Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

teodorka
9. jún 2010

katrin dala som ich do Bojnic lebo im stoji bus skoro pred domom a tam tiez pred hudobnou takze to maju podla mna jednoduchsie...a byt musime dat dokopy lebo tam byvali stari ludia a vsetko je tam povodne (okna,linka,vana,wc....)a tak by som rok nechcela zit ...aj kvoli detom to chceme upravit t nech sa tam dobre citia lebo pre nich bude ten prechod beztak drasticky tak aspon nech sa v byte citia ako doma ...joj inac som fakt zvedava ako si zvyknu

eimiky
9. jún 2010

baby ktorá ste to zháňali to žlčové mydlo na fľaky v Dm-ke za 1,25€ ho majú vo forme mydla a potom aj tekuté, to je niečo drahšie ale aj väčšie balenie 😉

qetinka
9. jún 2010

Ja som dnes chcela dm stihnut ale najmenši silnooooo protestoval 😖 😀 😀 adi mu to teplo...nervozny ako drak 🙄
snad na večer tam vybehnem.....
Tibinka...len ju pekne nechaj spinkat! 😀 😀 😀 ale viem ako to mysliš.... 😉 vonaju krasne 😵
Lenadka uz to mas zachvliku....to ujde...inac ako sa citis??tieto tepla asi nie u nic moc.... 😒 Olako ohlas sa ako je tebe... 🙂

bubba
9. jún 2010

ked nezabudnem tak spočím do toho dm,u nás v drogerii to nemajú.
susika na škvrnu od púpavy som skúšala tvoj recept s citrónom a nezabral 😀 tak skúsim to žlčové myllo 😀 😀

bubba
9. jún 2010

tibinka gratulujem....aký bol porod?koho si mala?

katrin21
9. jún 2010

teodorka: jaj, tak to ani, ked je v zlom stave, to chapem 🙂 jasne🙂

tibinka22
9. jún 2010

@bubba
ja som mala dohodnutu Mifkovu, ja som k nej chodila aj do poradne... Porod, na to, ako som sa bala, bol celkom v pohode...
vecer 2.6. o pol deviatej mi odtiekla voda a mala sa narodila 3.6. rano o pol osmej, cize 11 hod, najhorsie kontrakcie som mala od piatej do siedmej, potom ma vysetril primar apovedal najsuprovejsu vetu> Mamina idete rodtit.. a to si este doktorka odbehla na malu vizitu.. no a o pol osmej bolo po vsetkom ;)

bubba
9. jún 2010

tibinka no to znie fakt dobre taký porod by som aj ja chcela 😵 😵

janula18
10. jún 2010

ahojte, neviete kedy sa otvára Čajka?

lenonka
10. jún 2010

@teodorka nooo, tak to je ozaj lepšie chodiť do Bojnic.
Ak budeš potrebovať s niečím pomôcť, poradiť, kludne sa ozvi.Manžel je řiďo v oknárskej firme, ja pracujem vo firme cez žalúzie, sieťky, a podobne, švagriná v obchode na sanitárne veci 😉

lenonka
10. jún 2010

baby chcem zmeniť kočiar, mám casual sx4, no malé autíčko, potrebujem niečo skladnejšie- nejaké rady?

qetinka
10. jún 2010

Janula neviem kedy sa Cajka otvara...ja na kupalisko nechodim...
Lenocka...robite aj sietky na strešne okna?
Kocik..no mi mame velke auto a druhe ...tiez velke...
mam Phillandteds kocik surodenecky ...tena ni neskladam...šupnem do kufra cely aky je... 😀 a asi dva mesiace dozadu som si kupila ešte chicco multiway golfky..tie su skladne...po širke ale dlhe ked sa zlozia..dedkovi do fabie nevojdu...takze asi som ti moc neporadila..ake mate auto?
Siouxsie...rýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýchle uzdravenie..ako ste dopadli na ušnom...bola si spokojna s dr? 🙂 😉
Som hodku sama bez maleho 😎 😀 idem rýchlo upratovať 🙂 ten v noci vystrajal zase tak sa mi chce spat....ale musim to rozbehat 😀 😝

qetinka
10. jún 2010

Susika kde si??? všetko ok???

susika
10. jún 2010

ahojte. no, zatial všetko OK. len sme sa včera s mojim chlapom riadne povadili,a ž mi srdce až v hlave búchalo, tak dufam, že sa nič nepokazilo. malý sa mrvil celú noc tlačil, brucho tvrdlo, ale zdá sa, že magnezko zabralo. teraz budeme zasa mesiasc samé,t ak snad sa nič nedomrvilo a budem pokojná....kým bude bruško rásť, tak je všetko OK🙂))už teraz ho mám ako pred malje porodom🙂))
tibinka-fuu, 11 hodin....ja osm hrozná citlivka na bolesť a ked si predstavím, že by osm mala 2 hodiny v najhorších kontrakciách prebolieť.....mne stačilo tie 2 minutky pri malej a mala som dosť..ale asi rpeto, že ja som celú jednu dobu, preskočila...ja osm z kontrakcií každých 15 minut dostala asi 5-10x krat kratšie a potom 1-2x tie raidne a malá sa narodila.... 😀

tibinka22
10. jún 2010

@susika
ale ten vysledok stal za to 🙂 ako tiez som si myslela, ze tie 2 hod umieram, ale stale som si opakovala vetu- musi to tak byt, bez toho moju Misku nebudem mat... a najviac mi pomahala horuca sprcha a prechadzanie sa, lezat ani sediet sa mi nedalo...

katrin21
10. jún 2010

susika: ja som tiez na bolest hrozna..ja som mala epi a aj tak som skoncila nakoniec na cisarskom po 24hod, tak si neviem predstavit.. stacilo mi asi 6hod stupnujucich bolesti a posledne uz teda dost a potom som si vypytala epi 🙂 🙂 super vec, bez toho by som to nezvladla a s nim som si aj schrupla 😀

susika
10. jún 2010

@katrin21- 😀 😀 😀
@tibinka22- 🙂 tak to som si istá, že to stalo za to.....ja osm pred tým mojim porodom bola dosť "vyťukaná".bolot o nečakane a vlastne som ani nevnímala celý den, čo sa so mnou deje.tie kontrakcie trvali celú noc, den až do druhého večera, ked mi konečne uverili, že sú to kontrakcie.mne prišla navšteva a nebola som schopná s nimi normálne komunikovať, bolesti, nervozita....chudiatka a trepali sa za mnou až do MT....a aké to bolo prekvapko, ked som im v noci volala, že majú vnučku 😀 😀 aj ked veeeeeeeeľmi maličkého drobčeka 😀

bubba
10. jún 2010

katrin v sobotu keď ťa kopne do nohy taká krpatá teta čo ti bude asi po pás,tak to som ja 😀 a moj muž ti bude po pás a dva centimetre ak pôjde s nami 😀 😀

teodorka
10. jún 2010

lenonka a v akej firme robi manzel?my sme si zatial dali ratat cenu okien tu v LC a veru su tam riadne rozdiely ...

lenadka
10. jún 2010

caute,
quetinka, uz som raz odpisovala ako sa mam vcera, ale nepridalo mi prispevok ☹...takze znova, mam sa dobre, teplo mi nevadi, lebo v dome mame fajn chladno...slniecku sa tesim nech sa mala vonku vybeha...
...dnes sme kupili bazen taky ten 3m priemer tampa s cerpadlom a solarnym ohrevom...este musi mm vyrovnat kus dvora pren a zmontovat ho 🙂

katrin21
11. jún 2010

bubba: ty si vtipna 😀 😀 dobre, kludne ma kopni, budem sa tisit vidite ta konecne na zivo ale nezlakni sa ja meleeeem a meleeem 🙂
baby, inak kto chce vidiet sama tomečka tak vystupuje okolo 1... inak to zacina o 10.00 tka pridte🙂 🙂 budem tam< taka Eifelovka🙂

bubba
11. jún 2010

no už len kôli tomečkovi tam pôjdem nie??? 😀 😀 v prvom rade kôli dcére a v druhom idem si vypočuť to mletieeeeeeeee - určite budem musieť v provm rade behať okolo rodinky,ale teším sa na teba dfam že sa stretneme :DD

baby kto ešte dohrmíte?

bubba
11. jún 2010

janula18 čajka neivem kedy sa otvára,ale chalmová je už otvorená a keďže oficiálne nezačala sezóna vraj sa ešte neplatí.

susika
11. jún 2010

ešte, že som vas zapla, chystáme sa ku našim, už mám anchystaných 20 tričiek🙂)mala sa tiež pojde čvachtať...a ked ste pripomenuli zajtrajšok, tak budeme tama j my ako na koni. radšej hned doobeda, lebo malá začala byť spachtoš, celé to slniečko prespí🙂))
tak Kati, ja ti budem teda neičo viac ako kusok vyše pasa🙂)možno po plecia🙂))tiež meliem, tak budeme mlieť spolu🙂))tak bacha na členky, kopem silno🙂

qetinka
11. jún 2010

😀 žEBY SOM PRIšLA AJ JA??
ja som Karin po uši 😀 😀
a nekopem! 😀 😀 😀 😀
spoznavacie znamenie...tri tornada ktore okrikuje velka mama 😀 😀

bubba
11. jún 2010

jupíííííííííí 😀 😀 dúfam že sa spoznáme 😀

lenonka
11. jún 2010

@teodorka robí vo firme KS Plastik, v Topolčanoch výroba, ved ak tak za prepočítanie cien nič nedáš

lenonka
11. jún 2010

@qetinka no, na strešné okno...neviem, ešte to od nás nikto takto nežiadal- robíme len klasické do plastových okien a dverí..

katrin21
11. jún 2010

baby, OK, tak ma kopnite, ale zase tak , aby som to este rozchodila 😀 😀
mozno s tym mletim to nebude take akutne,lebo ak bude takto teplo, tak budem vystresovana, ubehana od rana a uvarena, takze ani nebudem mat silu 😀 😀 ale straaasne sa na vas tesim 🙂 spoznate ma?

qetinka
11. jún 2010

že vahaš! Katrin 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre