Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
28. jún 2011

@loobka len kurz si zajednaj uz teraz, byvaju beznadejne obsadene 😅 😉

kkatrina
28. jún 2011

@b.janka Jani odstavíme kočíky a my na pivo 😀 😀 😀 ale určite sa za tebou zastavím pozrieť ten prebalovák, boli sme aj tento víkend len mi to bolo sprosté ťa týždeň po pôrode otravovať 😅

lenadka
28. jún 2011

@b.janka co mas nejaky speci prebalovak? 😕 🙂 coo kati?@kkatrina 😕

monulik0209
29. jún 2011

@loobka mo sme tiez chodili na plavanie,ked mala malá 4 mesiace,ale teraz nam to odlozili,zaciname az v septembri...ale tak je to lrpsie,lebo moja mala sa vzdy strane zlakla,ked nejake babo spliechalo,bolo to pre nu vsetko nove,my sme tam boli najmladsi....takto bude aspon vacsia a nebude sa tak bat..

loobka
29. jún 2011

@monulik0209 hehe no to si viem toho mojho bojka uplne predstavit, ved on sa zlakne aj ked pusti do plienky 😀 a dnes sa zlakol mna, ked som sa objavila vo dverach a on bol akurat zahladeny tym smerom 😀 takze radsej pockam na nejaky oktober, november, ale ko vidim / citam, idem sa hned prihlasit, aby sa nam este uslo miesto...a ty ides na kurz k tej Tatiane do nemocnice, ci cez mimifit?

kkatrina
29. jún 2011

@lenadka nie Leni, ona má ešte po Danke taký normál na nožičkách a vôbec ho nepoužívala a nepoužíva 😀 a ja súrne nejaký potrebujem, lebo v kúpeľni stále nemáme žiadny nábytok a vôbec netuším kde a ako budem kúpať 😅

nika80
29. jún 2011

Ahojte, neviem či to tu môžem napísať, ale mám dva kupóny na zľavu v hodnote 1,- euro na BEBA 2 Pro 600g a BEBA 2vH.A. 400g platné do 31.12.2011. Dajú sa uplatniť v Hypernove a v DM drogérii. Ak by ste mali záujem alebo o niekom viete, kto tieto mlieka používa, rada ich darujem.

katrin21
30. jún 2011

ahojte
ako sa mate? ja v pohode, chyta ma odpor k praci v tomto teple, ale inak sa mame OK 🙂
co nove v PD? v nedelu idem k nasim asi do pondelka, mozno utorka... uvidime

lenadka
30. jún 2011

@katrin21 na dovolenku sa nechystate?

katrin21
30. jún 2011

ani nie.. tento rok nam to asi ani nevyjde.. do polky augusta nemozem, lebo mame maciatka teraz skoro dvojtyzdnove, kym budu male musime byt doma.... a potom neviem, ale asi nie... ja som vyhadzana z penazi a moja polovicka, ta stale permanentne tiež, lebo sa robi stale okolo domu.... takze sme na " malte" tento rok..
Kupila som sedenie na terasu, tak budeme relaxovat tam 🙂

b.janka
30. jún 2011

@kkatrina kati kľudne dobehni... len sa prosím ťa dopredu ohlás... aby som bola doma... ešte nikde s malou nechodím... ale väčšinou keď si sa ohlásila tak som bola u naších 😀 ... tak aby som sa vedela zariadiť
kati ja julinku kúpam v umývadle... je taká malinká že sa mi tam zmestí... a potom ju prebaľujem a obliekam na manželskej posteli... ja som si tak zvykla pri danke... takže ten prebaľovák vôbec nepotrebujem

lenadka
30. jún 2011

@b.janka aj ja som Terezku hadam mesiac kupala v umyvadle 😀 😉

kkatrina
30. jún 2011

@b.janka
@lenadka a keď ste ich okúpali tak také holé a mokré ste ich prenášali do spálne? toto ma trápi 😒 ja si vaničku dám do veľkej vane to je pohoda, len keď malú vytiahnem - tak sa bojím že prechladne keď ju budem cez chodbu holú,mokrú prenášať. Ja si v kúpelni okrem zeme nemám kam položiť osušku a do nej bábo zakrútiť 😖 A chodbu máme spojenú so schodišťom a rovno pod ním sú zadné vchodové dvere - a stále sa otvárajú, zatvárajú 😝

monulik0209
30. jún 2011

@loobka ano presne cez mimifit,ja som velmi spokojna,my sme si zaplatili cely kurz,ale boli sme len 2x,takze potom dochodime v septembri a budeme pokracovat,ak sa mala nebude bat....uz bude mat v septembri 7 mesiacov,tak hadam to zvladne...aj moja sa stransne vsetkeho laka,aj ked nieco silneksie buchne

lenadka
30. jún 2011

@kkatrina nie ja mam prebalovak v kupelni 😉 len vravim ze prvy mesiac som vanicku nepotrebovala a aj neskor som ju kupala v takom akoby vandliku a az asi od 3 mes. vo vanicke 😉

monulik0209
30. jún 2011

babulky ak sa vam chce prosime vas o hlasy na stranke http://babyroka.baby-web.sk/Fotografie.aspx?c=2...
TREBA SA PRIHLASIT A Staci kliknut pod fotku na paci sa mi to a je zahlasovane 🙂
Budeme vdacni! DAKUJEME VELMI PEKNE!!!!!!!

lenadka
1. júl 2011

@monulik0209 mas 😉 zatial vediete 🙂 drzim palce!!!! 😉

monulik0209
1. júl 2011

@lenadka dakujem,uvidim dokedy 🙂

b.janka
1. júl 2011

@kkatrina kati ja mám spálňu vedľa kúpeľky... a takú mokrú ju prenesiem do spálne a tam si ju osuším a oblečiem... to sa musíš ty rozhodnúť či budeš drobca prenášať alebo nie

kkatrina
1. júl 2011

@b.janka prídem kuknúť ten prebaľovák a ty sa zatial rozhodni čo zaň chceš 😀
a baby dnes som bola v nemocnici za dr. Lánym sa dohodnúť, takže sme sa rozhodli nakoniec pre Bojnice ale s istotou vybratého dr. 😅

jana08
3. júl 2011

@susika ahoj, my bývame pri škôlke, kúsok máme dráčik a pri škole zase nové detské ihrisko, takže všetky deti z okolia sa poznajú, fakt sa tu dobré býva.

susika
6. júl 2011

jéééj, ako sa to tu rozbehlo. dlho sa tu sušil moj posldný príspevok🙂)
@kkatrina-gratulujem k tehulkovaniu, dlho si tu nebola
@jana08-ked ma vonku stretneš s červeno-šedím športakom babypoint tak ma kopni do členku🙂
@lenadka-u nas tiež do 14,5 mesaica nebolo po zuboch ani chýru pri malej a potom mala do pol roka všetky, čo mala mať.takže po 3-7 zubov naraz nám rastlo.ale malá bola v pohode, ani som nevedela, že lezú.malému sa už mesaic kluju dva spondé a zatial je vonku iba štvrťka z jedného.

katrin21
7. júl 2011

@kkatrina aj ja som s Kikou chodila k Rohovskej 🙂 velka velka spokojnost !!! Malej odstranila po 1 sedeni takmer uplne šušlanie, po dvoch uz nesuslala a po asi troch mesiacoch cista reč aj R .. to ju totiz ucila nakoniec a do tyzdna ho vedela 🙂 a mala sa tam vzdy tesila 🙂

kkatrina
7. júl 2011

@susika ďakujem, za chvíľu už bude po tehuľkovaní 😀

@katrin21 aj my sme s ňou boli veľmi spokojní 🙂 tiež nám pomohla, akurát Kubko má problém že veľmi rýchlo rozpráva a vtedy sa zabudne 😅 ale keď ho upozorním tak rozpráva čisto, my sme mali problém so sykavkami, hlavne č, ž, š 😒

adka7755
9. júl 2011

neviete mi niekto poradiť,kde v PD zoženiem koleso na plávanie pre najmenších??ale nie to klasické žlté hranaté..dík..

21
10. júl 2011

@katrin21 moja, mozes mi povedat, kde sa nachadza ta logopedicka a dat na nu tel? So starsim som chodila k inej, asi rok, sice sa upravilo, ale trvalo to dost dlho. Aj mladsi ma problemy a to uz ide do skoly. Tak by sa zislo rychlejsie "uzdravenie"... Dakujem!

katrin21
10. júl 2011

@21 bohuzial :( kedysi sedela v byvalom urade prace na zapotockoch, ale neviem, ci tam este je.... a cislo na nu nemam :( uz je to 6 rokov.....

21
10. júl 2011

@katrin21 hm, vdaka, ani som o nej nepocula... tak asi ostava ta stara... ☹

21
10. júl 2011

@21 nasla som na internete.

21
10. júl 2011

@katrin21 nasla som na internete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre