chce byť veľmi krasokorčuliarka ale to asi v Pd nebude možné, tak by som ju aspoň na tanečnú chcela dať len neviem kam..Vietw mi poradiť?Budem veľmi rada.. A ešte jedna otázočka kde dávate vyvolať fotky ak dávate, ja som sa po 100 rokoch rozhodla že si dám par foto vyvolať a hlavne všetci ma bombarduju že neamju foto všetko v počítači, viete mi poradiť kde sa to dá dať vyvolať ..Diky... 🙂 🙂

drnduliak
16. sep 2012

@hanka21 dobre fotky robia v sokolovni v meste, skus tam 😉

molly28
17. sep 2012

@hanka21 v tomto veku ju zoberu aj do xoany..nie???

hanka21
17. sep 2012

@molly28 Pozerala som tu Xoanu na nete, ale to je až v Necpaloch či kde...Ja som chcela niečo bližšie v okolí mesta a starého súdliska nech sa tam viem dopaviť aj s kočíkom aj pešo zo starého sídliska..Neaká tanečná bola aj pri tržnici za magurou nie?to bola aka viete mi povedat?dakujem.. 🙂 🙂

andy1978
17. sep 2012

@hanka21 tanecná je aj v ZUŠ Stanceka - byva v utorok od 15.25 - 16.30, prihlasky sa sice davali minuly rok, ale mozno sa da este prihlasit.

molly28
17. sep 2012

@hanka21 http://www.cvcpd.sk/index.php/zaujmove-utvary.html aj tu je...no ale to je na severe zase :/

monulik0209
18. sep 2012

@hanka21 ja si davam vyvolavat fotky cez net-hapy foto,dobre ceny a rychle dodanie...aj teraz som si dala vyvolat malej cez 300 fotiek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre